Omorovicza

Ár:   €55   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2015. április 15.

Ár:   €55
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ár: 4000 , Eladó: tothblanka
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen vagy postázom is

szandi08

2020. július 25.

Nagyon szereti az arcom. Az illata kellemes, jól habzik, elég egy borsónyi adag és már az is nagyon jól leszedi a sminket. Én is észrevettem a mattító hatást. Az arcom puha lesz utána, kicsit húzódik is, de abszolút nem szárít.
Egyedül az árával nem vagyok kibékülve, viszont sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Egyedül az árával nem vagyok kibékülve, viszont sokáig elég.

dlrexqs

2020. június 30.

Halvány zöldeskék színű, kellemes illatú hab. Az esti arctisztításhoz kevés is elég belőle, bár hatalmas habot nem képez. Alaposan tisztít, használat után a bőröm selymes tapintású. Egy pici mattító hatást is felfedeztem, amit a nyári időszakban nem bánok, viszont az arcom megszáradása után néha kellemetlen ez a mattság. Mintha húzódna a bőröm, azonnal hidratálnom kell.
Nem rossz termék, ha Dagobert bácsi lennék, tutibiztos, hogy beszerezném a nagyobb kiszerelést is, ennek ellenére úgy vélem, semmivel sem tud többet nyújtani, mint egy jobb drogériás arctisztító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

linszu

2020. május 13.

Beauty box-ban kaptam, épp egy hete kezdtem használni. Az illata, állaga kellemes, én első lépésként használom, hogy leolvassza az alapozót, egyebeket. A szememet kerülöm, mert csípi. Nedves kézzel oszlatok el a bőrömön kicsit több, mint egy borsónyit. Ahhoz elég, hogy a nagyját leszedje a sminkemnek. Valószínűleg befejező lépésként kéne használnom, de abból megvan a kedvencem és nem szeretném lecserélni.
Nem vettem észre szárító hatást, de nem is bánnám, mivel utána hidratálok.
Tényleg kellemes termék. Ha valaki úgy gondolja, mindenképp utolsó lépésként kéne tisztítanom vele, kommenteljen, lehet, hogy még jobb irányba húzná a véleményem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 13.

Nem vettem észre szárító hatást, de nem is bánnám, mivel utána hidratálok.

nikcsaaa

2020. április 13.

Ellehez volt még tavaly, nyáron használtam, nekem tetszik az illata, és szépen tisztít, pattikat nem okoz. Nyárra beszerzek még más termékeket is tőlük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

Cseniko

2020. február 21.

Up: Majdnem két éve használom napi rendszerességgel, több mint egy éve pedig Foreoval és töretlenül imádom!
Lehet másnak egyértelmű, de én csak nemrég jöttem rá és hátha van akinek segít:
Felcseréltem a sorrendet! Nem a megnedvesített arcomon oszlatom el, habosítom fel és tisztítom át a Foreoval, hanem a Foreora nyomom rá és úgy az arcomra! Na így sokkal jobban felhabzik és még alaposabban megtisztít!!! Imádom!

Up.: Nagyon bevált, az én bőrtípusomnak ideális! Travel size kiszerelést többször újra vásároltam és most a karácsonyi csomagban megvettem teljes kiszerelésben, a varázslatos permettel és az imádott Omoressence-el.
Nagyon kiadós, kevés kell belőle! Most rendeltem Foreo-t, kíváncsi vagyok azzal hogyan fog teljesíteni.
Bátran ajánlom!

05.20. Néhány hete váltottam erre a habzó arctisztítóra, miután hosszas próbálgatás után lemondtam az I.Ormedic lemosójával történő összeszokásról.

Az elmúlt hónapokban szép lassan lecserélődtek nálam a szépségápolási termékeim Omoroviczásra.

Ezt a lemosót 2 kiszerelésben lehet megvásárolni: 150 ml-ert kapunk rémisztően magas, 18.500 Ft -os árért. Nem szerettem volna megreszkírozni, hogy nem fog működni, így 3500 Ft -ért a 30ml es kiszerelést választottam.

06.23. Reggeli zuhanyzáskor használom ezt a kékes-fehéres lemosót, amiből nagyon kis mennyiséget a vizes tenyereim közt felhabosítok és a benedvesített arcomon körkörös mozdulatokkal átmasszírozok.
Illata kellemes, remekül tisztít, nem szárít, nem iritál, de az árát továbbra is sokallom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

Lehet másnak egyértelmű, de én csak nemrég jöttem rá és hátha van akinek segít:

Bátran ajánlom!

Josie

2020. február 16.

Ez egy nagyon jó lemosó, szépen tisztítja még a pórusokat is. Az ára magas, viszont tényleg minimális mennyiség kell belőle egy használatra. Azért nem 5 csillag mert az én vízhiányos kombinált bőrömnek túl erős volt, nagyon szárította, húzta az arcbőröm. Más típusra tökéletes választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Janlei

2020. február 4.

Nagyon szeretem, minimàlis elég belőle. Kb. Fél mogyorónyi, önmagában is szeretem és Foreoval is. Mindig újra fogom venni, 8000 Ft szettben a Magyar Kiràlynő Permettel, így szàmomra ez elérhető. Kb 2-3 havonta kell újra venni, én azt tapasztalom. Pattanásos, mitesszeres de vízhiányos bőröm van. Azt hiszem végre megtudok àllapodni egy márkànàl.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Madi

2020. január 23.

A kis kiszerelés végén járok, meglepően sokáig elég. Állagra valahol a hab és a krém között van, éppen csak picit habzik, leöblíteni egyszerű. Az illata nagyon tetszik, erős, de frissítő. Nem irritál és jól tisztít, a hófehér törölközőmön nyoma sincs sminkmaradéknak, miután megtörlöm az arcom. Bár túlárazott és közel sem helyettesíthetetlen, mégsem tartom kizártnak, hogy megveszem a normál kiszerelést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

nyuszo

2019. december 20.

Imádom letisztult, gyógynövényes-termálvizes illatát.
Szépen, kíméletesen, ugyanakkor alaposan tisztít.
Az árát irreálisan magasnak találom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 20.

Imádom letisztult, gyógynövényes-termálvizes illatát.
Szépen, kíméletesen, ugyanakkor alaposan tisztít.
Az árát irreálisan magasnak találom...

titike92

2019. december 16.

Csodát tett a bőrömmel! Akciósan szereztem be az utazó szettben ami még akkor megfizethető volt sajnos mára olyan drága ,hogy hiába egy álom nem engedhetem meg magamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Phospholipids

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Sorbitol h 1 1

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.