Omorovicza

Ár:   €55   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2015. április 15.

Ár:   €55
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kelly0820

2022. április 20.

Az egész márka egy lehúzás...még az 1 csillagot se érné megadni.A lemosómnak kb 2 hónap után fura szaga lett, így nem is mertem használni többet.....Vannak sokkal jobb márkák jobb áron!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 20.

fannifantasztik

2022. április 1.

Az állaga miatt adok neki egyáltalán csillagot. Jól habzik, de az én bőrömet rettenetesen szárította. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 1.

Katuss_55

2021. február 19.

Már egy ideje nem használom, de amikor használtam, jó pár hónapig, meg voltam vele elégedve. Jól tisztított, eltávolította megfelelően a szennyeződéseket. Ár-érték arányban talán vannak jobbak is nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

bugeyes

2021. január 28.

Alapvetően igyekszem parfümmentes termékeket használni bőrápolás terén, viszont volt lehetőségem kipróbálni több terméket, és
mivel csak a híres-neves permetüket használtam korábban, hajtott a kíváncsiság, hogy végülis mit is nyújt egy ilyen luxusmárka kínálata.
Hiába nem vagyok már tini, továbbra is zsírosodó bőröm van, ennek ellenére szárít ez a lemosó, mint még eddig soha semelyik, ami nem túl kellemes érzés. Tisztít, az tagadhatatlan, de ezt a sokkal olcsóbb társai is tudják. Ez a termék sajnos nem győzött meg, sokkal jobb lemosó cuccokkal találkoztam korábban negyed ennyi áron. Túlárazottnak tartom elég erősen, de bárcsak tudna ennél többet... Érdekes, hogy írtátok páran, hogy Kínában gyártják, az én példányomon Anglia volt megjelölve, mint gyártási hely, de végülis ez az értékét nem növeli a szememben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Bb.Sophie

2021. január 5.

Nagyon szeretem, a borsos ára ellenére a kedvenc lemosóm! Zuhanyzás közben szoktam egy ici-pici borsóhnyi mennyiséggel átmosni az arcom, az én kombi-vízhiányos bőrőm nagyon szereti, szinte fellélegzik tőle. Nem mondom, hogy nem lehet nélküle élni és egy kevésbé drága termék nem tudja ugyanezt, de én mindig ezt veszem újra, mivel napi 1x használom max, akkor is csak kis mennyiséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

endzsiaj

2021. január 4.

A legeslegjobb arclemosóm amit valaha próbáltam. Tökéletesen tiszta bőrt eredményez és csak annyira szárít, hogy ne legyek olajosbödön 2 óra múlva. Nem hidratál, mint egy krémes lemosó viszont akinek nincs is szüksége extra hidratálásra egy lemosótól annak pont kellemes tapintású lesz használat után a bőre. 4. tubusnál járok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 4.

googles

2020. október 22.

Miutan elhasznaltam a teljes tubust, kialakult az a szilard velemenyem, hogy ez a Kinaban legyartott hab semennyivel sem minosegibb vagy luxus termek (az arat kiveve), mint akar a dm Alverde habjai. Azokat jobban kedvelem es tobbet nyujtottak. Ez egy nagyon atlagos lemoso, nekem semmit se nyujtott es mivel Kinaban gyartjak, a beltartalom tisztasagaban sem bizom. Egy magyar luxusmarkatol sokkal de sokkal tobbet varnek, vartam.

Az arcomat le tudtam mosni vele, igy a minimumot teljesitette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 22.

Az arcomat le tudtam mosni vele, igy a minimumot teljesitette.

szandi08

2020. július 25.

Nagyon szereti az arcom. Az illata kellemes, jól habzik, elég egy borsónyi adag és már az is nagyon jól leszedi a sminket. Én is észrevettem a mattító hatást. Az arcom puha lesz utána, kicsit húzódik is, de abszolút nem szárít.
Egyedül az árával nem vagyok kibékülve, viszont sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Egyedül az árával nem vagyok kibékülve, viszont sokáig elég.

dlrexqs

2020. június 30.

Halvány zöldeskék színű, kellemes illatú hab. Az esti arctisztításhoz kevés is elég belőle, bár hatalmas habot nem képez. Alaposan tisztít, használat után a bőröm selymes tapintású. Egy pici mattító hatást is felfedeztem, amit a nyári időszakban nem bánok, viszont az arcom megszáradása után néha kellemetlen ez a mattság. Mintha húzódna a bőröm, azonnal hidratálnom kell.
Nem rossz termék, ha Dagobert bácsi lennék, tutibiztos, hogy beszerezném a nagyobb kiszerelést is, ennek ellenére úgy vélem, semmivel sem tud többet nyújtani, mint egy jobb drogériás arctisztító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

linszu

2020. május 13.

Beauty box-ban kaptam, épp egy hete kezdtem használni. Az illata, állaga kellemes, én első lépésként használom, hogy leolvassza az alapozót, egyebeket. A szememet kerülöm, mert csípi. Nedves kézzel oszlatok el a bőrömön kicsit több, mint egy borsónyit. Ahhoz elég, hogy a nagyját leszedje a sminkemnek. Valószínűleg befejező lépésként kéne használnom, de abból megvan a kedvencem és nem szeretném lecserélni.
Nem vettem észre szárító hatást, de nem is bánnám, mivel utána hidratálok.
Tényleg kellemes termék. Ha valaki úgy gondolja, mindenképp utolsó lépésként kéne tisztítanom vele, kommenteljen, lehet, hogy még jobb irányba húzná a véleményem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 13.

Nem vettem észre szárító hatást, de nem is bánnám, mivel utána hidratálok.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Phospholipids

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Sorbitol h 1 1

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.