OPI

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zoldiedina, az összetevőket feltöltötte: Glara, Módosítva: 2013. április 11.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Homokszerű finissel.

OPI
Ár: 500 , Eladó: Hedina92
Állapot: 1/2-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp

Vizililiom

2016. december 26.

Egy csodálatos lila homoklakkom van az OPI-tól, az egyik kedvencem ez a lakk, nagyon tartós és gyönyörű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

vadcseresznyefamag

2016. június 26.

nagyon tartós, lerobbantani se tudom a körmeimről. nagyon erős lakklemosó kell hozzá, azzal is percekig vakarom míg lejön.
a színek csodásak, a matt hatás és a homokos csillogás együtt igazi unikum a körömlakkok táborában, könnyű felvinni, hamar szárad, jól fed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Dius24

2015. május 13.

Nekem a Bond lánok kollekciós van meg 4 szinből áll egy ilyen lilás feketés árnyalat borzasztó csúnya az nem illik a kollekcióba de ez az én véleményem viszonylag tartós felkenve ünnepi hangulatú egyedivé tesz!! Picit lehetne tartósabb!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

editgera

2014. október 18.

Nekem a The Impossible és a Vesper árnyalat van meg, mindkettő a kedvenceim között van. Annyira beváltak, hogy rendeltem még 3 homoklakkot Stay the Night-ot, az Emotions-t és a Solitaire-t. Már 2 hete várom őket, köszi Díva-Center. Lassan ott tartok, hogy e-bayről hamarabb megjött volna.
Ami nem tetszik, hogy a The Impossible-ben a csillagok hajlamosak leesni vagy karcolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 18.

vador

2014. március 26.

Egy mini What Wizardry Is This? nevű barnát sikerült szereznem az egyik KM-es lánnyal csereberélve, ez egy nagyon szép, aranyos-zöldes irizáló mikrocsillámos szín. Két rétegben fed, gyorsan szárad és egész tartós, a felülete se annyira smirgli-szerű. Fedőlakkal és nélküle is szép, nem bazárian csillogó a hatása.
Összességében valószínű, hogy Lovely homoklakkjainál maradok továbbra is - a nagy kiszerelés ennyiért nekem felesleges, annyival nem nyújt többet az Opi. Ettől függetlenül nagyon örülök az enyémnek, igazi kis ékszer. :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

salymf

2014. március 18.

A Vesper árnyalatot szereztem be a James Bond kollekcióból. A swatchokon nagyon szépen mutatott, de a kezemen furán néz ki, így megválok tőle.
Amit egynapos aktív használatból le tudtam szűrni: tegnapi lakkozás három rétegben tökéletesen fedett; nem kopott (munka, kutyázás, mosogatás mellett), és meglepően hamar száradt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Ametiszt

2014. február 15.

Learazaskor nem tudtam ellenallni a Mariah Carey kollekciobol a The Impossible lakknak, ami korallpiros arnyalatu, benne sok extra csillag alaku glitterrel. Felkenve valami gyonyoru! En fejreallitottam elotte, igy szinte minden ecsetkihuzasnal volt az ecseten csillag is. :) Egy reteg fedolakkot kentem ra, csak hogy tartosabb legyen, ez erdemben nem valtoztatott a texturajan. Viszont 2 nap utan elkezdett kopni, nem is annyira a koromvegeken, mint inkabb maga a felulet, 1-2 csillag csucske elkezdett kiallni, illetve par sima glitter mintha feketere besotetedett volna... Ezt nem tudom mire velni. Ettol fuggetlenul imadom ezt a lakkot, nagyon kulonleges, de csak olyankor fogom felkenni, amikor nem kell 2 napnal tobbet birnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

Percoon

2014. január 14.

Nagyon szép színe van, hihetetlenül gyorsan szárad, de sajnos nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Nagyon szép színe van, hihetetlenül gyorsan szárad, de sajnos nem túl tartós.

svivko

2014. január 5.

Gyorsan szárad, pigmentált + tele van csillámmal, és nekem viszonylag tartós. Csak sajnos már másnapra lekopik a körömvégekről. Ezt kompenzálja, hogy az egyik "legkellemesebb" felületű sand lakkom. Ami nekem egyértelműen pozitív, mert libabőrös leszek a karcolós felületűektől. (pl essence)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Flami

2013. december 23.

Tegnap betértem a Müllerbe. Kizárólag nézelődni. Gyengéim ezek a homok finish-ű lakkok, gondoltam megnézem a Rimmel új kollekcióját, amit nagyon dícsértek, de nem volt. Sétálgattam tovább, mígnem az OPI állványhoz értem. Valahogy a KÖKI Müllerében még sosem láttam homokos lakkot náluk, na de tegnap! 1 db gyönyörű vörös árválkodott az állványon. Ohh. Persze hogy elhoztam, eszméletlen szép. Két rétegben kentem, gyorsan megszáradt, a tartósságáról még nem tudok nyilatkozni. Hatalmas mennyiség, szerintem az Isadora két és félszerese legalább.

Leveszek egy csillagot, mert nem tartós. Két rétegben két napot sem bír ki kopás nélkül. Nem csodaszer kategória. Lehet csak a vörösnél van ez a probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 23.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Black 2 / CI 77266, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.