Oral-B

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hanamizuki, Módosítva: 2019. augusztus 14.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Ar fogínyvédő és zománchelyreállító fogkrém nemcsak klinikailag igazoltan segít revitalizálni a fogínyt és helyreállítani a fogzomncot, de a fogmosást is rendkívüli élménnyé varázsolja.

Zsuzsi216

2019. november 11.

Tényleg nem fehérít jobban a többi fogkrémnél.
Csak reggel használom, este a szokásos Himalaya fogkrémemnél maradtam.
Friss lesz a lehelletem tőle, valóban jól tisztít.
A habja vékony és hamar megfolyósodik mosás közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

Tényleg nem fehérít jobban a többi fogkrémnél.
Csak reggel használom, este a szokásos Himalaya fogkrémemnél maradtam.
Friss lesz a lehelletem tőle, valóban jól tisztít.
A habja vékony és hamar megfolyósodik mosás közben.

manocska81

2019. szeptember 25.

Ez de jó. Barátnőmnél Londonban használtam Oral-B fogkrémet először, itthon akkor még nem volt kapható. Gyengéd szemcsés, nem fehérít jobban, mint más fogkrém, amit Whitening jelzővel illettek, viszont reggel sokkal frissebb a leheletem, mint más fogkrém használatával. Napközben is délután 2-3 körül úgy érzem, mint, ha nemrég mostam volna fogat. Ez nagyon tetszik benne. Nem érzem a lepedéket a fogaimon. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1