OGX

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. július 1.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Göndörséget gátló sampon

Ez az egyedülálló, szulfátmentes sampon segít hidratálni a hajadat, hogy a végeredmény egy szép és fényes haj legyen.

oliviag

2019. február 25.

Az OGX samponok közül ez tetszett a legjobban, nagyon sokáig elég egy flakon, jó az illata, nem szárítja a hajam, szép sima lesz tőle. Jól habzik, tisztít, imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Lilienbog

2018. január 21.

Nekem egy flakon 3honapig tartott ami nem rossz ahhoz kepest hogy 2-3naponta mosok hajat . Az illata nem eppen szokvanyos foleg az elejen , mostanra mar megszoktam .Azert nem veszem ujra mert a coconut milket vettem most meg az ogx tol . De ha nem hozza legalabb ezt a szintet ,akkor visszaterek 4.5 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Ancsuk

2018. január 11.

Igaz nekem nem göndör a hajam csak az illata fogott meg, mert egy régi parfümre emlékeztetett, elég sűrű és a vege fele már elég nehezen lehet kinyomni a terméket, nem hiszem h visszatérek rá inkább más termékcsaládja után nézek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

blckrainbow

2017. október 25.

Imádom!!! Göndör hajamra kerestem szulfátmentes sampont, amely habzik is, tisztít is, és nem változtatja szénakazallá. A 'göndörséget gátló' ilyen formában nem igaz, természetesen - a smooth texture és anti-frizz inkább csak annyit jelent, hogy kisimítja a hajszálak felületét, így nem sprőd és borzos lesz a hajam tőle, hanem szép sima és csillogó. Az illata számomra semleges, krémes állaga nagyon kellemes, illetve már mosáskor érzem a hajamon, hogy táplál, mert klasszisokkal jobb a tapintása, szárítás után pedig selymesebb és kezelhetőbb. Eredetileg a kókuszos verziót akartam megvenni (coconut curls), de sajnos nem volt a müllerben, így erre csábultam el. Olcsónak nem olcsó, cserébe nagy a kiszerelés (385 ml), így sokáig kitart majd. Tőlem egyértelmű az 5 csillag, mert végre-valahára egy sampon, ami minden szempontból megfelel. Nemsokára megveszem a balzsamot is mellé!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Kedi81

2017. augusztus 30.

Múlt héten szereztem,márka elsőt terméke,amit használok,nagyon csábító volt a csomagolása és a leírása,mikor megszaglásztam akkor pedig tudtam,hogy elvesztem,kell nekem...:-)
Még csak egyszer próbáltam,balzsammal együtt,de mindenképpen véleményezni szerettem volna,mert eszméletlenül tetszik,nagyon-nagyon fényes,puha és sima lett tőle a hajam,kifésülni is sokkal könnyebb volt hajmosás után,mint eddig bármilyen termék után,és ami főleg tetszik,hogy ezt anélkül érte el,hogy zsírosította vagy elnehezítette volna a hajam,úgyhogy eddigi hatására maximális csillagot kap tőlem,ha valami változna hosszabb távú használata mellett akkor jövök megírni,eddig szuper,imádom:-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Scara

2016. július 21.

Intenzív illata van és volument ad a hajnak. Nekem ez az illat már túl sok, viszont akinek tetszik, az örülhet, mert sokáig meg is marad :) Feltettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.