Old Spice

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 770 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: bambusz09, Módosítva: 2021. február 10.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 770 Ft

2020-ban megújult összetétel!

• véd a kellemetlen szagoktól
  • hosszan tartó komfort- és tisztaságérzetet nyújt
  • hatékony védelmet nyújt az izzadás ellen
  • kiegészíti az azonos termékcsaládba tartozó Eau de Toilette illatot
  • nem hagy foltot a ruházaton

Ár: 770 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

v.sara

2021. március 7.

Már kétszer újravettem, tényleg nagyon jó illata van, kicsit sem észrevehető, hogy férfi dezodor. Sokáig elég és nekem tényleg bevált. Viszont egy negatívum: nehéz lemosni. Nem tudom mit csinálok rosszul, de sokszor észreveszem, hogy fürdés után is olyan, mintha be lennék kenve. Bőrradír megoldja általában a dolgot, de azért eggyel kevesebb csillagot adok.
Plusz tipp: ha felvételkor fehér csíkot hagy a ruhán, egy másik anyaggal (bármilyen ruhadarabbal, vagy kendővel) dörzsöljétek át egy kicsit, és teljesen eltünteti a foltot. Én már nem is foglalkozok azzal, hogy olyan lesz a pólóm, amikor belebújok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

d.anett89

2021. február 18.

Jó ideje ezt használom,a farkasossal együtt. Elég izzados vagyok, pláne melóba. Sokat segített,kellemes az illata, tartós, és nem hagy foltot a ruháimon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

vszilvi94

2021. február 18.

Szerintem szuper termék. Egyáltalán nincs férfias illata, ami van, az is elillan viszonylag hamar, szóval jól működik bármilyen parfümmel. A ruháimon még sosem hagyott nyomot. Nem vagyok különösebben izzadós, így a hatásával teljesen elégedett vagyok, nem is irritál. Nem utolsó sorban pedig olcsóbb, mint a kifejezetten női (aluminium-mentes) izzadásgátlók.

Nokedlee

2021. február 5.

Imádom..❤️ Finom, édes gumicukor illata van,nem irritál,nem hagy foltot,nem ragad, nincs benne alumínium.😊Szinte alig izzadok nyáron is,de az sem büdös soha!Már több mint másfél éve ezt használom, felváltva a farkasossal(azt inkább nyáron, ezt ősszel & télen), és még közvetlenül epilálás után sem csípett soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 5.

Cntnvk

2021. január 25.

Bőrérzékenység és az alumíniumot tartalmazó dezodorok mellőzése miatt kezdtem ezt használni. Jó az illata, nem izzadok ha használom, sosem irritálja a bőröm még hónaljgyanta után sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

Kokusztej

2020. december 2.

Kellemes, semleges illata van. Jó az állaga, nem hagy foltot. Sajnos nagyon izzadásra hajlamos vagyok de ez sokat segített. Nem csodaszer, de jobb mint bármelyik női dezodor amit kipróbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

Sasstie

2020. október 24.

Miután allergiás kontakt dermatitiszt kaptam egy olyan Nivea deotól, amit amúgy évek óta használok, váltanom kellett. Az itt olvasottak és barátnők véleménye alapján próbálom ezt a deot, lassan 2 hónapja. A frissen gyógyuló hónaljamat sem irritálta, az illata nagyon kellemes.
NAGYON izzadós vagyok, így az, hogy sportolás és melegebb idő során nekem nem gátolja az izzadásomat, nem lepett meg. Emiatt adok 4 csillagot. 5 a csodaszernek jár 😀
Aki nem extrém izzadékony, annak valszeg csodaszer lesz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 24.

Aki nem extrém izzadékony, annak valszeg csodaszer lesz!

nikiii.*

2020. október 3.

13 éves korom óta reggel és este is használok dezodort, mivel sajnos hajlamos vagyok az izzadásra. Pár évig Lady Speed Sticket használtam, aztán miután már nem bizonyult olyan hatásosnak, az elmúlt kb. tíz évben a különböző fajta Rexonákat váltogattam, mivel ez a márka maradt az egyetlen, amitől nem büdösödtem be reggelre. Emellett évente kétszer volt egy alumíniummentes fellángolásom, ami nagyjából addig a három napig tartott, míg rájöttem, hogy az alumíniummentes dezodoroktól ugyanúgy bebüdösödök, mintha nem használnék semmit. Elegem volt már abból, hogy a Rexona sem hat, így elkezdtem böngészni a krémmániát, és teljesen véletlenül találtam rá az állatkás Old Spice dezodorokra. Sok jó vélemény érkezett, úgyhogy gondoltam, nem veszíthetek semmit, majd ha nem válik be, szokás szerint elhasználom az otthonmaradós napokon, így megvettem ezt a kék, gélszerű verziót. Meglepett, mennyire uniszex illata van, bár már ott tartottam, hogy ha tömény férfiparfüm-illata lett volna, akkor is megveszem, mert szörnyen kellemetlen volt, hogy délután háromra minden egyes nap izzadságszagom lesz, hiába dezodorozok napi kétszer. Három-négy nap után megállapítottam, hogy ez egy csodaszer, mert még nap végére is nemhogy semleges, de illatos maradok. Leteszteltem extrém stresszes, kánikulás-izzadós időben is, és egyszerűen tökéletesen teljesített - furcsálltam viszont, hogy picit enged izzadni, nem olyan pólóáztatós módon, hanem inkább egy kicsit nedves volt néha a hónaljam. Elkezdtem gyanakodni, és akkor láttam meg, hogy ez a csoda alumíniummentes! Minden este elmormolok ezentúl egy imát, hogy hatásos maradjon - nagyjából két-három hete tesztelem, de egyszerűen tökéletes, így ameddig forgalmazzák és hatásos marad, ezer százalék, hogy nem fogom leváltani. Az árát kicsit sokallom, bár még nem tudom, meddig fog tartani ez a kiszerelés, viszont onnantól kezdve, hogy ez az egyetlen dezodor, ami engem szagtalanít, szemet hunyok felette, még a kifizethető kategória. Egyetlen apró hátránya, hogy borotválkozás után közvetlenül néha csíp, de nagyjából két másodpercig, ráadásul nem szárít és nem tömíti el a pórusaimat és a szőrtüszőimet, mert zuhanyzásnál rendesen le tudom mosni. Ez a legcsodálatosabb dezodor, amit valaha használtam.

UPDATE: az izzadásra való hajlam + kánikula + stressz + rohanós nap kombinációt nem viselte végül jól, úgyhogy nyáron nem fogom használni (vagy legalábbis nem itthonról elmenős napokon), de még mindig imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

Viki0922

2020. szeptember 15.

Sokéves sikertelen keresgélés után rájöttem,hogy apának mindvégig ez a deoja volt és mennyire megtetszett nekem is 😍 az illata mellett a legfontosabb a hatása... És hát, számomra ez a tökéletes dezodor. Nem tolakodó, épp,csak egy leheletnyi illat,ami a ruhán is fincsi marad,nem keni össze ,úgyhogy számomra ez 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Bananamilk

2020. június 29.

Már annyi, de annyi dezodort kipróbáltam és szószerint semelyiknek nem volt hatása. Ugyanúgy izzadtam meg volt amikor büdös is voltam amellett hogy használtam őket. Ez volt az első ami használt. Nagyon szeretem az illatát, nem izzadok tőle annyira és azóta soha nem érzek magamon izzadtságszagot, még a forró nyári napokon sem. De ebből is csak a kék, gél formátumú a jó mert a fehértől pattanásos lesz a hónaljam és nagyon kiszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.