Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nimsaym, Módosítva: 2016. március 9.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Samponok

Sampon férfiaknak koffeinnel és borsmenta kivonattal

A hidratáló B5 provitamint tartalmazó gazdag formula a gyökerektől egészen a hajvégekig ápolja és tisztítja a férfihajat. A koffeint és borsmenta kivonatot tartalmazó hatóanyag-összetétel már a gyökerektől stimulálja a hajszerkezetet és erőt, valamint tartást kölcsönöz a hajnak. Ideálisan alkalmas mindennapi hajmosásra. Alkalmazás: gyengéden masszírozza be a sampont a nedves hajba, és hagyja 2 percig hatni a habot. A bőrkompatibilitást bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Gyalogkakukk

2019. július 26.

Az előttem szólóhoz hasonlóan én is kipróbáltam már mindent, ami a csövön kifér. A fürdőszobát, továbbá még néhány szekrényt elnézve, sampon nagyhatalom lehetnék. :)
Érzékeny a bőröm úgy általában, így folyamatosan keresem az ideális kence-ficéket. Halomban állnak a drága, félig - vagy még addig sem - használt samponok, pakolások, ilyen olaj, olyan ápoló, stb.
Véletlenül bukkantam erre a samponra és kommentre, ami után úgy döntöttem, hogy az a háromszázvalahány forint már ennyi felesleges kiadás után nem fog a földhöz vágni, kipróbálom ezt a koffeines cuccot.
A helyzet a következő, első használat után:
- A bukéja nem túl kellemes, amolyan illatosított nagyapi szaga van. Szerencsére mosás és szárítás után már nem lehet érezni, ezáltal nem is zavaró.
- Habzik rendesen és nyikorgósra tisztít.
- Nem bánnám, ha nem lenne benne SLS, de ennek ellenére, hihetetlen módon azonnal megszüntette a viszketést. A jó kis, többezer forintos, natúr cuccok, amitől korpás lett a hajam és kimartam tőlük a fejbőrömet elvileg mentesek voltak minden rosszaságtól, ennek ellenére pont inverz hatást fejtettek ki.
- Kissé kócos a végeredmény, de a gyenge, száraz hajamra mindig használok balzsamfélét, így ez a probléma elhárítva.
- Minimálisan talán szárít, és ezért sem lesz fénylő sztársörényem, de remélhetőleg így a zsírosodással is kevesebb problémám lesz. Meglátjuk. Mindenesetre, a hajmosást követő másnap estére már elkezd összeállni, most pedig, mintha picit jobban bírná.

Összességében eddig viszonylag elégedett vagyok. Nem tökéletes termék, na ennyi pénzért... Hosszútávon derül majd ki, hogy barátok leszünk vagy mégsem.
Eddig viszont nyugodt szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

A helyzet a következő, első használat után:
- Habzik rendesen és nyikorgósra tisztít.

Eddig viszont nyugodt szívvel ajánlom.

nimsaym

2016. március 17.

CSODASZER!

Már hetekkel ezelőtt szerettem volna írni róla, de akkor még nem volt fent, akkor kb 2 hete használtam. Már akkor 6 csillagot adtam volna neki ha lehetne. Brutál zsíros hajam van, naponta mosni kell, max száraz samponnal vállalható 2. napon, mindent próbáltam már, a legegyszerűbb legolcsóbb sampontól kezdve a legdrágább mélytisztító szűzmáriáig, babasampon, natur sampont minden, semmi nem segített. De ez igen! Bár nem zsíros hajra van, igazából találomra vettem meg, koffein miatt egy kis vérkeringés serkentés nem árthat alapon, hátha, és bevált. (Hozzáteszem használtam már az Alverde koffeines samponját, de ott nem éreztem semmi változást.)

Mára úgy összességében kb másfél hónapja használom. Nincs gondon a hajnövesztéssel, derékig érő egészséges hajam van a gyakori mosás szárítás vasalás ellenére, DE dugig vagyok babahajakkal, ilyet az életemben nem tapasztaltam még magamon, étrendet nem váltottam, se semmit, úgyhogy tuti ennek a hatása. Ezért most már 7 csillagot adnék neki ha lehetne! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

CSODASZER!

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.