Old Spice

Ár:   990 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: nagy.nikike, az összetevőket feltöltötte: lexyusz, Módosítva: 2019. december 15.

Kategória:   Dezodorok

Férfias fás illattal, menta jegyekkel. 48 órán át csökkenti a hónaljizzadást.

Ár: 500.- Ft/db vagy egyben 2.600.- Ft /6 db. , Eladó: tothbarbara74
Állapot: Új, fóliás, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, fox, személyesen Árkád

Málni

2020. március 25.

Én most vettem magamnak, nem érdekel, h pasiknak készült, a legjobb illatú stifteket az Old Spice gyártja :D Mindegyikhez azt írják egyébként, h ffias, de ez egyáltalán nem igaz. Nagyon kellemes, enyhén édeskés-fás, csajok is kenhetik :) Hónaljon még nem teszteltem csak kézfejen, kicsit tartok tőle mivel fehér a színe, hogy megfogja majd a fekete ruháimat...
Sajnos megfogja fehérre a ruhát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 25.

Sajnos megfogja fehérre a ruhát...

lexyusz

2019. december 15.

Párom vette magának, viszont elsőre mikor megszagoltam nekem nem tűnt annyira férfias illatnak, és rögtön gondoltam hogy egyszer ha kipróbálja a párom nem fog neki magán tetszeni, és igazam is lett. Így megörököltem úgymond tőle, mert mondta hogy ő ezt biztos nem használja el. Nekem nagyon tetszik az illata, és a hatása is ami egész nap kitart. Ha ez elfogy egy újabb Old Spice dezodort fogok kipróbálni, szeretem az új dolgokat. Idáig ez a 3. dezodor amit próbáltam a márkától, de ennek tetszik legjobban a hatása, és az illata. Csak ajánlani tudom mindenkinek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

nagy.nikike

2016. szeptember 30.

Párom véleménye szerint a legjobb deo amit valaha használt. Az illata és a hatása is tökéletes. Ezentúl csak ilyet vásárolok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2