Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Lauren77, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Testápolók

Ez a napozás utáni gél aloe vera növényből nyert értékes ásványi anyagokat, vitaminokat és aminosavakat tartalmaz, és nedvességgel látja el a bőrt. A gél hűsíti a napozástól megterhelt bőrt, rendszeres alkalmazása pedig segít abban, hogy a bőrpír gyorsabban elmúljon.

ingyombingyom

2015. június 7.

Az enyémnek viszont kellemes aloés illata van és így sem működik. Konkrétan nagyon rossz. Ráadásul még provokáltam is , hangyányit lepirultam a napon ,kapóra jött ez a termék.Azt ígérte , hogy segít a bőrpír elmulasztásában de szerintem csak meghosszabbította azt. Csúnyán ragad , nyílván nem is szívódik be rendesen, kellemetlen utóérzetet hagyva maga után. Később alig lehet lemosni. Pedig nem olyan rosszak az összetevői. Ennek dolgozni kellene, mégsem.
Semmire nem tudom használni, kidobom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 7.

Semmire nem tudom használni, kidobom.

pottyos.zebra.97

2014. augusztus 19.

Viszonylag folyékony állagú termék, amiről azt hinné az ember, hogy illata egész semleges, gyorsan felszívódik és kész. Nos, ez egyáltalán nem ilyen. Felkentem magamra napozás után és ragadtam tőle konkrétan. A szagát nem tudnám semmihez hasonlítani, kicsit savanykás volt, de nem az a romlott szag, hanem inkább a rossz arányoké.
Lehet, hogy romlottat fogtam ki, ezt már nem tudhatom, viszont semmiképp nem használom el és végképp nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Vitaminok: Panthenol

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.