Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fulop.kriszta, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

24 órán keresztül hidratálja a bőrt.

szivecske

2015. január 10.

Nekem teljesen olyan az illata, mint egy jó Nivea testápolónak, talán picit jobban ragad és nehezebben szívódik, de nagyon jól hidratál. Tuti sokáig ki fog tartani ez a nagy mennyiség.
UPDATE: idegesítően ragad meg valami nagyon fura filmszerű réteget képez a bőrömön és gagyinak érzem már az illatát is egy bő hónap után, de továbbra is jól hidratál úgy tűnik... nem fogom újra venni, túl nagy mennyiség, lassan fogy és meguntam hamar
UPDATE2: már a hidratálását se érzem jónak, a kezem és az alkarom baromira kiszárad utána... nem tudom hogyan fogyasztom el ezt a nagy mennyiséget, megpróbálom lábra csak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

rose

2014. június 11.

Update: Ez a testápoló olyan csodát művelt a bőrömmel, amit korábban el sem tudtam volna képzelni. Kb. 5-6 éve minden zuhanyzás után, télen-nyáron testápolót kell használnom, ha csak egyszer nem használok (ami lehetetlen), 5 percen belül véresre vakarom a lábszáramat. Használtam már tiszta shea vajat, növényi olajokat, egyik sem használt, de ez! Egyhetes használat után a bőröm a lábamon is elérte azt az állapotot, hogy egyik este nem kellett (volna) bekennem, a biztonság meg a megszokás kedvéért azért persze nem bírtam megállni, de ez már hatalmas haladás, megemelem a kalapomat az Aldi előtt :)

Ez a testápoló egy az egyben a Nivea kék, száraz bőrre való testápolója mind illatra, mind állagra. Nagyon jól hidratálja a száraz bőröm, de normál bőrre biztos, hogy sok lenne. Nem irritál, nem csíp, ár-érték arányban veri az összes eddig használt testápolót. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

Rovett

2014. február 8.

Egy nehéz, zsíros krémről beszélünk, télen fantasztikus! Iszonyatosan ki volt száradva a kezem, gyors terápiás megoldásként jó vastagon bekentem vele őket. Fél órán keresztül kenegettem, jó erősen bemasszíroztam, és egész héten pihe puha maradt. Ár érték arányában a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Orsyna

2013. szeptember 12.

Szuper krém csak ajánlani tudom főleg télen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Szuper krém csak ajánlani tudom főleg télen.

cioccolata

2013. július 29.

Valóban Nivea copy. Elég jók az összetevői, kellemes krém. Valóban a kifejezetten száraz bőrre van, de ez rá is van írva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

b.krissy

2013. június 4.

Ezt a testápolót használom, igaz sokszor csak a kezemre. Szeretem, mert elég lágy, nem feltűnő az illata és csupán teszi a dolgát. Egyszerű de nagyszerű!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 4.

x

2013. március 8.

Nagyon jó, és ennyiért kb ajándék. Érezhetően gazdag, az illata valóban a Niveára emlékeztet, de az én bőröm viszonylag gond nélkül beszivja. Ha zsirosabb, krémesebb ápoláshoz van kedvem, gyakran előveszem és használom, az ára is nagyon előnyös. Az ALDI termékekben kellemesen csalódtam, amikor először tévedtem be oda, és azóta is visszatérek, sose vettem még rosszat náluk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 8.

berniz

2013. január 31.

Szerintem nagyon jó krém, nagyon jó áron. Ha bekenem magam, garantáltan több napig nem kell, jól hidratál, lazán felveszi a versenyt (ha nem megelőzi) a klasszikus Niveával, eddig azt használtam télen. Nyárra sok lehet, valóban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 31.

cream

2012. november 23.

Szerintem nagyon nehéz krém, nehezen szívódik be, sőt, be sem szívódik teljesen. A külseje megnyerő, az illata se nem jó, se nem rossz, az ára nagyon kedvező, de biztos,hogy nem fogom újra megvásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

kazlas

2012. augusztus 21.

Nagyon szeretem, az illata nagyon finom. Az állaga nem olyan folyós, de nagyon krémes, kicsit nehezen szívódik fel. Száraz bőrre nagyon jó! Főleg borotválás után használom, nagyon jót tesz, nem szárad ki a bőröm tőle, és elég heti 1x használnom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate