Babé

Ár:   5337 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Huba, Módosítva: 2015. május 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Olajos tusfürdő omega 3 és 6 zsírsavakkal, elsősorban száraz és atópiás bőrre.

Hatóanyagok: 40% avokádó olaj, 1% feketeribizli olaj, 1% quinoa (dél amerikai gabona féle)

Nykus86

2019. június 15.

A gyermekorvos javaslatára használjuk újszülött babánknál. Már fürdés előtt felviszem a baba bőrére, hogy jól ki tudja fejteni a hatását. Bár nagyon olajos, a vízben teljesen le lehet mosni, nincs ragacsos utóérzet. A fején található atópiás bőrt nagyon szépen hidratálja. Az illata kellemes, a pumpás adagoló könnyűvé teszi a használatát. A teljes testére azért 2-3 pumpányi adag szükséges, de szerintem gazdaságos, nekünk sokáig elég. Én teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

Masnis87

2019. március 12.

Ekcémás kislányom bőrére ajánlotta a gyerekorvos. Ugyan drága cucc, de a testápolójával együtt az amúgy is puha bababőr olyanná válik, mint a selyem! Elkezdtem én is használni (elég száraz a bőröm nekem is), a testápoló nap végéig puhán tartja a bőröm, ezt eddig más krémtől nem kaptam meg.
Kellemes illata van, én szeretem. Jól habzik, nem kell sok belőle. Lehet borsos, de sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

bAnnaPanna

2019. január 28.

Nagyjából féléve használjuk, atópiás, ekcémás bőrre, nagyon szeretjük. Az utóbbi időben arclemosónak is ezt használom, sokkal jobb mint eddig bármi. Ezen én magam is jócskán meglepődtem, nem olcsó kategóriás arclemosók után. Nekem nem szárítja a bőröm, nincs utána húzó, viszkető érzés. Ha egy flakont hozhatnék el a fürdőszobából, ez lenne az. Sajnos az összetevőkön elszörnyedek újra és újra, emiatt nem lehet 5* :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

kriszti.csatlos

2018. február 4.

Jézusmária.... Gyerekkoromban használtam. Sokra nem emlékszem, csak arra, hogy már akkor is méregdrága volt. De most megnéztem az összetevőket, hát elszörnyedtem. Ha lehetne 0*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

renata2388

2017. június 16.

Kislányom bőrére használtuk. Sajnos nem javult tőle az atópiás bőre, ugyanúgy viszketett neki. Illata kellemes, állagra is jó, szépen fel lehet habosítani kis mennyiséget is. Összességében nem egy rossz termék, csak nem vált be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

dorqaap

2017. május 23.

Bőrgyógyász ajánlotta, mert egy gyógyszer miatt iszonyatosan kiszáradt a bőröm, egész nap vakartam volna. Ez már az első alkalommal hatott, mindennap ezzel fürdök és azóta csak nagy ritkán használok testápolót. Nekem ez egy csoda, és imádom az illatát, annyira szolid, gyümölcsös, néha sokáig hagyom magamon, mielőtt lemosnám, hogy érezzem ezt az illatot. Az ára húzós, de nagy és jól kezelhető kiszerelésű. Amíg ilyen lesz a bőröm állapota, biztosan fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Hester

2016. december 20.

Furcsa mennyire megoszlanak a vélemények! Én nagyon szeretem. Sokáig elég és a legnagyobb hidegben is csak a lábamra használok testápolót a használata mellett. Imádom, hogy nincs émelyítő, virágoskert, vagy csokigyár illata. Az enyhe, kellemes illat, olajos, krémes állaga nekem bevált. Nem tudok hibát találni benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Konczt

2016. december 3.

Nekem sajnos nem vált be nagyon kiszáradt tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Nekem sajnos nem vált be nagyon kiszáradt tőle a bőröm.

Kittyki

2016. augusztus 22.

Már olyan 7 éve ezt használom, és imádom. Szerintem az illata is jó, bár nem olyan frissítő mint egy gyümölcsös tusfürdőé. Nekem használt, sokkal jobban tetszik mint más tusfürdő. Minden évben újravesszük.Kissé drága, de nekem több mint fél évig elég egy kiszerelés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

coconutnut

2015. december 18.

Imádom. Gyerekkorom óta ekcémám van a kezemen. A felkaromon csak két éve jött elő, és mindig csak a hideg időben. Ősszel és télen használom minden nap, testápolójával kiegészítve. Az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology