Olaplex

Ár:   £26   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2020. január 9.

Ár:   £26
Kategória:   Hajápolók

• megújítja a haj szerkezetét
  • erősíti a hajszálakat
  • megszelidíti a bodorodott és szálló hajat
  • védi a hajat a hőkárosodástól, akár 232 ° C-ig
  • táplál és hidratál
  • jól felszívódik
  • minden hajtípusra alkalmas

Alkohol, parabén, szulfát és ftalát mentes

Vegán

VargaJudit91

2021. március 3.

Sokáig kitart, pár csepp kell belőle. Az illata nagyon finom, de nekem túl drága ahhoz, amit nyújt. Már használom pár hónapja, póthajhoz, de változást nem érzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

esiorsi

2021. február 24.

A NO.6 termek alá már hosszasan leírtam a véleményem erről a termékről is, mivel együtt használom és úgy szeretem őket igazán. Az én hajam szebb tőle és szeretem hogy bár kicsi, nagyon lassan fogy. Itt az “illoolaj” fele adagoloja megakadályozza hogy a kelleténél többet vigyek fel a hajamra (6-12 csepp) mint amennyi kell. Volt már hogy direkt többet tettem és a fele a tenyeremen maradt mondom na most mi van lemossam? Olyan mintha kis arany cseppek lennének, értékes nem kell sok és hatásos.
Az a használó meg aki attól tart nem hatásos neki amiatt mert szilikonos, igazából nem azzal van a probléma, mivel az egy úgymond védő réteg a hajon ami védi neked a hőtől, attól hogy fesulod, nem gubancosodik a haj tehát kevesebb törést csinálsz magadnak azzal amikor kifesulod stbstb. Eddig nagyon jó, a baj ott van ha ezek a rétegek rakódnak rakódnak a hajadra, nincs egy tisztító samponod ami le oldja ezeket a rétegeket, elnehezíti, szaraz érzetet kelthet stb.
A lényeg hogy ne a szilikontol féljen senki, azt gondolom, mint az élet összes területen itt is ügyelni kell az egyensúlyra, (ha 300 réteg rúzs van a szádon hiába milyen pompás ruzs az, borzalmasan mutatna és erzodne). Aki használja az próbálkozzon hogy megtisztítja néha a hajat a sok réteg képző összetevőtől és úgy használja újra őket. Ez csak védelem nem tesz tönkre semmit. Azt mi tesszük a hokezelessel, fesulkodessel, festéssel, UV védelem mellőzésével, tultisztitassal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

fleonora

2021. január 25.

Hosszas Influenster és TikTok videó (igen, már ott is vannak ilyen termékvéleményezések) tanulmányozása után első utam a Notinoba vezetett, ahol már akkor is szemeztem ezzel a termékkel, amikor az No.3 pakolást vettem meg. Hozzáteszem, az sajnos nekem nem vált be, mert lényegében nem sérült a hajam csak rakoncátlan. Történethez még hozzátartozik, hogy több mint egy éve szőkítve van az alapból sötétbarna, hátközépig érő hajam, ezért a vásárlás során a Schwarzkopf Blondme termékeit (All Blondes sampon és balzsam) is megvettem és ezzel együtt használtam. A végeredmény??

Amikor először hozzáértem szárítás közben a már megszáradt tincsekhez mintha selyembe nyúltam volna, és nem túlzok! Se egy kósza, kiálló, frizzy hajszál, sehol törés, semmi felesleges illat, SLS mentes és még hővédő is! Nagyon pici, de szerintem minimum egy évig ki fog tartani. Holnap hajvasalóval is hozzányúlok, kiváncsi vagyok hogy akkor milyen lesz a hatása. Ha hosszú távon ilyen jól szuperál, megveszem a "párját", az No.6 Bond Smoothert is.

Összességében: akinek frizzy, rakoncátlan és formázhatatlan a szőkítéstől/hajformázástól igénybe vett haja MINDENKÉPP próbálja ki. Csillagos ötös!

UPDATE 2021.01.25. - Hát nem is tudom hol kezdjem...tegnap előtt vágtunk a hajamból, minimum 4 centit... Azóta kicsit mélyebben beleástam magam a dolgokba, és rájöttem, hogy ez nem az a termék amit újra fogok venni. Megvettem a párját is, a Bond Smoothert, együtt használom a kettőt, de amióta tüzetesebben megnéztem az INCI-t, nincs sok kedvem a tömény szilikont a hajamra kenni. Hajvasalás után nagyon tetszik, ahogy kisimítja a hajat, de ez másnapra elillan. Szárazabb a hajam tőle, nem érzem azt a nagy pluszt. Ennyi pénzért inkább veszek 100% Argán olajat vagy mást. Később még jövök, de egyelőre, aki nem szereti a szilikont a hajon, ezt ne vegye meg :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

emeseee6

2021. január 15.

Nem egy game changer, mint az N3 ,de korrekt olaj. Önmagában nem elég-mint semmi más sem- nagyon száraz vagy károsult hajra,de nagyon jó kiegészítő. És ugyan kicsi,de iszonyat lassan fogy,már vagy 5-6x használtam a nagyon hosszú hajamon,és nem is látszik,hogy bármi fogyott volna belőle,pedig kimondottan nem is spórolok vele.

* Ma jöttem rá,előszárított,félnedves hajon TÖKÉLETES,sokkal jobb így,mint vizesen/nedvesen a hajszárító előtt,fel is veszem 5 csillagra. Olyan a hajam így tőle,mint a selyem(persze nem csak ezt használva)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Lina14

2021. január 2.

Nekem kifejezetten vagy még nedves hajra vagy mosás előtti olajos pakolásra a legjobb. Száraz hajon sajnos tapaszt. Ettől függetlenül szép fényes a hajam tőle, de nincs tartós hatása. Ehhez nagyon drága......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Monita64

2020. december 22.

Hàt ez egy nagy nulla!nem lessz puhàbb a haj tőle.De még fényesebb se.Semmit nem csinàl!Ennyi pénzért nem ezt vàrtam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

abicicaaa

2020. december 6.

Nem gondoltam volna, hogy egy Olaplex termék lehet nem jó. Sőt, egyenesen rossz.
Az én hajammal ez a kis olaj semmit, az ég világon semmit nem csinál. Talán ha az üveg negyedét rálocsolnám, történne valami.
Nem lesz tőle puhább a hajam, nem lesz könnyebben kifésülhető, semmi nem lesz tőle.
Próbáltam nedvesen, szárazon. Igazából el sem akarom hinni.
Eszembe jutott, hogy talán nem eredeti. De annak kell lennie, magyar fodrászcikk oldalról rendeltem, nem Amazonról (ahol rengeteg hamis professzionális termék van) vagy akárhonnan.
Szomorúan mondom, hogy még az Avonos hajvégápoló is többet ér ennél.
Tanulság: mindegy egyes ember haja más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 6.

Próbáltam nedvesen, szárazon. Igazából el sem akarom hinni.
Szomorúan mondom, hogy még az Avonos hajvégápoló is többet ér ennél.
Tanulság: mindegy egyes ember haja más.

Akara

2020. december 5.

Hajszárítás előtt is teszek pár cseppet a hajamra, utána is, meg később, amikor úgy érzem, hogy kell. Tényleg lesimítja, szebb lesz tőle, kevésbé száll és szálkásodik. Drága, de sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

laregina

2020. november 29.

Szerintem ez az a termek a 6-ossal egyutt a tokeletes parost alkotja. A 6-os valoban kismitja a hajat, kevesbe gondorodik es nem lesz szalkas. A 7-es viszont puhasagot, csillogast es hovedelmet ad, a kettotol egyutt nagyon puha lesz a hajam, mint meg soha!
A kiszereles nem nagy, de nagyon jol lehet adagolni, kis lyuk van rajta. 3-4 cseppet teszek a hajamra meg szaritas elott, szerintem sokaig ki fog tartani. Egyaltalan nem zsirosit, inkabb szerum hatasa van mint olaj. Annyira selymes lesz tole a hajam, ilyet meg nem ereztem. Az olaplex osszes termeket hasznalom, az eredmeny elkepeszto, es vegre kevesbe torik a szoke hajam es novekszik is. Ez a termek valoban megeri az arat, probaljatok ki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

eszterrr95

2020. október 2.

Festett szőke hajam van, a csúnya seprűs hajvégeken sokat segített, de nem tette teljesen rendbe a hajam. Azt hittem, hogy hajvágás + fél év hajsütő nélküli élet + ez az olaj csoda hajkoronát fog varázsolni. Nem így lett. Most is szálkásak a hajvégeim, de nem annyira mint régen. Azért adok 4 csillagot mert eddig ez az olaj csinált a legszembetűnőbb eredményt pozitív értelemben, de az ára eléggé borsos...

update: szelídített a hajamon, de még mindig nem az igazi. Többet tud egy drogériás olajnál, de annyival nem tud többet mint amennyi árban a különbség. Nem fogom újra venni mert ezért az árért többet vártam. Aki már egy ideje szeretné kipróbálni ezt a terméket, csak az ára tartotta vissza annak nem ajánlom, mert csalódás lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propanediol

Részletesebb információ a smartskincare-en.