Old Spice

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 770 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. október 16.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 770 Ft

Ár: 770 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Jucuus

2020. március 21.

Annyira sokan ajánlották már, hogy gondoltam nekem is ki kell próbálnom, és szerencsére akciós áron kaptam meg a Rossmannban (800Ft). Isteni az illata, szeretem az ilyen stiftes deokat. Elfedi a szagokat, eddig még jól teljesített. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

Letticsek

2020. február 19.

Nagyonnagyon jóó :) Itt láttam hogy mennyi lány is használja, hát gondoltam teszek egy próbát annyira elkeserítő volt a felhozatal a női oldalon, és láss csodát tényleg bevált. Szeretem a fincsi rágógumis illatot :D nagyon tartós, nincs kellemetlen szag, nem hagy foltot.
Imádom :D *****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Imádom :D *****

dinadin

2020. február 13.

Nagyon szeretem! Barátnőm mesélte, hogy neki ez jött be, gondoltam kipróbálom. Imádom az illatát, állagát (ilyen zseléset nőiben még nem találtam), nem ragadok tőle, ruhámat nem teszi tönkre, izzadok de nincsen kellemetlen szagom. Összetevőket illetően, örülök, hogy alumínium nincsen benne, de azért ezzel-azzal, kis szintetikus tartósítóval sikerült megpakolni. Nekem nagyon sokáig elég, maximum kettőt veszek per év, ami szeméttermelés szempontból sem rossz, amíg nem találok valami okosabbat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

vador

2020. január 15.

Most fogyott el, ellentétben a madárkással, ebből biztos veszek másodikat is (bár most az oroszlános van soron, mert feltett szándékom végigpróbálni az egész vonalat), végig kellemesnek találtam ezt a "gumimacis" illatot.
Igazából mindegyik alumentes Old Spice deó bejött eddig hatékonyság/állag tekintetében, az őszi-téli időszakban tökéletesen működnek, én már tényleg csak illatszimpátia alapon válogatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

lexyusz

2019. december 15.

Már kétszer vettem újra a terméket mindkétszer a fehér színű változatban. Az illata tetszett, nekem nem tűnt annyira férfiasnak. Először mikor használtam nagyon tetszett a hatása, mikor elfogyott egy másik dezodort használtam. Utána megint vettem egy ilyet de valahogy akkor már mikor a vége felé tartottam nem volt az igazi, nem volt annyira hatásos, nem tudom hogy miért. Most megint másfajta dezodort használok, de ha ez elfogy addigra van másik, na majd lehet azután újra megpróbálom hátha csak egy kis szünet kell neki vagy nem tudom. De összességében nem egy rossz izzadásgátló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

plinda

2019. október 6.

A legjobb deo amit eddig próbáltam, egész nap tart nekem. Az illata nem túl intenzív szerencsére, senki se érzi rajtam, hogy maszkulin illatom lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

Blue3

2019. október 4.

Szuper termék. A hétköznapokban simán megállja a helyét. Nem hagy foltot és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Qwerty

2019. augusztus 23.

Eddig a "farkasos" verzió volt használatban, azzal se volt semmi baj, csak a szaga volt sok. Ez sem marad el sokban a gumicukorszörp-érzéstől, de mégis elviselhetőbb. Kicsit maszkulinabb az illat, de nem annyira,h nőként zavaró legyen. Kevésbé szirupos, ez a lényeg.
Deoként jól teljesít, a reggeli kenés simán kibírja a nagyon izzadós napokat is, a legkisebb kutyaszag nélkül. Sajnos a stresszes-izzadós napokhoz kevés, de ahhoz eddig minden kevés volt, ami nem szódabikarbóna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

CrazyKid

2019. augusztus 22.

Legjobb deó amit VALAHA használtam. Soha többet semmi mást. Se foltok, se szagok és teljesen szárazon tart olyankor is ha amúgy a testem többi részén csorog az izzadtság. Annyira elegem volt már a dezodortól kifehéredett és elsárgult ruhákból. Az illata nagyon friss, tényleg nem túl férfias, de nem hinném, hogy sétálgatva körül leng. Valóban narancsos, bár én felfedezni vélek némi friss fenyőt is.
Isten áldja a készítőket. És jól látom, hogy alu mentes? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Isten áldja a készítőket. És jól látom, hogy alu mentes? :D

shiningstar

2019. július 17.

Ezt is nektek köszönhetem, szóval ezt is kipróbáltam.
Hatásfokát tekintve, ugyanazt kapom mint a Hawkridgetől; se foltok, se szagok - egééész nap!
Narancsos üdítőital illatra emlékeztet, ami így kimondva röhejes, de oké mert rajtad kívül senki nem fogja úgy nagyon érezni.
Innentől kezdve már szerintem csak azon múlik, hogy ki melyik illatot preferálja ezek közül, mert hatását tekintve én már elkönyveltem az Old Spicet, mint egy terméket ami megéri az árát, mert teljesíti amit ígér, maradéktalanul.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Ezt is nektek köszönhetem, szóval ezt is kipróbáltam.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.