Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: babanyuszi, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Fényvédők

aszparágusz

Korcsoport: >54
2015. február 2.

A legjobb naptej. Szépen beszívódik, nem zsíros, évek óta ezt használjuk arcra is. Az összetétele is teljesen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 2.

ilex3

2014. július 29.

A gyerekeknek vettem iskolába/óvodába, hogy ha elveszik ne fájjon a fejem, hiszen igazán olcsó. 2 hetes nyaralásunkra is magammal vittem és csak szuperlatívuszokban tudok beszélni róla. Van 10-es, 20-as és 30-as faktorú is. Nem zsírosak, nem irritálják a bőrt, nem szárítanak (erősen ekcémások a gyerekek, így sok naptejet próbáltam) és nem lehet leégni a 30-as naptejjel sem.
Évek óta nem volt ilyen szép a bőröm, "nagyon nehezen barnulok" típus vagyok:( de ezeket a naptejeket bátran ajánlom arcra is. Simán veri a drága naptejeket, sőt...én azokat tuti nem veszem újra. Sokkal több pozitív értékelést kaphatnának az Ombia naptejek!!! Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Alice83

2014. április 14.

Nem egy csodaszer de elmegy..jah mellesleg filléres..kezemre lábamra használtam, amolyan mindig táskában darab..kissé sűrű és vizes kézzel dolgoztam el, viszont szép összetevőkkel rendelkezik..arcra nem mertem rakni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

tara95

2014. március 30.

Mindent tud amit kell. Nem égtem le, nem zsírosított és nem okozott pattanásokat. Ja és olcsó. Nekem csodaszer (:

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.