Omorovicza

Ár:   26 000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Cseniko, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2019. június 7.

Ár:   26 000 Ft
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az Ezüst Bőrmegújító Kezelés az ezüst-kolloid és a niacinamid erejével tökéletes kezelés a problémás bőrre. Az ezüst-kolloid bőrre gyakorolt jótékony hatása, valamint antibakteriális és regeneráló tulajdonságai régóta ismertek. Niacinamiddal kombinálva ez a keverék hatékonyan felveszi a harcot a bőrproblémákkal. A szalicilsav és a glikolsav tisztítják a pórusokat, így simábbá és egészségesebbé teszik a bőrt.

Ár: 6500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+900 Ft)

Hiuz

2021. augusztus 9.

ujujjjujjj.....tönkretette a bőröm! Felkenés után nekem is bizsergés, de nem az a kellemes fajta, 10 perc után láttam én is, hogy rákvörös lett a fejem...az államon tegnap óta gyulladt mitesszerek hada, nagyon fájnak is. :( én még így tínédzser koromban sem néztem ki, rettenetesen fáj az államnál a bőr, teljesen be van gyulladva. Ha lehetne, mínuszt adnék ennek a terméknek, nem az, hogy nem jó, de még az eddig szép és egyenletes bőrömet is tönkrevágta. :( -100

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Szabincsepp

2021. március 22.

Azt sejtettem, hogy olyan erősen túl vannak árazva ezek a “ luxus” termékek, amilyen erősen dominál a parfüm, de azért nagy várakozással próbáltam ki a terméket.
Hát minden várakozásomat alulmúlta... az egy dolog hogy úgy illatozott az arcom, mintha egy fél illatszerboltot magamra locsoltam volna, de a 15 perc alatt végig bizsergett az arcom.
A legnagyobb meglepetés lemosás után ért, az arcom olyan szinten PIROSODOTT ki, hogy a pipacs hozzám képest Hófehérke lenne... nagyon szomorú vagyok, hámlasztok rendszeresen, soha ilyet egy terméknél se tapasztaltam. Nem tudom mi válthatta ki, de ez nagyon szégyen ebben az árban. Nincs érzékenységem, nincs rozaceám.
Mérhetetlenül csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 22.

Mérhetetlenül csalódtam.

PotterAlexa

2019. december 16.

Én nagyon imádom, és a hatékonyságávalmis elégedett vagyok. A gyulladásokat kezeli, a hegeket halványítja. Az illata és a csomagolása igazi luxusérzetet ad mindezek felett.
Zsíros/ kombinált+ problémás bőrre ajánlom. Egy makulátlan száraz bőrre teljesen felesleges...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

edeseper

2019. szeptember 13.

Az égegyadta világon semmi különbséget nem látok használat után. Semmit, de most hogy nézem az összetevőket örülök hogy bajt legalább nem okozott. Az ára egy vicc.
Bár bevallom eleve szkeptikusan álltam neki a tesztelésnek, tekintettel az olyan röhejes és hatásvadász elnevezéseknek, mint Queen of Hungary... Nem értem a hypot a márka körül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Cseniko

2019. augusztus 29.

3 mintát használtam el, heti egy max 2 alkalommal próbálgattam és nem az arcom teljes területén, csakis a problémásabb részeken.
Kámforos vazelinre emlékeztet illatában és állagában. Felkenve sűrű és hűsítően mentolos, masszírozás hatására beszívódott, 10 perc hatóidő után le is mostam.
Kellemes, de nem érzem azt, hogy mindenáron szeretném a kollekcióban tudni. A hűsítő éjszakai maszk verzió utàn sem nyúlok túl gyakran. El tudom képzelni, hogy zsíros, kombinált és pattanásos bőrön telitalálat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Propanediol, Lactic Acid, Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Az ezüst-kolloidot vízben feloldott (kolloid állapotú) ezüst részecskék alkotják.

Magát az „ezüst-kolloid” kifejezést sok forgalmazó pontatlanul tünteti fel termékein, amik valójában ezüstvegyületeket, vagy fehérje-ezüst vegyületeket tartalmaznak. A valódi ezüst-kolloidban az ezüst feloldott, apró, fémes részecskékből áll.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2