Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kazlas, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Frissítő utótisztító normál és kevert bőrhöz.

Ada

2015. június 21.

Hasra esni nem kell tőle,de klassz toniknak tartom.Vettem már 3x ennyiért olyan tonikot,ami semmivel nem tudott többet.Tisztít és kellemes illata van,szívesen használom.Kombinált bőrre ajánlják /kombinált bőröm van/ de eléggé fénylik a használata után.Még egyszer nem fogom megvásárolni,mert van ennél jobb,de egy próbát megér ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

beautifullife

2014. október 19.

Pfáhh. A háromnegyedénél dobtam ki.
Semmit nem csinál igazság szerint és úgy vettem észre, hogy másnapra olyan fura lett tőle a bőröm. Gondoltam elpancsolom, de nem. Utáltam használni.
Nem a legrosszabb, amit valaha használtam és megéri kipróbálni, mert nem drága és minőségi áruházláncról van szó, de na. Nekem nem volt szimpi. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

Pfáhh. A háromnegyedénél dobtam ki.

jns.melinda

2014. január 24.

Nálam semmi extra, ritkán használom, egy sima tonik, jó illattal, olcsón.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

Nálam semmi extra, ritkán használom, egy sima tonik, jó illattal, olcsón.

mayeradrienn01

2014. január 7.

Teljesen elégedett vagyok! Kedvező ár, tökéletes minőség!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 7.

Teljesen elégedett vagyok! Kedvező ár, tökéletes minőség!

black_cico

2013. november 24.

én nem így vélekedem, szerintem minden tekintetben tökéletes tonik :) kiválóan tisztít, a sminket maradéktalanul lehozza az arcról, jó illata van, hidratál, tonizál és kellemes tapintású, matt arcbőrt eredményez!! az igaz, h buborékot képez kicsit amikor teszed a vattakorongra, de gondolom vmelyik összetevője miatt, amik nagyon szépek! az Aldiban 499 forintért vettem és kapható több fajtában, arctej, sensitiv arctonik, bőrradíros lemosó.. az Ombia egy nagyon minőségi márka, vicc áron, megbízható összetevőkkel, bátran ajánlom mindenkinek.

update: újravásároltuk többször, de azért összességében van ennél jobb tonik is, ez szépen lehozza a sminket, egyéb szutykokat, még csak nem is hagy ragacsos réteget, viszont annyira nem is szárítja az arcot, mint mondjuk egy clean & clear (sajnálatomra), de vkinek ez persze biztos előnyös, tehát ezért pontot nem vonok le.. én azt ajánlom, h használata után le kell mosni, mert különben zsírosít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

Orsyna

2013. szeptember 12.

Volt egyszer ilyenem. Szerintem egész jó.Tisztított és ez a lényeg.És nagyon olcsó is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

stella06

2013. június 22.

Engem mitesszeresít, bár az én bőröm nagyon hajlamos az ilyesmire. Ja, és ragad is. Egyetlen dologra tudom igazán használni: kevés teafaolaj hozzáadása után (legyilkolt) pattanások leszárítására. Kétségkívül nem veszítettem vele sokat (500 Ft körül volt), de legközelebb nem veszek ilyet. Legyen hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

pleinsud

2012. szeptember 7.

Nem a legklasszabb tonik, kettő darab problémám van vele: ha kicsivel több szalad a sminklemosó korongra, habzani kezd, valamint egy enyhén ragacsos réteget hagy maga után. Nem kerül sokba, azt hiszem, 600 forint körül fizettem érte az Aldiban, de biztosan nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!