Olana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: black_cico, Módosítva: 2014. június 3.

Kiszerelés:   300ml
Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hidratáló anyagai intenzíven ápolják és bársonyossá varázsolják a bőrt, közben védik a kiszáradástól. Gyengéd, tiszta illata különleges élménnyé teszi a zuhanyozást. Értékes anyagai eredményesen ápolják a normál és száraz bőrt.

4 féle változatban kapható:

• tej és méz
  • tejprotein és mandula
  • orchidea és kasmír
  • narancsvirág és shea vaj

danna113

2015. április 15.

Nagyon szeretem a mézes-tejes változatát, mert isteni illata van, az állaga is egészen jó és ettől függetlenül pedig olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

eveartstar

2015. április 10.

Update: Annyira megszerettem ezt a tusit! Viszont új csomagolása van és sajna a narancsosat nem látom a sorozatban. Helyette csokis van...erjedt csokis... :(

A narancsosat használom fürdéshez, megszerettem az illatát. Tényleg nem habzik nagyon, de én imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 10.

Rita0126

2015. február 17.

Szerintem már az összes volt itthon,az egész család nagyon szereti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 17.

Szerintem már az összes volt itthon,az egész család nagyon szereti :)

Ingi

2015. február 15.

A mézes változatot vettem meg, ennyiért ez a mennyiség gondoltam nagyon megéri, és az Aldis cuccokban még nem csalódtam.
Hát ez volt az első...:( Semennyire nem habzik, rengeteget kell használni belőle... Ráadásul nyoma sincs a tejes-mézes illatnak, nem tudom velem van-e a gond, de ennek inkább valami körte-szerű illata van...:D
Biztos, hogy nem veszem újra. A többi fajtától is elment a kedvem.
Maradok inkább a jól bevált Fa tusfürdőknél!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Biztos, hogy nem veszem újra. A többi fajtától is elment a kedvem.
Maradok inkább a jól bevált Fa tusfürdőknél!

Marababa

2015. február 15.

Most, ahogy így nézem a képen, nekem már volt itthon mindegyikből, szívesen használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 15.

Bebek

2015. január 12.

Mézeset vettem meg. Az illata jó, de tusolás után már nem érezni. Habzani meg semmit nem habzik, 100 litert kell magamra kenni, hogy valami kis habocska megjelenjen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.

sky

2014. március 4.

A narancsos - sheás verziót vettem meg többször is, elégedett voltam vele. Kellemes illat, ami hamar elillan, így nem zavar be egy parfüm, vagy parfüm-dezodor illatába, ami nálam pluszpont. Krémes-géles állag, nagyon jó ár-arány értékben. A bőrrel gyengédebb, mint egy drogériás Palmolive vagy Nivea, nekem ez kevésbé szárította a bőröm, bár én minden alkalommal használok testápolót utána, mert nagyon száraz a bőröm. Alapvetően jó termék, ajánlom mindenkinek, aki nem küzd extrém bőr vagy parfüm allergiával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 4.

Yubiri

2014. február 8.

Nekem egy 5. fajta van meg, zöld, ginzeng és havasi gyopár illatú. Puha és hidratált utána a bőröm, nem szárít. Sajnos elég híg, emiatt gyorsan fogy, bőrömön az illata nem igazán tartós. A tusfürdő illata drága nagymamámra <3 emlékeztet, ő használt hasonló illatú öblítőt, és amikor kinyitottam a szekrényét, mindig ilyen illat áradt belőle :-) Emiatt mindenképp kellemes emlékeket kötök hozzá, megérdemli a maximális csillagot, és újra fogom vásárolni :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

Cipriana

2013. december 15.

Nekem a mézes van meg. Finom, visszafogott illatú, nem tolakodó, és nem szárít, bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

rose

2013. november 12.

Nekem a narancsos van meg, és nagyon szeretem. Finom narancsos-krémes illata van, nem szárít jobban, mint bármelyik tusfürdő, viszont jobban habzik, mint a Balea, és krémesebb is. Szerintem ennyi pénzért ez egy tökéletes tusfürdő :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sorbitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid