Best of Beauty 2019

Oral-B

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2011. augusztus 11.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

doctorcook

2018. május 10.

Nem veszem újra az biztos. Mindent fordítva csinál amit egy szájvíztől el kéne várni. Először is csak azért vettem meg, mert 300 forinttal olcsóbban kínálták az "igazi" szájvizeknél és gondoltam kipróbálom. Már az első öblögetésnél kékes darabkák maradtak a fogaimon, és a feltehetőleg a benne lévő színezék miatt el is barnítja őket! Nem is merem tovább használni, attól tartok kétszer használtam eddig - először és utoljára -. Nem ajánlom senkinek, inkább áldozzon plusz 300 forintot egy Listerinre, Colgatera stb. mert legalább normális szájvizet kap a pénzéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 10.

Ann S

2017. február 18.

Kb. 1 hete használom, mióta fogszabályzós lettem. Miután minden használat után furcsa kék darabkákat találtam a brekettekhez ragadva, gondoltam, elolvasom az itteni véleményeket a szájvízről, más is tapasztalt-e hasonlót, de látom, nem egyedi probléma. Rettenetesen bosszantó, hogy az interdentális fogkefével újra eshetek neki megtisztítani a fogaim... és rejtély, hogyan képződnek a kék darabok szájvizezés közben.
Plusz negatívum, hogy használat után órákig kesernyés ízt hagy a számon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

Plusz negatívum, hogy használat után órákig kesernyés ízt hagy a számon.

Ohlala

2016. február 22.

Ez valami borzalom. Nem is értem, hogy hogy dobhatnak piacra olyan szájvizet, ami elszínezheti a fogakat. Ezt a negatív tulajdonságát ugyan még nem tapasztaltam, de nem is használtam túl sokszor (kb egy hónapja van meg és háromszor sikerült rávennem magam). Az íze kellemes egészen addig, amíg csak öblögetek vele, de később elég kellemetlen, keserű szájízt ad. Azt sem tapasztaltam, hogy különösebben frissen tartana, kb ugyanannyit ér ebből a szempontból, mint egy fogmosás. Nagyon megbántam, hogy megvásároltam, ha tehetném egy csillagot sem adnék neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 22.

Mundow

2016. január 13.

Kellemes ízű és nem túl erős szájvíz. Nem marja a fogínyemet. Nem is túl hatásos számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

vanillia

2015. december 6.

Második flakonnál tartok, de csak mert legutóbb ajándékként kaptam egy e. fogkeféhez. Elhasználom, de nem veszem újra. Fogmosás után nekem kicsit erős és csíp, viszont ha nem mosok fogat csak étkezés után használom gyorsba, akkor nincs ilyen probléma. Frissíteni éppen frissít, de lehetne ez a tulajdonsága is jobb, az íze sem elég mentolos nekem. Szívem szerint 2,5 pontot adnék neki, de mivel nem lehet ezért jóindulattal 3-ast kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 6.

fannc22

2015. november 4.

Sajnálom, de ez egyszerűen szörnyű! Párom hozta, a munkahelyén kaptak. Nagy szájvíz fan vagyok, főleg mióta a fogszabályzó mellett döntöttem. Hát, az íze kellemes, nem könnyezek be tőle, mint a Listerine szájvíztől, de!!! A fogszabályzóm tiszta kék darabkás lett tőle....Moshattam fogat újra. Már előttem is írta valaki, hogy neki is ez volt a problémája...Na meg az, hogy elszínezheti a fogzománcot. Milyen szájvíz az ilyen? :D Maradok a jó öreg Listerinnél, inkább folyjon a könnyem, de legyen szép, tiszta és fehér fogam, friss lehelettel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

senskin

2015. október 26.

Szörnyű, méregdrága áron. Ennyi pénzért inkább valódi szájvizet veszek,nem ilyen borzalmat. Öblítés után olyan kék darabok maradnak utána. Ráadásul mikor elolvastam, hogy elszínezheti a fogakat, kissé dühös lettem!
Az íze sem jó, akkor mire is pontozzam!
mínusz 1!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 26.

Az íze sem jó, akkor mire is pontozzam!
mínusz 1!

sztinke

2015. augusztus 31.

Szerintem a célnak megfelel. Kellemes íze van, nem túl erős, és nincs benne alkohol sem. Friss leheletet biztosít órákon át.
Nekem szerencsére nem színezte el a fogaimat, de egyébként a fogorvosom szerint jó, ha vízzel hígítva használjuk az összes szájvizet, akár alkoholos/színezett, akár nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

kgergely

2014. június 29.

Régen a hengeres flakonú OralB-t használtam (kb. 440 Ft volt), aztán eltűnt a polcokról, majd újra előkerült 300 ml helyett 250 ml-es változatban kb. 750 Ft körüli áron.
Kizárólag alkoholmentes szájvizeket használok, mert az alkoholostól szó szerint könnybe lábad a szemem.
Az ízével teljesen ki vagyok békülve, és elszíneződést sem tapasztaltam, jóllehet csak 2-3 naponta használom este fogmosás után.
Legközelebb kipróbálok valami sajátmárkás (dm) szájvizet.
A lényeg: alkoholmentes legyen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 29.

Legközelebb kipróbálok valami sajátmárkás (dm) szájvizet.
A lényeg: alkoholmentes legyen!

Metta

2013. december 31.

Egy flakonnal használtam el belőle. Azt vettem észre, hogy egyre szürkébbek a fogaim. Nem is gondoltam hogy lehet ilyen egy szájvíztől. De biztos ettől van, mert ahogy abbahagytam a használatát, a szürkeség múlik valamennyire. Mosom naponta háromszor fehérítős fogkrémmel, de még mindig nem olyan, mint eredetileg. Legközelebb már olyan szájvizet keresek, amiben nincs színezőanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 31.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.