Opilca

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. március 27.

Kategória:   Egyéb

Ez a kaméliaolajat és E-vitamint tartalmazó, hidratáló és védő hatású krém kellemes szőrtelenítést biztosít, a bőrt puhává, lággyá és bársonyossá varázsolja. Használata könnyű, hatását 3 perc alatt fejti ki és ideális a láb, kar, hónalj és bikinivonal szőrének eltávolítására.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

viktoria566

2019. június 28.

A szaga számomra szinte kibírhatatlan, hatása pedig egyenlő a nullával. Irritálni nem irritált, de a szőr maradt a helyén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

Hecate

2018. július 24.

Régen egyszer próbáltam, ma is emlékszem rá: Számomra kissé kellemetlen volt az illata. Nem irritált, de a nem kívánt szálak zömét meghagyta, így borotva kellett utána. Arról győzött meg, hogy többet ne vegyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Forever0415

Korcsoport: < 18
2018. július 24.

Bár meggyengítette a szőrszálaim szerkezetét (le tudtam tépni), nem hozott le semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 24.

rocksolya

2016. július 5.

Én ezt használom a bajuszomra. Nincs róla panaszom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Én ezt használom a bajuszomra. Nincs róla panaszom.

Bebek

2016. július 1.

Gondoltam, nyaralásra nem viszek borotvát, hanem előtte inkább krémmel megszabadulok a szőrtől.
Ma csináltam itthon próbát.
PF. Ez egy rakás szr! Kb 2 szál szőrt sikerült ledörzsölnöm azzal a kis spatulával vagy mi az a bigyóka.
Miért forgalmaznak olyan szőrtelenítő krémet, ami nem szed le szőrt???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

Ma csináltam itthon próbát.
Miért forgalmaznak olyan szőrtelenítő krémet, ami nem szed le szőrt???

LauraDorina

2015. május 4.

Anyum régen használta, nagyon dícsérte, hát megvettem. Szőrnyű. Rákentem tízperc után le sem jött a közepesen erős szőrzetem. Gondoltam várok. Próbálkozok újra, erre 20 perc!!!!!!! Után 2-3 szőrszálamat leszedte. Ráadásul büdös, éget és hatástalan. A veetet szidják, de az nekem maradéktalanul eltűntette a szőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 4.

senskin

2015. január 2.

Régen vettem ilyet, nem kaptam tőle levegőt. Utálom, mit mondjak róla. Allergiabomba....Ha lehetne nulla pontot adnék, ez az egy is nullának vehető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

Lory

2015. január 2.

Nem szeretem a szőrtelenítő krémeket,hát ezzel a termékkel sem kerültek közelebb a szívemhez.Pár szőrszálat itt-ott leszedett de a javát otthagyta.2-szer is megpróbálkoztam vele,mind a 2-szer ugyanaz az eredmény,0 szőrtelenítő hatás.Semmit nem ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

dobolank

Korcsoport: >54
2014. július 5.

Pár éve (kb 4-5) még teljesen működőképes, olcsó alternatíva volt az opilca. Aztán elromlott, valamit változtatta biztos rajta. Mindenesetre nem azért csinálja végig az ember az egész undormány processzt, hogy aztán a fele szőre fennmaradjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. július 5.

mrs.criss

2014. június 8.

nagyjából 2 évig tökéletesen elégedett voltam, leszedett mindent (arc) és soha nem pattogtam ki.mindig betartottam a bevált 7 percet,legutóbb is, viszont most legutóbb másnapra lett 5-6 gyulladt pattanásom :( nem értem a dolgot, hiszen tényleg 2 heti rendszerességgel használom 2 éve és soha nem csinált semmi rosszat.ezek után kipróbáltam kisebb területen,ugyanúgy 7 perc és most nem lett ott pattanásom.de már félek tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol