OPI

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Taeyeon, az összetevőket feltöltötte: szgyvr, Módosítva: 2015. április 23.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Egy áttörõ három az egyben kezelés, amely kombinálja az alapfedést, felsõfedést és a természetes körömerõsítést egy magas eljárással készített termékben.  Eredeti vagy formaldehid mentes formulákban.

stiles

2016. április 24.

Nagyon szeretem! Erősíti a körmeimet, alaplakknak fantasztikus. Fedőlakként annyira nem vagyok érte oda, nagyon oldja az alatta lévő lakkot, lassan és nehezen szárad - bár ha egyszer már megszáradt, nagyon sokáig bírja vele a lakkom, az alatta lévő lakktól függően akár egy hétig is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.

Pillamilla

2016. január 2.

Nagyon szeretem ezt a lakkot, azt is, hogy multifunkciós :) Alaplakknak nagyon jó, erősíti a körmöket, nem színezi el, és önmagában is szép fényes és egészséges körmöt ad. Fedőlakként pedig a matt lakkokat is gyönyörű fényessé és tartóssá teszi, nagyon szeretem. Egyetlen problémám van csupán: fedőlakként oldja az alatta levő lakkot: egy picit elszíneződik az ecset, nem tudom ez mennyire általános jelenség más fedőlakkoknál.. Meg az is lehet,hogy az alatta levő lakk a ludas.. De az meg egy Chanel lakk. Valaki tudja mi itt a probléma?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 2.

szgyvr

2015. április 22.

Valami csoda. Világ életemben lemezesen töredező, papír vékony körmöm van. Sosem használt egyetlen körömerősítő sem, kivéve ezt. 2 hónap használat után megerősödtek a körmeim és már nem törnek. Tényleg azt adja, amit ígér. Bár a két piros bumszli az összetevőkben nem túl jó (ezért levonok egy csillagot), de a hatékonysága tagadhatatlan. Fedőlakknak nem ezt használom, ahhoz túl drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 22.

r_ivan

2013. november 9.

Alapnak és fedőlakknak használva az OPI lakkok nekem 4-5 napig tartottak, Avonos is 3 napig. És végre nem válik el a lakk egy a egyben, mint egy matrica, a körömtől! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 9.

Alkoholok: SD Alcohol 40B
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725
Tartósítószerek: Formaldehyde

A formaldehid szerves vegyület, szén-, hidrogén- és oxigénatomokból épül fel, a legegyszerűbb aldehid. Nagyon reaktív, számos vegyülettel lép kondenzációs reakcióba, metilol- v. metilén származékokat eredményezve. A formaldehidet az Egészségügyi Világszervezet Nemzetközi Rákkutatási Hivatala 2004-ben emberi rákkeltő hatású anyaggá minősítette, európai besorolása szerint: „A rákkeltő hatás korlátozott mértékben bizonyított”. Sósavval reagálva a formaldehidből bizonyítottan humán daganatkeltő bisz(klorometil)-éter keletkezik. Az összetevővel általában körömlakkokban találkozhatunk, ahol kötőanyagként szolgál.

Szintetikus színező anyag. (Lila)