Ombia

Ár:   200 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jetroh, Módosítva: 2013. november 26.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Illatmentes. Méhviaszt, E és B5 vitamint, valamint jojobaolajat is tartalmaz.

whitebamboo

2019. július 7.

Én sudocrem alternatívát kerestem dekoltázson lévő fordyce-ra. (Egyre drágább a sudo, és a dekoltázsomon és nyakamon lévő kis "fordyce gyöngyök", kezelés hiányában nagyon csúnyák lesznek). Egyelőre egy hete használom a classic ombriát, és úgy néz ki, hogy bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 7.

Gittab88

2017. április 28.

Az értékelés előtt azért megjegyezném, hogy ez nem egy arckrém, én nem is kenném vele az arcom, vannak erre alkalmas, könnyed krémek.

Ez egy testápoló készítmény. A lábaimat állandóan kenem, de mindenképp ilyen "nehéz" krémet kerestem rá, véletlenül láttam meg az aldiban, azóta már a harmadikat használom. A világoskék gyengédebb, lágyabb, a sötét tömörebb, zsírosabb, én ezt jobban szeretem. Niveát már nem is veszek, teljesen felesleges, ezzel a termékkel tökéletesen helyettesíthető, az áráról nem is beszélve, pedig sokáig óckodtam az ilyen termékektől, de érdemes körülnézni a bevásárlóközpontok kínálatában, ahogy látom, a márka többi termékének is szép eredményei vannak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

free

2017. január 3.

A sötét kék 0mbia, mely száraz bőre ajánlatos, nagyon jó utánzata a Nivea klasszikus krémnek, szinte tízed annyiért. Igaz kevésbé zsíros, kicsit több idő kell a felszívódáshoz, de ez csekélység az árához és mennyiségéhez képest. A drágább és kisebb kiszerelésű kinyomôs, ú.n. bőrvédő kézkrémek síkosító kenőcsnek tűnnek ehhez képest. Száraz kézre, lábra remek , hasznos. A táskámban egy kis tégelyben mindig ott lapul.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

nileve1222

2016. március 3.

Szinte illatmentes, nehéz, olajos krém, amit csak lassan szív be a bőr. Téli testápolónak, láb- és kézkrémnek tökéletes száraz bőrre. Egész szépek az összetevői is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

nekokaa

2015. december 20.

Sajnos párszor kaptam már a családtól ilyen krémet, de borzalmas már nem tudjuk hova kenni édesanyámmal és még van itthon 2 tégellyel, nem tudjuk hova tenni. Az én arcomat egyáltalán nem hidratálta, sőt eléggé égeti is szóval nekem nagyon nem jött be ez a krém..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Rita

2015. december 5.

Utazáskor vettem a sötétkéket, mert otthon felejtettem a testápolóm és volt egy aldi a közelben. Eléggé nehéz és zsíros krém, kell egy kicsit maszírozni a bőrbe, viszont erre most nagyon szüksége van, úgyhogy örülök, hogy beugrott a kosaramba. Puha és hidratált lesz tőle a böröm és nem szárad ki egy hamar. Jó barátom lesz a télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

aniita

2015. november 24.

Én leginkább a kezemre szoktam használni, tökéletesen helyrehozza a száraz kezem. Illatát is imádom, kicsit sűrűbb állagú ezért sokáig kell belemasszírozni a kézbe. A tél elengedhetetlen kréme számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Christine

2014. október 30.

Télire vettem, mert a hideg ki szokta csípni a bőrömet, és erőteljesen száraz is. Arra tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

Arita

2014. szeptember 14.

Nagyon szuper krém, igazi téli testápoló. Nekem száraz a bőröm, ha este bekenem magam, reggelre teljesen beszívódik, és a bőröm finom és hidratált lesz tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

jetroh

2013. december 10.

Illatmentes,nagyon tömény krém,de tökéletesen hidratál.Heti egyszer kenem magam ezzel,hogy teljesen helyrehozza a bőröm rugalmas textúráját.Olyan napra ajánlom mikor nem igazán mozdulsz ki reggel,mert akkorra még nem szívódik be.Ez az egyetlen hibája,viszont folyamatosan fentartja a bőr hidratáltságát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Panthenol

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.