Omorovicza

Ár:   €55   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2015. április 15.

Ár:   €55
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ár: 5000 Ft , Eladó: Stelly02
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Elsősorban személyes átvétel
Ár: 4000 , Eladó: tothblanka
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel vagy postázás
julianna98

2019. augusztus 13.

Tartósan használtam, és használom továbbra is amíg van itthon, viszont az elvárásaim magasabbak voltak a termék felé, mint amit valójában nyújt. Túl van hypeolva... Arctisztító, és ennyi. Nem szárítja a bőrőm, nem okoz irritációt, de az ára miatt ezt alapból elvárja az ember. Sminklemosásra nem ezt javasolnám elsődlegesen.. oké lehozza a sminket, de macerás, főleg ha napközben akar az ember sminket eltávolítani, ami szerintem egyszerűbb sminklemosó és vatta kombóval. A pattanásos bőr letisztítására is vannak már külön arctisztítók, amik hatásosabbak, és olcsóbbak is.
Azoknak ajánlom, akik reggel, este a napi szennyeződéseket,port meg minden szennyet ami a levegőben van, akarják magukróll lemosni, illetve akik a micellás vízektől rosszul vannak (ragacsosságuk miatt), nekik ezzel arcot tisztítani frissítőbb lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

lulley93

2019. július 11.

A normál bőrömet szárítja, nem tisztít eléggé. Nem értem, minek bele illatanyag...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Asianlover

2019. július 5.

Első Omorovicza termék, amit alkalmam volt kipróbálni. Ajándékba kaptam én is ezt az Elle-es kis utazós arclemosót. Na, arra a célra pont jó is, de minden más tekintetben abszolút átlagos (mondjuk semmi irritációt nem okozott, ez akár már érdem számba is mehet), ráadásul az illata számomra inkább a kellemetlen oldalon van. Így nyárra utazásokhoz szívesen elhasználom, de semmiképp nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Sancsa

2019. július 5.

Igen, én is az Elle-lel együtt vettem meg. Jobban mondva az Elle-t vettem mellé :)
Most először próbáltam Omorovicza terméket. Alapáron biztos nem venném, de most örülök, hogy kipróbálhattam.
Finom krém, melyből kevés is elég. Jól hangzik, nekem a friss illata is tetszik.
Utána tiszta érzést hagy a bőrön.
Ilyen áron megy a 4"

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Utána tiszta érzést hagy a bőrön.
Ilyen áron megy a 4"

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 1.

Az ember lánya ábrándozva odamegy az újságárushoz, hogy feladja a heti lottószelvényét, és sorban állás közben rátéved a szeme azért az "irodalomra" is. Micsoda? Az egyik színes női laphoz Omoroviczát csomagoltak?? Hát ez már maga felér egy kisebb nyereménnyel... Életemben talán, ha egyszer vettem Elle-t, de most azonnal kettő is landolt a táskámban, gondoltam, hogy mást is megörvendeztethetek vele.

Amit ígér és sajnos a terméklapról lemaradt:

"FŐBB ÖSSZETEVŐK:
Réz-glukonát tartalma méregteleníti a bőrt és szabályozza a faggyútermelést.
Csillagfürt tartalma energizálja és revitalizálja a bőrt.
Almapektin tartalma hosszan tartó hidratálást és rugalmasságot biztosít.
Az Omorovicza Kozmetika egy magyar, Nobel-díj nyertes laboratóriummal együttműködésben kifejlesztette a HEALING CONCENTRATE™: rendszert, mely lehetővé teszi az Omorovicza gyógyvízből származó hatékony ásványi anyagok felszívódását az epidermisz mélyebb rétegeiben az egészségesebb, simább, fiatalosabb bőrért."

Még semmilyen Omorovicza termékhez nem volt eddig szerencsém, csak a KM-en olvastam róla véleményeket, azok pedig eléggé meggyőzőek voltak. Nyilván hatott rám a márka nemzetközi elismertsége és a hype is, ami körülöleli, azaz magas elvárásokkal vettem a kezembe a luxus eme termékét.
És nem kellett csalódnom, ez a tisztítóhab tényleg jó! Minimális mennyiség is elég belőle, semmilyen irritációt nem okoz, és engem nem is szárít.
Amíg a Chanel és a Shiseido lemosói krémesen siklanak, az Omoroviczát inkább olajos hatásúnak érzem, de ugyanolyan jó hatásfokkal végzi el a dolgát.
Az illata kicsit gyógynövényes, a másik két termék kifinomultabb, nőiesebb illattal rendelkezik.Viszont éppen emiatt ezt a lemosót simán nevezhetjük uniszexnek, a férfiak is bátran használhatják. (Mondjuk én sajnos nem ismerek olyan férfit, akiről el tudnám képzelni, hogy ő bizony Omoroviczát használ...Talán egyet.)

Kedves KM-es felhasználók, a jövőben gyakrabban nézegessük az Elle-t, hátha a többi nagy márka is megirigyli az Omorovicza nagyvonalúságát.
1045 Ft-ot gyanítom, hogy nem ér meg az újság, de a 30 ml Omorovicza így ajándékáron volt. Ha folytatja az Elle a szuper promócióit, még az olvasótábora is megugorhat. Hajrá!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 1.

Amit ígér és sajnos a terméklapról lemaradt:

"FŐBB ÖSSZETEVŐK:
Réz-glukonát tartalma méregteleníti a bőrt és szabályozza a faggyútermelést.
Csillagfürt tartalma energizálja és revitalizálja a bőrt.
Almapektin tartalma hosszan tartó hidratálást és rugalmasságot biztosít.

roczeir

2019. június 15.

Egy 30 ml tesztert próbáltam, de számomra semmi különös, pedig rendszeresen használtam az esti arctisztítási rituálé részeként. Nem változtatott a bőröm állagán és nem működött jobban mint egy alacsonyabb árkategóriás artisztító, nem hiszem, hogy magamnak megveszem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

KezdoManias

2019. június 13.

Made in PRC - szerepel az ajándék 30 ml-es tubus hátán. Kínában??? Kérlek, könyörgöm, javítsatok, ha valamit félreolvastam.... Ha ilyen messze készül, mégis hogy kerülhet bele magyar termál víz???
Az első sokk után persze kipróbáltam. Illata agyagos/gyógynövényes(?) Furcsa, de mégis kellemes.
A tubusból kinyomva sűrű, szürkés krém. Az arcomon lévő színezett Effaclad duo+ MAC Lightful C kombinációt szépen leszedte, a micis vattakorong majdnem teljesen fehér maradt utána. A Sendai 38c spirállal sajnos ez sem birkózott meg, no de azt szinte semmi sem szedi le csak úgy.
A bőrömet egy picit szárította, azt a bizonyos karcos tisztaságot éreztem utána, de nem volt vészes - olyan szerintem úgysem létezik, hogy valami alaposan tisztít és persze közben egyáltalán nem bántja a bőrt. Glicerin ide vagy oda.
Szóval jó cucc lenne esti smink lemosásnál, csak ez a gyártási hely megjelölés... Hangsúlyozom, magával a ténnyel nem lenne problémám, az üzlet az üzlet, a kisebb szériás termelésnél a költséghatékonyság különösen fontos lehet. Csak ugye a marketing mást sugall...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Luiselotte

Szintén mintát próbáltam.
Ha általános arctisztítónak van kitalálva ( értsd semmi extra) akkor jó, viszont egy laza nyári sminkkel már nem birkózott meg, cserébe szárította a bőröm.
Majd nyaralásra viszem , remélem a naptej lejön vele. Az illata kellemes, a csomagolása ízléses.Az utazó méret (30ml)a honlapon 7000 Ft amit sokallok , de tulajdonképpen lehetne a duplája is mert megvenni nem fogom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Szintén mintát próbáltam.

drTSz

2019. június 13.

Az Elle magazin mellé csomagolva próbáltam ki a terméket, a barátnőm ajánlására, aki hatalmas Omorovicza fan. Nagyon nem bántam meg!!!! A bőröm nem egészen két hét használat után, de akár egy hetet is mondhatnék, teljesen átalakult. Az államon mitesszerek szoktak megjelenni, és a T-vonal fényesedik, ugyanakkor pedig száraz, vízhiányos a bőröm. A lemosónak hála, a mitesszerek nem gyulladnak be, szépen tisztít, gyulladás gátló hatása révén a pattanások egy napon belül felére csökkennek, majd nem egészen két nap és elmúlnak. Nem húzódik a bőröm, a faggyútermelést optimalizálta, nem fényesedik a bőröm, nagyon kevés kell belőle, és a sminkemet is tökéletesen leszedi, így nagyon a rabjává tett. Foreo termékkel használom, ami még inkább takarékos használatot biztosít, és összességében csodás bőrt eredményez. Bátran ajánlom, csodálatos!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

BlackRose101

2019. június 5.

Én is a 2019. júniusi ELLE magazinban fedeztem fel a termék 30 ml-es utazó kiszerelését, az újság mellé csomagolva, és izgatottam próbáltam ki este, lévén, hogy úgyis fogytán már a sminklemosóm. Nos, ahogy az egyik előttem szóló lány is írta: azonnal szerelembe estem én is... másnap rohantam is az újságárushoz, hogy felvásároljak még jónéhány ELLE magazint a termékkel, amivel - valljuk be - jóval jobb áron jövünk ki így, ha mondjuk 5 újsággal, 5X 30 ml-ert (=150 ml) vásárolunk (5 X 1000 Ft), mint ha megvesszük a teljes kiszerelést a bemutatóteremben kínált, igencsak borsos, közel 20.000 Ft-os áron! :) Úgyhogy lányok, hajrá: a termék valóban kiválóan tisztít, néhány percnyi kellemes citrus illatban való habos mosakodást követően leszedte nekem gyönyörűen a szempillaspirált, alapozót, korrektor, szemhéjpúdert, highlighert és rúzst - vagyis átlagos napi sminkemet. Bársonyos, a tisztítás után sem húzódó (!) bőrt, és tökéletes tisztaság érzetet hagyott maga után, és nem is kell belőle sokat használni, nekem mindössze egy mogyorónyi mennyiség elegendő volt a tökéletes tisztításhoz, ha pedig nincs erős smink, akkor még kevesebb is szépen felhabzik a langyos vízzel. Az illata nagyon frissítő, kellemese citrusos, de nem az a nagyon intenzív citrom illat, hanem érezni, hogy igényes natur kozmetikummal van dolgunk... Nekem egy nagyon-nagyon enyhén csípte a szememet, mikor véletlen beledörzsöltem, de ez hamar elmúlt, és közel sem csípett annyira, mint más korábban használt lemosók (pl. Neutrogena). Szóval, bátran ajánlom, és most ebben a hónapban én is betárazok belőle, hogy legyen elegendő itthon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Phospholipids

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.