Omnia Profumi

Ár:   45 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maksi, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. november 6.

Ár:   45 800 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden, online

Orientális-vaníliás női illat 2014-ből.

Fejillat: vanília, karamell, szegfűszeg

Szívillat: madagaszkári vanília, fahéj, barackvirág

Alapillat: borostyán, dohányvirág, bőr, szegfűszeg

Ár: 13500 Ft , Eladó: lea6012
Állapot: 2szer próbált , Helyszín: Budapest - IV. kerület, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel
Omnia Profumi Bronzo fújós
Ár: 3700 , Eladó: Annemarie
Állapot: 10ml fújós, Helyszín: Sárvár, fizetés: banki utalással, postával/foxpost küldöm

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Zizi77

2021. október 14.

Alig vártam, hogy kipróbálhassam.Szerencsére nem ruháztam be teljes üvegre, (fel-feltűnik itt néha üveges példány, nagy volt a csábítás).
Gyengém a fahéj, a szegfűszeg, úgy általában minden karácsonyi fűszer, rajtam viszont a szegfűszeges-vaníliás nyitány után marad egy végtelenül fárasztó édes vanília.Se fahéj, se bőr, semmi , ami érdekessé tenné.Advent táján diffúzorban vagy illatgyertyaként tudnám elképzelni, parfümként nem.Ebben a témában nálam még mindig az Eau Lente a sztár
Megkövetem ezt a szépséget, ruhán, sálon imádatos mézespuszedli, úgy látszik, csak a bőrkámiám nyírja ki.Megy az öt csillag, jön a teli üveg.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 14.

daliah

2021. szeptember 13.

Karácsonyi vásár illat, annak minden elemével. A forralt boros pultnál állunk, a szomszéd pultnàl vaníliás illatgyertyák, kettővel arrébb kenyérlángos, kürtőskalács sül. (Van egy kis füstös jelleg benne).
Nem szeretnék ilyen illatú lenni, de értékelem mint parfümöt.
Férfiakon is el tudom képzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Nem szeretnék ilyen illatú lenni, de értékelem mint parfümöt.
Férfiakon is el tudom képzelni.

Milka71

2021. január 26.

Sajnos az én bőrömön is csak a szegfűszeg mutatkozik meg....Vártam valami csavart, de semmi... Aztán 1-2 óra múlva előjön egy pici vanília, de lehet, hogy csak odaképzeltem...🙃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 26.

Verona5

2020. december 4.

Karácsony, karácsony, persze... De rajtam csak a szegfűszegolaj rész érződik mindent eluralva, sajna :(
Úgyhogy ez most nem lesz ötpontos darab. Szerencsére utazott tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 4.

Úgyhogy ez most nem lesz ötpontos darab. Szerencsére utazott tovább.

GNóri

2019. január 11.

Oh istenem! Karácsonymániásoknak Ő maga az álom! Ahogy felkentem, a szemem előtt megjelentek a világító égősorok, a csillogó karácsonyfák, a fülemben megszólalt az It's beginning to look a lot like christmas, és kedvem támadt újra bejglit sütni...hát ez valami mennyei! Melengető, fűszeres, karamellás vanília, de nem akarom illatjegyekre szedni, mert annyira tökéletesen egyben van az egész. Nem émelyítően, lineárisan édes, inkább a fűszeressége erősebb. Nem sütis, ha hasonlítani kell valamihez, akkor inkább olyan, mint egy finom, minőségi karácsonyi illatgyertya. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Yeticica

2018. december 15.

Lőttem egy 5 ml-s fufut belole, mivel nincs meg eleg szegfuszeges illatom itthon 😉. Felfujaskor: forraltbor, jo sok szegfuszeggel es fahejjal, ahogy szeretem, es persze az edesseg sem hianyzik belole. Azonnal a nagy karacsonyi vasarban ereztem magam, ahol tulajdonkeppen minden aldott evben ugyanaz tortenik, atfagyunk a hodegben, nem veszunk semmit, es tulajdonkeppen csak a kurtos kalacs es egy forralt bor miatt vagyunk ott. Almat is erzek, pedig elvileg az nincs benne.
A fejjegyek csillaodasa utan atvalt Chanel Coco edp-be, itt felsejlik a papiszag (borotvahab), de talan az edessege miatt megsem zavar annyira, mint ott.
Nem valtozik sokat a boromon, es sajna a bort nyomokban se fedeztem fel, a dohanyt is eppen, hogy csak. (Aminek orulok, a dohanyvirag szamomra sokkal kellemesebb, mint maga a dohany illat pardumokben, annak ellenere, hogy gyerekkorom ota rajongok anpipadohany illataert).
Kicsit fustosodik a leszaradas soran, ai nagggggyon jol all neki. Siman 5 csillag. Igy unnepekre tokeletes lesz. Edes, finom, enni-inni valo, es meg dögös is. Jooooo!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Eugenol, Coumarin, Pentadecalactone, Cinnamal
Tartósítószerek: BHA

A szegfűszeg virágának olaja. A CosIng besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.