Ombia

Ár:   279 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. május 4.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Szappanok

umpalumpa

2020. április 13.

Sokkal rosszabbra számítottam. Munkahelyi pénzforrás elakadás miatt vettem egyet, mert az egyik mosdóban hiányzott a szappan egy ideje és nem volt másik illat a polcon. A mézes illatú dolgokat kerülni szoktam, amúgy.
Az állaga nekem semmi különös, az illata nem finom, de nem gáz, elmegy, jól tisztít és kicsit szárít csak más folyékony szappanhoz képest. Egyszer jó volt. A flakonját majd újra töltöm vagy tölti a munkahelyi takarító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

szivecske

2018. április 4.

Olcsó, nem rossz, de nem is venném újra... kicsit szárít és túl híg..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Olcsó, nem rossz, de nem is venném újra... kicsit szárít és túl híg..

fairynorah

2018. március 2.

Nekem nem tetszik 😅 Az állaga szerintem túl híg, folyik ki a kezemből. A szaga (mert számomra szaga van) sem az igazi - bár ezekke az édesekkel valahogy mindig így járok, h vmiért penészes-rothadt szaguk van nekem 😅 Biztos az orrom hibája. Az ereje is elég gyengus, krémes kézről nem hozza le a krémet, 2 nekifutásra sem... Lehet, hogy olcsó, de olyan is.
*up: és még szárítja is a kezem ☹️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

*up: és még szárítja is a kezem ☹️

Makk Zsuzsó

2016. április 9.

Teljesen korrekt, olcsó, jó illatú, teszi, amit kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Teljesen korrekt, olcsó, jó illatú, teszi, amit kell.

doreszka94

2016. február 17.

Nagyon finom vanília puding illata van! Nagy kiszerelés, olcsó és finom az illata, szeretem használni. Bár egy picikét szárítja a kezemet....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Színezék. Barnás sárga.