Old Spice

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. október 16.

Kategória:   Dezodorok

CsinCsilla

2021. január 8.

Már annyi női dezodort próbáltam amik végül gyengén teljesítettek, hogy utánanéztem itt KM-en, melyiket tartják a legjobb deonak, és rábukkantam erre, illetve a többi Old Spice dezodorba. Tegnap megvettem ezt a kis dezodort. Az illata tetszik, engem nem zavar, hogy pasis, rajtam már nem is érvényesül az a jellegzetes illat annyira :) Az állaga is jó, még sose volt stiftes izzadásgátlóm, de hozzá lehet szokni (végre nem kell a golyóssal szenvedni, hogy forogjon a golyó és valamennyi terméket kinyerjek a tubusból :D). Az első tesztelős napon jól teljesített, reggel online interjún vettem részt ahol halálra izgultam és izzadtam magam, de nem lettem büdös, úgyhogy megkapja a max pontot. Később azért még updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

joanie

2020. november 26.

Nő létemre nagyon örülök, hogy végülis elkezdtem használni, már több is, mint egy éve. Bármit próbáltam folyamatosan sárga foltot hagyott a ruháimon és már nagyon elegem lett belőle, arról nem is beszélve, hogy büdösnek is éreztem magam szinte egész nap. Ez az izzadásgátló nem hagy semmilyen foltot és ha felkenem reggel, egész nap bírja és egyáltalán nem érzem magam ápolatlannak, az illata rajtam sem férfias ahogy már előttem is írták, pedig tartottam tőle még az elején, hogy majd mit gondolnak ha érzik a férfi illatokat. :D
Vőlegényem is ezt használja, imádom rajta annyira más, mint rajtam. :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Vőlegényem is ezt használja, imádom rajta annyira más, mint rajtam. :))

vador

2020. október 3.

Igazából halál fölöslegesen pontozom végig ezeket a zselés Old Spice deókat, mert tulajdonképpen ha egyet kipróbáltál, mindet kipróbáltad, hatásra, állagra ugyanolyanok és amennyit én ezzel kísérleteztem, az alapján állítom, ezek a legjobb alumentes dezodorok a piacon.
Szóval a véleményezés szigorúan magamnak emlékeztető, hogy tudjam, melyik mennyire jött be illatra, ez pl. kevésbé, van valami kellemetlenül punnyadt karaktere, ami miatt üzenem a jövőbeni énemnek, hogy inkább a macisat vegye újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

lexyusz

2019. december 15.

Ez volt a második Old Spice dezodor amit kipróbáltam a márkától, de annyira nem nyerte el a tetszésemet. Előtte a Bearglove volt meg az tetszett, az illata is és a hatása is. Ebből a típusból én a kék zseléset próbáltam ki, az illata tetszett, a hatása viszont annyira nem. Ha reggel fel is kentem és csak ilyen laza napom volt, még akkor is estére szó szerint büdinek éreztem magam. Bár ez kb onnantól volt, miután a felénél jártam de onnantól folyamatosa volt. Én alig vártam hogy elfogyjon. Ezek után nem hiszem hogy újra meg fogom venni, bár lehet hogyha a sima fehér változatot próbálom ki az jobban teljesít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Uveggalamb

2019. augusztus 2.

Hát én ezt sajnos magamnak vettem, mert korábban nagyon elégedett voltam a Hawkridge- el és gondoltam kipróbálom egy másik típusát is.
Megbántam, de csak az illata miatt, ami iszonyatosan férfias(rajtam) , úgyhogy a spottáskámban tartom és edzés előtt használom, és már nagyon várom h elfogyjon.
A hatása, az hogy nem hagy foltot, illetve hogy aluminiummentes az szuper, szóval kicsit igazságtalan a kettő pontom , de amúgyis szubjektíven pontozunk, és nekem sajnos az illata messze van a kellemestől:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Pupi1984

2018. július 30.

Legjobb dezodor! Nőből vagyok és imádom! Rajtam kicsit sem pasis. Kellemes, friss az illata és egész nap tartja magát! Nem vagyok izzadékony, büdösödő pláne nem, mindösszesen egy aluminium mentes dezodort kerestem. Igaz BHT-t tartalmaz, de ez van! Csak nem fogok belepusztulni :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

Cloudberry

2017. szeptember 18.

Ezt már nem én használom, hanem a pasimnak vettem. Úgyis oroszlán... Na nem mintha hinnék a csillagjegyekben, but still. Jó illata van és hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Marcsus

2015. november 15.

A férjem épp ezt használja, és elégedett vele. Sokáig kitart a stift, az illata finom férfias, és nem hagy foltot a ruhán. Én is szeretem az illatát, olyan jó érzés hozzábújni és érezni rajta ezt a finomságot :) Egyetlen hibája, hogy az illata nem túl hosszan tartó, de az izzadást ezzel együtt gátolja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

ribizlizizi

2015. július 31.

nem rossz, én választottam a páromnak, de a hawkride legyőzte magasan... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

nem rossz, én választottam a páromnak, de a hawkride legyőzte magasan... :)

Rhodesian Ridgeback

2015. május 18.

Az ilyen cirill betűs-állatos Old Spice stiftek közül ez a kedvenc. Tulajdonképpen az összes jó, de ez külön kiemelkedik. Hatékonyságát tekintve, ami igazán elnyomja azt a kellemetlen "gulyásleves szagot", arra az Old Spice a leghatékonyabb. Az illata kellemes, ami leginkább az óceán illatára hasonlít. Tiszta illatot kölcsönöz és a bőrt sem irritálja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol