OPI

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: snowyfairy, Módosítva: 2015. szeptember 29.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2015-ös őszi/téli limitált kiadás

jucus513

2016. november 6.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Nekem gyöngyházas rózsaszín van.Alul egy köröm erősítő lakk és annak a tetejére szoktam kenni jobb napokon 4-5 napig kitart.

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 6.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
dorci993

2016. március 17.

Végre, elérkezett a pillanat, amikor azt írhatom: megvan a tökéletes barackszínű lakkom tavaszra,a Great Opera-tunity :D Ez kb. a harmadik barack(nak tűnő) lakkom, de az első aminek tényleg bájos pasztelles barack színe van, nem pedig barackként futó uv-narancs. Minőségre kicsit gyengébb mint a többi OPI lakkom, nehezebb vele 2 rétegben egyenletes színt elérni, de talán csak a világosabb árnyalat miatt van, nem tudom. De a minősége most kevésbé izgat, lényeg hogy van egy szuper barack lakkom végre :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

blondeowl

2016. március 6.

Több árnyalatban is beszereztem, volt amit teljes áron, volt amit pedig féláron a mostani Müller akcióban, és nagyon szeretem mindegyiket. Mesés színek, remekül fednek (bár én minden színt két rétegben használok) és egy jó fedőlakkal egy teljes hetet is kibírnak kopás-lepattogzás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 6.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Yellow 5 Lake / CI 19140, Black 2 / CI 77266

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.