Oral-B

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. április 29.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

• Fehérebb fogak már 7 nap alatt a felületi elszíneződések fogmosás általi eltávolításával.
  • Alkoholmentes szájvíz égető érzés nélkül.
  • Védelem a jövőbeni elszíneződéssel szemben.
  • Tiszta, mentolos ízesítés.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

mollimo

2020. szeptember 13.

Én nem bírom az alkoholos szájvizet, szóval direkt alkoholmenteset kerestem. Erre esett a választásom és nem csalódtam. Nem csípi a számat, és kellemesen mentolos az íze, az orbit rágóhoz hasonlítanám :D
Viszont fehérítő hatást nem vettem észre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Viszont fehérítő hatást nem vettem észre.

TRittaa

2020. június 8.

Frissíti a leheletet és tiszta szájérzetet ad, de fogfehérítő hatást nem tapasztaltam.
Ha viszont hajlamos vagy aftàkra, akkor kifejezetten neked ajànlom, mert egyàltalán nem alakul ki a hasznàlata alatt és a már meglévő aftát is egy nap alatt meggyógyítja anèlkül, hogy csípnè.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Fiszuli

2020. május 18.

A termékcsalád egyik fogkrémjével használom. A leheletem friss tőle sokáig, fehérítő hatása nagyon maximum csak 2 árnyalat, de én nem is vártam tőle csodát. Előnye, hogy nem marja szanaszét az arcom és az ínyem, mint más szájvizek, amiktől a könnyem folyik. Szeretem benne azt is, hogy nem hagy kékes árnyalatot a fogamon, mert már jártam így is nagyon nagy márkájú szájvízzel, ahol azért látta az ember lánya fehérebbnek és világítóbbnak a fogait, mert azok egy kékes árnyalatot kaptak. Itt ilyen nincs. Amíg nem találok jobbat, addig ezt használom, a fogkrémjével együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Serpentina

2020. április 23.

Egynek nem volt rossz, de nem művel semmilyen csodát. A fogaim fél, - max. 1 árnyalattal fehérebbek (TALÁN 🙁🤷🏼‍♀️), viszont nincs vele különösebb problémám. Az íze a lágyabb fajta, - nem az a kegyetlenül csípő mentolos, ami jó jel azoknak, akik az utóbbit nem szeretik / nem bírják elviselni. Egyszerű, teszi a dolgát, frissít, és lakossági szinten is jó árban van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Szila20

2019. augusztus 28.

Én fehérítő hatást nem igazán vettem észre, de hozzáteszem, hogy sajnos nem is használtam minden nap. Frissítő, kellemes, igazából mindent tud, amit egy szájvíznek tudnia kell. Én az ára miatt nem venném újra, biztosan lehet kapni hasonlóan jó terméket olcsóbban is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

dandy93

2019. július 31.

Érdekes, kékes-gyöngyházas színű, nem túlságosan mentolos szájvíz, a fehérítő hatásban nem vagyok biztos, volt, hogy nem fehérítős fogkrém mellett önmagában is használt, máskor a termékcsalád saját fogkrémével együtt sem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Antioxidánsok: BHT

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.

Színezőanyag. Zöld.