Ombia

Ár:   300 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blu, Módosítva: 2021. február 5.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Dezodorok

Golyós dezodor uborka és zöld tea kivonattal. Alumínium mentes.

Blu

2021. február 6.

Az illata jó, nap végére viszont büdi vagyok :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Az illata jó, nap végére viszont büdi vagyok :(

NovErke

2021. február 5.

Megéri az árát, nem csodaszer de nem védenek sokkal jobban a sokkal drágább dezodorok sem. Nekem megfelelt, épp most fogyott el. Szerintem olyan átlagosan izzadós vagyok, használtam már ennél hathatósabbat de azok volt hogy szárítottak is, izzadni meg ez sem hagyott. Ráadásul olyan jó érzés magamon érezni azt a zöld teás tisztaság illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract