Omnia Botanica

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orange01234, Módosítva: 2013. december 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdagon hidratáló krém amely használójának rendkívüli puhaságot és bársonyosság érzetet biztosít.

Lágyítja a száraz bőrt, az apróbb és mimikai ráncok elhalványulnak. A bőre láthatóan lágyabb, tömörebb és ragyogóbb lesz.

100 %-ban természetes összetevők, garantált minőség.

Venda666

Korcsoport: >54
2014. június 26.

Nekem nem volt fura a szaga. Olyan természetes. Szeretem, bevált. Egyébként én is 40% kedvezménnyel vettem, az enyém csak 2016-ban jár le. Használni fogom, jó az ára is, jó krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. június 26.

orange01234

2013. december 19.

Megvettem ezt a krémet ma, de sajnos ahogy kinyitottam a tégelyt, megcsapott egy fura szag. Nem tudom hogy ez az eredeti illata, vagy már nem annyira jó a krém minősége (40%kal olcsóbb volt), de én ezt a szagot nem fogom egész nap elviselni az arcomon. Sajnos így maximum kézkrém lesz belőle , de még ez sem biztos. Szörnyen büdös :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Bran Extract
Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol, Saccharide Isomerate

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Bőrpuhító (emollient).

A zabkorpa kivonata. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.