Ombia

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2016. december 27.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Ombia Cosmetics Duo-Hyaluron éjszakai krém egy ráncfeltöltő anti-aging krém, amely duo-hialuronsavval látja el bőrét. A magas molekulatömegű hialuronsav egy testsaját biopolimer, amely a bőr felszínén hat. Javítja a bőr megjelenését és enyhíti a ráncokat. Az alacsony molekulatömegű hialuronsav a kisebb molekuláknak köszönhetően a mélyebb bőrrétegekben fejti ki hatását és tárolja a nedvességet.

ssteff15

2018. február 2.

Igen-igen tudom, abszolút nem cél csoport vagyok, de annyira szerettem volna egy könnyedebb folyékonyabb lágy textúrájú krémet estére a nehezebb hidratálóm alá és nem tudtam dönteni mindig csak órákat álltam a drogériában majd üres kézzel mentem haza. Nagy bevásárlás alkalmával mintha rám üzentek volna mikor megláttam ezt, hogy vedd meg, jó lesz, kedvező az ár stb. Vacilláltam mert nekem semmi szükségem még a ránctalanításra, és idő előtt hasztalannak sőt majd hogy nem károsnak tartom az olyan anyagokat tartalmazó termékek használatát, amikre nincs szüksége még a bőrömnek. Ennek ellenére mégis a kosárban végezte, annyira szerettem volna, ha beválik és végre nem száradna ki minden estére a bőröm. 3-4 napig nagyon imádtam, hidratált, és nagyon sokkal finomította a pórusaim, úgy használtam, hogy az arcom jobb oldalát kentem ezzel is és a szokásos hidratálóval, a balt pedig csak a megszokott krémmel így azonnal látom, ha valamit okozott a krém. Mint mondtam mesés volt a különbség és áldottam magam, hogy a hyaluronsav ellenére megvettem...aztán az ötödik nap ekcémával az arcomon ébredtem, melynek határozottan megvan a vonala a két krémezési "technika" határán s csak a jobb oldalt sújtja. Azt hittem menten elsírom magam. Azonnal abbahagytam a használatát, és egy hét elteltével kezd most gyógyulni a bőröm. Egy részt azért örülök, mert rájöttem valóban el kell mennem bőrgyógyászhoz és kozmetikushoz, hogy végre kitalálják mit bír el a bőröm és milyen hatóanyagokat kerüljek, és most már nem halogatom, és nem sajnálom rá az időt mint eddig. Sajnos furcsa bőröm van és nem tudom pontosan mi okozta ezt nálam ebből a krémből, de örülök hogy tanultam a hibámból és végre mindennek utánajárok. Szóval hölgyek csak óvatosan, kis részen próbáljátok, mert az, hogy nekem nem jött be, másnak nem készpénz arra, hogy ez egy rossz termék. Érzékeny, száraz bőrűek vigyázzanak! És természetesen tessék olvasni a másik két kommentet is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Tunderrozsa

2017. április 19.

Meglepően jó krém! Bár éjszakára ajánlják, annyira szép volt a bőrömön, hogy úgy döntöttem, nappalra használom - télen - és tökéletes volt. Azonnal, gyönyörűen beszívódik, érezhetően hidratálja, és táplálja az érzékeny, kombinált bőröm, úgy, hogy mellette nem zsírosítja. Ezt nálam ezerből egy krém teszi, és amikor ilyet találok, az örömünnep. Ami szerintem a szép és jól együttműködő összetevőknek köszönhető. Az illata is finom, kellemes. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 19.

Vicus

2017. március 18.

Nekem tetszenek az összetevői, praktikus a kiszerelése, egy pumpálásnyi pont egy bőséges adag az arcomra. Illata kellemes, enyhe, hatásáról sem tudok rosszat mondani, szépen beszívódik. Egyedüli problémám, hogy mintha nagyon kicsit égne tőle az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol