Old Spice

Ár:   1089 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 770 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: bambusz09, Módosítva: 2023. március 23.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 770 Ft

2020-ban megújult összetétel!

• véd a kellemetlen szagoktól
  • hosszan tartó komfort- és tisztaságérzetet nyújt
  • hatékony védelmet nyújt az izzadás ellen
  • kiegészíti az azonos termékcsaládba tartozó Eau de Toilette illatot
  • nem hagy foltot a ruházaton

Ár: 770 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

vikimaja

2024. április 6.

Rengeteg dezodort próbáltam már előtte, mindegyik vagy foltot hagyott a ruháimon, ami mosás után sem jött ki, vagy az izzadásgátló hatást nem váltotta be. Az eddigiekhez képest ez egy csodaszer, kellemes gumicukros illata van és nem hagy foltot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 6.

sebokbeus

2024. április 5.

Égési sérüléseket okozott a hónaljamon, 2 hét volt mire begyógyult, a seb azóta is látszik...
Soha többet!!!🥴

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 5.

Soha többet!!!🥴

Evelin0404

2024. március 24.

Télen nyáron tökéletes. Nem hagy foltot, egész nap tart nagy hőségben vagy sportolásnál max 1x kell újrakenni de átlagban egyszer sem. Tökéletes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 24.

iamgerda

2024. február 20.

Hu, azért próbálkoztam meg vele, mivel elegem lett a női dezodorokból, hogy mind fehér nyomot hagy a ruháimon és össze csomósodott a hónaljamon, ami nem volt szép látvány nyáron. Mivel nem vagyok nagyon izzadós típus, így az alumíniumot is mellőzni szerettem volna. Nézelődtem a nőiek között, de drágának találtam, sok volt az illatmentes alternatíva. Majd valahol olvastam, hogy sokaknak bevállt, így kirpróbáltam. Számomra tökéletes eddig, nem tudom, hogy nyáron, hogy fog teljesíteni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 20.

szandi060

2024. február 4.

Kellemes, gumicukor szerű illata van, egyáltalán nem pasis, inkább uniszexnek mondanám. 2-3 hétig használtam, aztán hihetetlenül elkezdte irritálni a hónaljamat. Másnap reggelre kipirosodott, teljesen lehámlott a bőröm.:( Így viszont bármennyire is szerettem, azonnal értékelhetetlen lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 4.

such.raisin

2024. január 24.

Évek óta használom, havi egyszeri antisudorica oldat használata mellett kellő védelmet ad, isteni az illata, nem ragad, nem hagy foltot ruhán, nagyon szeretem. Néha kipróbálok mást de mindig visszatérek hozzá.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

Addika

2024. január 11.

Kutatok, keresek, de sajnos ez sem az. Télen kezdtem használni, de pár órával a felkenés után, mindenféle fizikai megterhelés nélkül, nem csak nedves a ruhám a hónaljamnál, hanem szagos is. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 11.

persevere

2023. október 28.

Nagyon örülök, hogy kipróbáltam! Rengetegféle dezodort használtam már, de semelyik sem vált be annyira, mint ez (sőt, sok közülük kifejezetten használhatatlan volt: pár óra után bebüdösödtem, mintha semmit sem használtam volna, fújhattam, kenhettem fel őket újra többször is, vagy csak éppen kellemetlen ragacsos érzést hagytak maguk után, nem bírtam magamon elviselni őket). Na de, ez a termék tökéletesen teszi a dolgát. Bár kifejezetten az izzadást nem gátolja meg, a hatása a nap végéig kitart, kellemes illatom van egész végig (engem egyébként dinnyés rágóra emlékeztet 😊). A géles állag miatt kicsit tartottam tőle, hogy majd ez is ragadni fog, azonban néhány perc után már észre se veszem magamon. Tény, hogy nem a legolcsóbb deók közé tartozik, de tekintve egyrészt, hogy lassan fogy (nekem legtöbbször elég reggelente egyszer felkenni), és másrészt, hogy szuperül működik, számomra teljesen megéri. Az egyetlen kis fenntartás bennem az, hogy annyi ideje még nem használom, hogy igazán meleg időben is ki tudtam volna próbálni, így kíváncsi vagyok, akkor hogyan szuperál majd. Mindenesetre, biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 28.

Bettii98

2023. október 20.

Ilyet én még életemben nem láttam, hogy felkenem a dezodort, 2 óra múlva már úgy izzadok, mintha fel se kentem volna semmit. Naponta többször is fel kell kenni. Van, hogy nem sportolok és a semmitől szakad rólam a víz. Nem ajánlom. Azért annyira nem olcsó, hogy többször használja az ember egy nap, emellett még rossz is legyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 20.

Vicus

2023. szeptember 11.

Nagyon szeretem az illatát, a stift jól használható, sokáig elég, nem hagy foltot és egész jól ellátja a funkcióját, de nyáron azért nem 100%-os, főleg nem egy alumíniumos dezodorhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 11.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.