Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -Juti-, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Természetes zöldcitromos szappan

A zöldcitrom nyári friss illatával gazdagítva az OMBIA természetes szappan kíméletesen tisztít és már mosakodás közben ápolja a bőrt.

Az Ombia biokozmetikum termékeknél nélkülüzzük a természettől idegen illat- és színezőanyagokat. Ásványi olaj alapú összetevők nélkül az ellenőrzött biokozmetikumra érvényes feltételek szerint készül (a NATURE irányelvei szerint)

Bőrbarát tulajdonsága igazolt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

-Juti-

2014. augusztus 4.

Az Aldiban volt kapható az időszakos kínálat részeként. Volt Aloe verás, és zöldteás is, de nekem ő nyerte el a tetszésem. Nem is bántam meg, ebben a nyári hőségben frissítő, üde illatával, jól habzó krémességével igazán kellemes. Levendula darabkák vannak benne, amik zuhanyzás közben finoman masszíroznak. Ha lesz még jövőre is kipróbálom más illatban is, de mivel a csomag 3 * 100 grammos darabot tartalmaz egy garnitúra is sokáig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

tenyitomi

2014. július 25.

Ha jól tudom nem az állandó kínálat része,egyszer kifogtam mikor kapható volt,talán 700pénz volt a 3db,.kellemes limos illata van,meg voltam elégedve vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 25.

Antioxidánsok: Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.