Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. június 30.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Szemkrémek

Élénkítő koffein- és vadgesztenye-kivonatokkal, csökkenti a sötét szemgyűrűket és duzzadásokat, és felvitelkor kellemesen hűt. Az aloe vera és panthenol nyújtanak a szem körüli érzékeny bőrnek intenzív nedvességet és előzik meg a vízhiányos bőr ráncait. Eredmény: felfrissült, kipihent és sugárzó szemkörnyék.

A bőrre való hatása dermatológiailag bebizonyított. Szemorvosok által tesztelt.

papupanni

2012. október 31.

Én is 800-ért vettem, szintén az Aldiban, de nekem nem tetszik. :( Iszonyatosan csípi a bőrömet, egyszerűen le kell mosnom. Párszor viszont rajtahagytam, de semmi hatást nem értem el vele. 2-est kap tőlem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

Jucccc

2012. június 29.

Nagyon elégedett vagyok vele. 800 Ft-ért vettem az Aldiban, tehát igen olcsó, ennek ellenére nagyon jók az összetevői, ami manapság ritkaság (még a drágább készítményeknél is). Az amúgy érzékeny szememet nem csípi, kontaktlencse mellett is jól használható. Nagyon hamar beszívódik, sminkelni is lehet rá. Szeretem a golyós kiszerelésű szemkörnyékápolókat, ez a termék is jól hűsít, valóban eltűnnek a táskáim. Én bátran ajánlom, eddig ez a legjobb, amit próbáltam, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak