Olaplex

Ár:   8130 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2021. augusztus 4.

Kategória:   Hajápolók

• megújítja a haj szerkezetét
  • erősíti a hajszálakat
  • megszelidíti a bodorodott és szálló hajat
  • védi a hajat a hőkárosodástól, akár 232 ° C-ig
  • táplál és hidratál
  • jól felszívódik
  • minden hajtípusra alkalmas

Alkohol, parabén, szulfát és ftalát mentes

Vegán

BPetra22

2022. június 8.

Nagyon jó kis termék, nem zsírositja el a hajat, finom, puha lesz tőle.
Azt hittem hamar el fogom használni, de nagyon kevés kell belőle, így sokáig ki fog tartani.
Ez alapján bármikor kipróbálnék a márkától más terméket is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 8.

Nagyon jó kis termék, nem zsírositja el a hajat, finom, puha lesz tőle.
Ez alapján bármikor kipróbálnék a márkától más terméket is.

alizsara

2022. május 6.

Lassan egy éve csak Olaplex termékeket használok, a hajam évek óta szőke és nagyon roncsolt. Én is kipróbáltam minden drogériás sampont, balzsamot, pakolást, mindennek bedőltem de az én tapasztalatom alapján néha tényleg érdemes beruházni jobb minőségű termékekre. Nekem lényegesen szebb tőle a hajam szerintem, könnyebben fésülhető és simább is, valamint jóval kevesebb kell belőle mint drogériás verziókból. Használom az Olaplex sampont, balzsamot, no3 és 6ot és ezt az olajat is, keverve az no6-tal keverve, törölközőszáraz hajra. Szerintem megéri a beruházást, lényeg, hogy tényleg nagyon keveset használjatok, ha nem akarjátok, hogy elnehezítse a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 6.

roxymester

2022. április 14.

Nálam nem tette magasra a mércét, teszi a dolgát de nem akkora szám mint amekkora a hang körülötte. Nagyon lassan szívódik be és nekem gyorsabban zsírosodott tőle a hajam mint más olajtól. Ár-érték arányban nekem nem éri meg. Csodát nem tett a hajammal, ugyan ezt a hatást a Pantene hajolaja is hozza olcsóbban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 14.

jubileum

2022. március 17.

Eddig olyan mintha bármennyit felkenhetnék belőle mindig visszaáll a tiszta haj érzés utána, gyorsan beszívódik. Most nehéz megmondani, hogy mennyire hatékony, mert a 4in1 olaplex maszkot is most vezettem be, és az már előtte nagyon látványos eredményt hozott, de ezt leginkább napközbeni és éjszakai hajvédőnek szánom, így nagy helyreállítást nem várok tőle, inkább csak ápolt végeket, és hosszútávon kevesebb sérülést. A csomagolása egyébként nagyon tetszik, apró lyuk funkcionál cseppentőként, ami egyszerre nagyon kevés olajat enged ki, így nem lódul meg, aprólékosan adagolható. Sokkal inkább hasonlít egyébként olajra, mint sok drogériás pupás hajolaj, amik inkább szilikonok, nyúlós zselé szerűek, ez sokkal folyékonyabb, ténylegesen egy olajkeverék, tipikus olaplex illattal, ez mindig megnyugtat, hogy nem került hamis termék a kezembe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 17.

S_ibiza

2022. március 11.

Már legalább 6 hónapja használom, eddig csak jó tapasztalatom is van vele.
Az illata eleinte nem tetszett, de mivel nem használok sokat a hajamra ezért nem zavaró, sőt, a hónapok alatt meg is kedveltem. Nagyon kevés elég a hajamra, csak egy borsónyit szoktam a tenyerembe tenni amit aztán felkenek. A hajtövekre sosem rakok belőle.
Azt észrevettem, hogy ugyanúgy vékonyodik a hajam, ezen nem segít, viszont amióta használom, nem törik annyira, elég félévente fodrászhoz járni hajvágásra.

Különböző alkalmakkor használom:
1. hajformázás után nem száll a hajam ha rákenek egy keveset a végekre (hullámosítás, vasalás után).
2. hajmosás után törölközőszáraz hajamra rakok keveset, ezután szárítom meg, nincsen zsíros érzete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

Már legalább 6 hónapja használom, eddig csak jó tapasztalatom is van vele.

Különböző alkalmakkor használom:

Kissdorii

2021. december 30.

Sajnos egyáltalán nem tapasztaltam semmi változást a használata után (bár lehet a Kerastase olaj tette magasra a mércét).
Nagyon drága és kevés, az állag is valahogy túl híg és egyáltalán nem érzem a hajam hidratáltnak, sőt ha többször is használom 2 mosás között inkább zsíros hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 30.

tzrn7u67

2021. december 16.

Ez volt az egyetlen Olaplex termék, aminél hezitáltam az ár-mennyiség arány miatt és azt gondoltam magamban, hogy: na...ez a 30 mili nem sokáig lesz elég, ráadásul majdnem olyan árban van mint pl. a márka 250 ml samponja/kondicionálója. Végül beszereztem ezt is, hogy az Olaplex hajrutinom teljesen ki tudjam fullozni és nem bántam meg. Hihetetlenül kevés kell belőle, ki merem jelenteni, hogy az Olaplex termékeim közül ez fogy a leglassabban meglepő módon. Eddig 6-7 alkalommal használtam és mindig úgy néz ki az üvegcse mikor ránézek, mintha ki se lenne bontva. Bár nincs festve, szőkítve, vasalva stb... a hajam, nincs különösebb problémám vele, így olyan nagy károkat nem kell rendbe tennie, de nagyon szép ápolt lesz tőle a hajvégem. Nem szöszösödik a vége, nincs "Frizz" hatása, ráadásul én nem csak a legvégére szoktam tenni, hanem a fülemtől egészen a végéig kenem. Valószínűleg van sokkal olcsóbb hajolaj is, aminek ilyen a hatása, de én még ezt nem találtam meg, maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 16.

Madi

2021. december 4.

Számomra az elmúlt évek legjobban bevált hajvégápolója. Elképesztően sokáig elég egy üvegcse, kész csoda, ha elfogy, mielőtt lejár a nyitástól számított egy év. Nagyon kevés kell belőle, én általában csak a hajam alsó felére teszek (kb válltól), akkor olyan 5 cseppet szoktam, ha pedig csakis a hajvégekre (az alsó 15cm), akkor kettőt-hármat. Ennyi bőven elég. Látványra nagyon kevésnek tűnik ez a pár csepp és szerintem sokan beleesnek abba a hibába, hogy túl sokat kennek a hajukra, amitől zsíros, lelapult és picit ragacsos hatású lesz. Az én hajam ugyebár derék alá ér, vékonyszálú, festetlen és kitűnő állapotban van, így meg sem fordult a fejemben, hogy többet tegyek rá. Akinek szárazabb a haja, talán nagyobb kísértésnek van kitéve, hiszen neki a haja állapota miatt ugyanez az adag sem feltétlenül hozza azt az eredményt, ami nálam. Mindenesetre inkább rakjatok pár cseppet utólag, mint túl sokat elsőre.
Ha megvan a megfelelő mennyiség, a hajnak fényesnek, könnyen fésülhetőnek és selymes tapintásúnak kell lennie. Ha tapad, vagy úgy néz ki, mintha picit nedves lenne, akkor bizony túl sok került rá.
A hatásával is elégedett vagyok, szépen egyben tartja a hajvégeimet, még a fodrászom is megjegyezte, hogy szinte egyáltalán nem törik a hajam és hogy elég lenne 3 havonta vágatni a kettő helyett. Nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 4.

zsuzsannapocs

2021. november 16.

Olaszországban vettem meg egy nyaralás alkalmával, mert mindenhol ódákat zengtek róla. Őszintén szólva én nem vagyok annyira elájulva tőle. Persze, isteni az illata, de ezen kívül szerintem semmivel nem tud többet, mint bármilyen drogériás termék. Az ára kint nem volt annyira vészes, de még így sem volt olcsó.
Nekem a fodrászom által használt Matrix olaj akkor már jobban megéri az árát.
Ha elfogy, nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 16.

Nekem a fodrászom által használt Matrix olaj akkor már jobban megéri az árát.
Ha elfogy, nem hiszem, hogy újra veszem.

ebabucci

2021. október 29.

Nekem is csapnivaló élményeim vannak ezzel az olajjal, a hajvégeim nem hogy ápoltak lennének, hanem ropognak és gubancolódnak, nagyon sok esélyt adtam neki, mert azt hittem, hogy a sampont vagy a balzsamot nem mostam ki a hajamból, de most már tudom, hogy ő a ludas, mert enélkül jobb volt a végeredmény.
Lehet, hogy nem a funkciójának megfelelően használtuk, kedves előttem szólók, kb. most esik le, ha Bonder, lehetséges, hogy nem is hajvégekre kell tenni, hanem a fejtetőre, hogy ott szárítson és dúsítson? Mi a véleményetek?
Hajvégápolónak mindenesetre csapnivaló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 29.

Hajvégápolónak mindenesetre csapnivaló.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propanediol

Az Olaplex által szabadalmaztatott hatóanyag, mely kizárólag a márka kötéssokszorozó hajápoló termékcsaládjában található meg. Az összetevő képes helyreállítani a haj diszulfid-kötéseit, amelyek a hő-, mechanikai és vegyi hatással járó kezelések során bomlanak fel. Könnyen fésülhetővé, rugalmassá, puhává és fényessé teszi a hajat.

Részletesebb információ a smartskincare-en.