Omerta

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2017. december 14.

Nina Ricci Ricci Ricci parfüm utánzat

Leoka

2019. március 18.

Rajtam sajnos nem működik,... egy gyenge gyümölcsös illatot érzek csak a bőrömön...nagyon szeretem a rebarbarát, a tubarózsát, de ebbe sajnos rajtam nem jött elő.
Elajándékoztam....
Vannak ennél gyengébb másolatok is, azért teljesen nem írom le, sajnos rajtam azok az illatok maradnak meg, ami mást már orrbavág:)
Az üveg nem különleges, nem tenném az első sorba....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Elajándékoztam....
Az üveg nem különleges, nem tenném az első sorba....

Erika80

2017. december 16.

No, ez egy elég jó alternatívája az eredetinek. Extra tartós, kellemes, finom édeskés-virágos. Hűvösebb napokra ilik a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Isoeugenol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol