Old Spice

Ár:   899 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Cintia89, az összetevőket feltöltötte: Moondas, Módosítva: 2017. június 15.

Kategória:   Dezodorok

Az Old Spice deo használatától tested akkor is nagyszerű illatot áraszt magából, amikor épp nincs hozzá kedve. Az Old Spice, kozmetikai termékek széles választékát kínálja az olyan férfiak számára, akik a dinamikus és konvencióktól mentes élet hívei.

fntyboi

2018. június 1.

Megjelentek ezek a 48 órás Old Spice-ok. Elsőként a lasting legendet próbáltam ki, azóta is keresem a boltokban. Oké, van benne aluminium, de az a baj ezzel a deóval, hogy túl jó. A 48 órát komolyan gondolják. Olyannyira, hogy nem tudom magamról lemosni, hiába dörzsölöm a hónaljam akármennyi tusfürdővel. Még frissen fürödve is a dezodort érzem a hónaljamban. Izzadni ugyanúgy izzadok tőle, de a szagoknak tényleg esélyük sincs. Viszont ahogy felhúzom magamra a pólókat borzalmasan megfogja őket a krétafehér deó belülről. Nem csak frissen, mert újra is tud "olvadni" a nap végére a hónaljamban, így újra "fog". Ettől eltekintve jobb szagelnyomó deót nem ismerek.

Update: Nem hiába különül el a zselés állagú, fehér és fekete pólóhoz is ajánlott változat. Ezt a 48 órán át tartó hatásút vétek sötét/fehér pólóval használni. Egy sötétkék-fehér csíkos pólóm gyakorlatilag egyszínűvé mosódott a stiftes-izzadt hónaljam után pár használat után a karom alatt. Így most két fajtát használok. Ezt leginkább akkor, ha színes póló van rajtam és keményebb nap áll előttem, amikor tudom, hogy büdös lehetek a nap végére. (megjegyzem ezzel a deóval nem). A zselés változatokat pedig világos/fehér pólókhoz. Ám azok nem ennyire hatékonyak a nap végére. Ezek mellett sem vonok le csillagot. Nem csalódottságomban írtam ezeket, csupán jótanácsként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2