Omorovicza

Ár:   €55   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2015. április 15.

Ár:   €55
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ár: 5000 Ft , Eladó: Stelly02
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Elsősorban személyes átvétel
Omorovicza Tisztító Hab 150ml - új
Ár: 15000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+600 Ft)
Cseniko

2020. február 21.

Up: Majdnem két éve használom napi rendszerességgel, több mint egy éve pedig Foreoval és töretlenül imádom!
Lehet másnak egyértelmű, de én csak nemrég jöttem rá és hátha van akinek segít:
Felcseréltem a sorrendet! Nem a megnedvesített arcomon oszlatom el, habosítom fel és tisztítom át a Foreoval, hanem a Foreora nyomom rá és úgy az arcomra! Na így sokkal jobban felhabzik és még alaposabban megtisztít!!! Imádom!

Up.: Nagyon bevált, az én bőrtípusomnak ideális! Travel size kiszerelést többször újra vásároltam és most a karácsonyi csomagban megvettem teljes kiszerelésben, a varázslatos permettel és az imádott Omoressence-el.
Nagyon kiadós, kevés kell belőle! Most rendeltem Foreo-t, kíváncsi vagyok azzal hogyan fog teljesíteni.
Bátran ajánlom!

05.20. Néhány hete váltottam erre a habzó arctisztítóra, miután hosszas próbálgatás után lemondtam az I.Ormedic lemosójával történő összeszokásról.

Az elmúlt hónapokban szép lassan lecserélődtek nálam a szépségápolási termékeim Omoroviczásra.

Ezt a lemosót 2 kiszerelésben lehet megvásárolni: 150 ml-ert kapunk rémisztően magas, 18.500 Ft -os árért. Nem szerettem volna megreszkírozni, hogy nem fog működni, így 3500 Ft -ért a 30ml es kiszerelést választottam.

06.23. Reggeli zuhanyzáskor használom ezt a kékes-fehéres lemosót, amiből nagyon kis mennyiséget a vizes tenyereim közt felhabosítok és a benedvesített arcomon körkörös mozdulatokkal átmasszírozok.
Illata kellemes, remekül tisztít, nem szárít, nem iritál, de az árát továbbra is sokallom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

Lehet másnak egyértelmű, de én csak nemrég jöttem rá és hátha van akinek segít:

Bátran ajánlom!

Josie

2020. február 16.

Ez egy nagyon jó lemosó, szépen tisztítja még a pórusokat is. Az ára magas, viszont tényleg minimális mennyiség kell belőle egy használatra. Azért nem 5 csillag mert az én vízhiányos kombinált bőrömnek túl erős volt, nagyon szárította, húzta az arcbőröm. Más típusra tökéletes választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Janlei

2020. február 4.

Nagyon szeretem, minimàlis elég belőle. Kb. Fél mogyorónyi, önmagában is szeretem és Foreoval is. Mindig újra fogom venni, 8000 Ft szettben a Magyar Kiràlynő Permettel, így szàmomra ez elérhető. Kb 2-3 havonta kell újra venni, én azt tapasztalom. Pattanásos, mitesszeres de vízhiányos bőröm van. Azt hiszem végre megtudok àllapodni egy márkànàl.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Madi

2020. január 23.

A kis kiszerelés végén járok, meglepően sokáig elég. Állagra valahol a hab és a krém között van, éppen csak picit habzik, leöblíteni egyszerű. Az illata nagyon tetszik, erős, de frissítő. Nem irritál és jól tisztít, a hófehér törölközőmön nyoma sincs sminkmaradéknak, miután megtörlöm az arcom. Bár túlárazott és közel sem helyettesíthetetlen, mégsem tartom kizártnak, hogy megveszem a normál kiszerelést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

nyuszo

2019. december 20.

Imádom letisztult, gyógynövényes-termálvizes illatát.
Szépen, kíméletesen, ugyanakkor alaposan tisztít.
Az árát irreálisan magasnak találom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 20.

Imádom letisztult, gyógynövényes-termálvizes illatát.
Szépen, kíméletesen, ugyanakkor alaposan tisztít.
Az árát irreálisan magasnak találom...

titike92

2019. december 16.

Csodát tett a bőrömmel! Akciósan szereztem be az utazó szettben ami még akkor megfizethető volt sajnos mára olyan drága ,hogy hiába egy álom nem engedhetem meg magamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

nitu009

2019. december 9.

Nagyon szeretem ezt a tisztító habot. Az illata valóban a magyar gyógyvizekig repít, és használata után konkrétan érzem, hogy megtisztul a bőröm minden káros anyagtól. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

galivali

2019. december 2.

Az illata nagyon nem tetszik. Az ára elég magas, ennek ellenére sem tisztít eléggé. Nekem nem elég belőle kevés, foreoval használom és viszonylag sok kell belőle, hogy ne legyen "nyikorgós". Sokkal jobb lemosók vannak sokkal olcsóbban, amikből valóban kevés is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 2.

Shelly

2019. november 28.

Jó ez a hab, jól tisztít, kellemes, grapefruitos illata van (legalábbis mintha olyan lenne, citrusos, fanyar:)), azt teszi amire ki lett találva, se több, se kevesebb, én maradok a Garniernél. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

dlrexqs

2019. november 23.

A Marie Claire magazinhoz volt csomagolva a 30ml-es kiszerelés ajándékként, így jutott el hozzám.
Az illata nekem tetszik, egészen kellemes, kicsit narancsos(?). Elég csak egy pici mennyiséget használni belőle egy alkalommal, így sokáig kitart. Nem szárít, alaposan megtisztítja a bőrt, ami utána sokkal puhább.

(Kíváncsi voltam, mennyibe fáj ez az arctisztító, így rákerestem, és huhh, inkább csendben visszakullogok mosogatni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Phospholipids

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Sorbitol h 1 1

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.