Omnia Botanica

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alison, Módosítva: 2012. március 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

skincare

2012. április 17.

Ez a krém számomra egyszerre szuper és még sem...
Ha megjelenik a szeborreám, ez a krém szinte azonnal helyreállítja, megnyugtatja, kisimítja, hidratálja...csodálatosan működik.
Viszont a homlokomon apró kis "pattanások"-dudurok lesznek tőle :(
Így a kritikus pontokon használom csak, de mivel életmentő számomra a szeboreával szemben, erős 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 17.

Ez a krém számomra egyszerre szuper és még sem...
Viszont a homlokomon apró kis "pattanások"-dudurok lesznek tőle :(

alison

2012. április 15.

2 napja használom, az illata nem tetszik, de puha lesz tőle a bőröm. könnyű krém, hamar beszívódik

update: akinek extra száraz bőre van (mint nekem) annak ez a krém hosszútávon nem elég

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

szueszti

2012. április 3.

Nagy reményeket fűztem ehhez a krémhez, de nekem sajnos nem vált be:( Téli hideg, szeles időben próbálkoztam vele, de nappal egyszerűen nem akart beszívódni és a sminket is ledobta. Később már csak éjszaka próbálkoztam vele, de a selymes pofi helyett csak néhány pattanást kaptam tőle, így a végén testápolóként használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol, Saccharide Isomerate

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Bőrpuhító (emollient).

Liliomfa kivonata. Virágának és kérgének a kivonatát egyaránt használják a kozmetikumokban. A CosIng mindegyiket bőrjavító összetevőnek sorolja be. A PharmaClinix nevű kozmetikum gyártó oldala szerint pedig a kéreg kivonatának fertőtlenítő, gombaellenes és gyulladáscsökkentő hatása is van.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.