Omorovicza

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csibeva, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Arcápolók

Citrus illatú arcbarnító krém, mely természetes, aranyló ragyogást kölcsönöz a bőrnek egész évben. A könnyű textúrájú krém C-vitamin tartalma révén ragyogó arcbőrt eredményez, a benne lévő jojoba-, sárgabarackmag- és szilvamagolaj pedig hidratál és visszaadja a bőr rugalmasságát. Az eredmény tündöklő és egészséges arcbőr.

6000 Ft Omorovicza Arcragyogás
Ár: 6000 Ft + posta , Eladó: csibeva
Állapot: bontatlan, Helyszín: --, fizetés: postán maradó (+700 Ft)
PotterAlexa

2019. szeptember 4.

Vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban.Az önbarnító hatását én egyáltalán nem észlelem. Ugyan selymessé teszi a bőrömet, de egyelőre más hatást én nem tapasztaltam,(Igaz kb. egy hete használom még csak. )
Adok neki még időt ,de nem varázsolt el úgy ,mint a legtöbb termékük ,amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.