Omorovicza

Ár:   €58   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kbarbi, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   €58
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Magyar világhírű termék. Termékeik már a Vogue vagy az igen tekintélyes Oprah magazinban is feltüntek. Kate Hudson és más hírességek is vevőik közt szerepelnek.

A termál tisztító balzsam méregteleníti és kitisztítja  a pórusokat miközben táplálja is a bőrt. Miközben tisztít egyben nyugtat és hidratál is.

Hatóanyagai: magyar iszap, édesmandula olaj, narancs virág, ásványi hordozó rendszer (mineral cosmetology)

Ár: 15000 , Eladó: Mhyaw
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szombathely, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után postával
Ár: 2000 Ft , Eladó: sajtosszenya
Állapot: használt, kb 1/3-a, 1/4-e van meg, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel metróvonalak mentén
idaobi

2019. július 14.

Nagyon jó termék de brutál drága. Kevés kell belőle, így sokáig elég. Hidratálja a bőrt mivel olajos/zsíros állagú. Nagyon puha lesz tőle az arcom. Én pár percig az fenthagyom, jót tesz neki, tisztul az iszapból. Ami még szuper benne, hogy a sminket is simán leszedi, szempillafestéket is és nem csípi a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

hopihe11

2019. június 9.

Beállok a rajongók táborába. Nagyon kellemes használni, nem szárítja ki a bőrt. Nagyon érzékeny vízhiányos bőröm van és nagyon szereti ezt a terméket. Kis próbatégellyel kezdtem, de azóta már a teljes kiszerelést is megrendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

sajtosszenya

2019. május 3.

A kinézetéről, csomagolásáról már mindent leírtak az előttem szólók. Hetente egyszer használom a normál, enyhén száraz típusú bőrömre. Nagyon kíméletesen tisztít, ápol, puhít. Teszi ezt úgy, hogy a legkisebb húzódó, szárító érzés nem marad utána. Felettébb kiadós, az 50 ml-es tégely napi használat mellett is legalább 3 hónapig elég lehet. Lemosása valóban macerás, van hozzá kis pamuttörlő, de én azt nem mindig használom. Nem okoz ugyanis nekem problémát, ha nem távolítom el maradéktalanul, a szérumot, krémet nem "dobja" le, pórusokat nem zárja el. Aki csak egy tisztító terméket szeretne kipróbálni Omoroviczától, az szerintem inkább az algás arcradírt válassza, az legalább 10 csillagos. Ez a balzsam csak 5 csillag:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

Cseniko

2018. szeptember 19.

Sokáig halogattam a kipróbálását, mert itt olvastam milyen macerás, de győzött a kíváncsiság!

Egy barnás-szürkés nem egybefüggő géles, apró sötét szemcséket tartalmazó, kellemesen gyógynövény-iszap illatú, igényesen kivitelezett üvegtégelyű lemosó.
Mint általában az Omorovicza termékeiből, ebből is csak egy ici pici mennyiség kell, így nagyon gazdaságos!

Száraz bőrre viszem fel az ujjaim közt felmelegített kis mennyiséget és körkörösen bemaszírozom az arcbőrömbe. Rajta is szoktam hagyni, a szemkörnyékre is felvihető, nem iritál, illata sem zavaró, kellemes érzés.

Csak langyos vízzel nem lehet lemosni, én kozmetikai vattakorongot vizesítek be és azzal 3-4 szer áttörölve teljesen el tudom távolítani.
Utána hihetetlen puha és szép a bőröm, elképesztően jó érzés!
Nem használom minden nap, csak heti 1-2 alkalommal, többi nap a tisztító habot alkalmazom. Ha időm engedi a termál tisztító balzsam eltávolítása után felteszem a tisztító iszapmaszkot is.

Jó szívvel ajánlom mindenkinek! 🤗

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Utána hihetetlen puha és szép a bőröm, elképesztően jó érzés!

Jó szívvel ajánlom mindenkinek! 🤗

Mangoka

2017. december 12.

Nagyon szeretem, hihetetlen finom kis lemosó. Ápolja a bőrömet, luxus mocsár illata van ami nekem bejön. Nehéz lemosni de most már nem bánom ami nem jön le, mert az is hidratál (persze, ha valaki sminket most le vele akkor kell a vattakorong).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

mate

2017. július 20.

Nagyon régóta vágytam rá és jo pár hónapja be is szereztem,de végül csalódás lett belőle. A termek maga kiváló,számomra finom illatú,tisztít is kellően,az arc is finom,puha tőle....nem vitás....de nem adta meg nekem azt a pluszt,amiért megvettem,amitől jobb lenne,mint a többi olajos arclemoso. A Clinique Take the day off arctisztito balzsamatol pl nem érzem jobbnak és az harmad ennyibe kerül és imádtam használni. Öt viszont nem,kissé macerás nekem és több időt is igényel,ami két kisgyerek mellett nincs. Először fel kell melegíteni az ujjaink közt (sose találom el a kellő mennyiséget) majd száraz bőrre felvinni,átmosni vele és ( az ujjainkrol alig lehet lemosni ezt az olajos krémet) nedves vattapamaccsal v. kis torolkozovel letorolni az arcunkrol. Próbáltam csak langyos vízzel lemosni,mint a Clinique-t,de annyira olajos,hogy nem lehet. Én két nagyobb vattakorongot használok el minden alkalommal mert alapozot és pirositot is használok,van mit leszedni az arcomrol.
Szóval nem szerettem meg...sokkal jobban szeretem a most megjelent Iszapos Tisztitokremet,amit száraz arcra kell felvinni és csak lemosni. És isteni finom spas illata van. Azt ajánlom kipróbálni!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

fiftynori

2017. január 4.

Elképesztően puha lesz a használata után a bőröm, ennyire kíméletesen még semmi sem tisztította meg az arcom.
Egy csillagot viszont le kell vonnom tőle, mert nem éppen pénztárcabarát az ára, és vidékieknek hozzájutni is elég macerás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

Lilla777

2016. november 18.

Állítólag gyógynövény illatú, bár szerintem inkább mocsaras-iszapos :( A hatása viszont nagyon jó, egy-két használat után is látszik a változás :) A csomagolása viszont nagyon tetszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Csilla72

2016. november 14.

Imádom ezt a terméket. Nagyon finoman távolítja el a sminket és a szennyeződéseket, használat után pedig puha lesz az arcbőröm tőle. A habzó szappanos lemosómról erre tértem át már vagy 4 hónapja, és nem bántam meg. Mindenképpen újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 14.

Lexa92

2016. október 14.

Nagyon szeretem ezt a terméket, annak ellenére, hogy olajos és az illata a sár-iszap keverékére hasonlít.
Mindezek ellenére tökéletesen tisztítja a bőrt, és még a vízálló sminket is könnyen eltávolítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Silt, Phospholipids

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A szilva magjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emollient hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása.