Olfactive Studio

Ár:   27 000 Ft és 39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 18.

Ár:   27 000 Ft és 39 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Igéző és addiktív: önmagam lenni. Animális felütés és meglepő chypre jegyek. Önálló esztétikai kategória.

Illatösszetevők: elemi, gyömbér, csillagánizs, tömjén, angyalgyökér, juharszirup akkord, fahéj, liliom, Cabreuva, bőr, Styrax, Labdanum, tölgymoha, pacsuli, Tonkabab és szantálfa.

Orr: Thomas Fontaine.

Olfactive Studio - Selfie unisex luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 2400 Ft, 10ml = 4500 Ft
Ár: 2400 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.

emb1p3

2017. január 8.

Animálisnak és chypre-nek nekem túl áttetsző ez az illat, olyan, mint a lány a mesében, csak félig jött, csak félig viselt ruhát, félig hozott ajándékot. Viszont talán pont ez a szépsége is, felszínességbe átcsapó lezsersége, arrogáns könnyedsége miatt kedvelheti, aki nem akar megosztó, sötét illatokat viselni, de azért vágyik valami kifinomult darabra. A füstösebb, karcosabb kezdés után édeskés egzotikus farakássá szárad le, ez a fázis engem emlékeztet a Fueguia Biblioteca de Babelére, csak ez tompább, kevésbé fahéjas, inkább tonkás-gyantás édes jelleg. Nem szeretem, ha ez történik, én a szikárabb, tisztán fás szólam győzelméért szorítottam, de hát ez már ízlés kérdése, arról pedig nincs mit beszélni. Nekem ő egy dologtalan dzsentri, aki, ha elég messziről nézik, arisztokratának látszik tízezer holddal és felsőházi bársonyszékkel (ez utóbbi valójában a márkától az Autoportrait). De nagyon nem pontozom le, mert azért az imponál, hogy minden lágysága, melegsége, füstössége mellett megvan benne az Olfactive Studio szignatúra-vonása, a távolságtartás és a folttalan elegancia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Coumarin, Limonene, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Cinnamal
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol