Best of Beauty 2019

Olay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: hulcsi, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2014. április 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Olay age defying formulája B3-, E-vitamint, B5-provitamint, ceramidokat és zöld tea kivonatot tartalmaz. Ezek az értékes összetevők segítenek a bőr feszességének fokozásában, az apróbb és mélyebb ráncok kialakulásának megelőzésében, valamint hozzájárulnak a bőr hosszan tartó hidratáltságához. Az eredmény: simábbnak, feszesebbnek, fiatalosabbnak tűnő bőr már akár 4 hét alatt.

hulcsi

2014. február 22.

Nos...ez egy műanyag dobozos, tehát kevésbé igényes kivitelezésű krém. Amikor a dobozt kibontottam meg is lepődtem kicsit, másra számítottam. Aztán kipróbáltam a krémet, és úgy gondolom ezek után, hogy bánja a fene, hogy nem költenek sokat a csomagolásra, ha egy ilyen szuper kis krémet takar. Az első, az illata. Rögtön megcsap, nem visszafogott, de nagyon-nagyon kellemes, én imádom magamon! A második, az állaga. Érdekesnek mondanám. Nagyon könnyű, mindemellett hathat kicsit zsírosnak, de mégsem. Pillanatok alatt beszívódik. A harmadik, a hatása. Ez kicsit hosszabb lesz... Terhesség és szülés után olyannyira kiszáradt a bőröm, mint a Góbi sivatag. Hámlott, húzódott, fájt és iszonyat ráncos lett, holott még nem vagyok 40 éves :) Ezen problémákra kerestem a megoldást. Hát megtaláltam. Nem telt el 3 nap, és nagyon szépen rendbe tette az arcom, de már első használat után is éreztem, hogy nagyon hatásos. olyan mint egy kellemes, puha simogatás. Tényleg. És akkor most végül ránctalanít? Hát nem tudom...azt írták valahol, hogy ránctalanítás krémekkel valójában nem lehetséges, legfeljebb csak illúzió szintjén. Hát ez megadja ezt az illúziót. A bőröm szebb, fiatalosabb, hidratáltabb, a ráncokat pedig szépen feltöltötte, bár el nem tüntette. Nekem nagyon bevált. 4 hónapja használom, lassan el fog fogyni...újra ezt veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.