Oral-B

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hanamizuki, Módosítva: 2019. augusztus 14.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Ar fogínyvédő és zománchelyreállító fogkrém nemcsak klinikailag igazoltan segít revitalizálni a fogínyt és helyreállítani a fogzomncot, de a fogmosást is rendkívüli élménnyé varázsolja.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

zdoreebaba

2024. április 7.

Én mindig duopackban szoltam beszerezni nagyobb akciók, kuponnapok alkalmával. Jól végzi a dolgát. Kíméletesen tisztít, frissít és kellemes lehelletet biztosít egész napra. Nincsen erős mentolíze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 7.

Plusskutya

2024. március 25.

Akcióban találkoztunk, a sokat emlegetett duo-pack húzott be engem is, és azóta is tart az imádat. Több fogkrémet váltogatunk itthon, általában egyszerre 3 féle tubus van megkezdve, de mindig ez fogy a leggyorsabban.
Kellemes íz, hosszantartó frissesség - kb. mint egy reklámszöveg, de tényleg tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 25.

music01

2023. augusztus 11.

Egész napos frissességet biztosít, a termékben található mentol pedig sokáig érződik a szájban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 11.

gomoripetra

2023. július 24.

Nagyon jó akcióba szokott lenni duopack-ban, így vettem kapásból kettőt ebből a fogkrémből is. Teljesen meg voltam elégedve vele. Kíméletesen, de nagyon jól tisztítja a fogakat. Kellően habzott és az íze is rendben volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 24.

sztinke

2023. május 15.

Kifejezetten jó fogkrém. Jó az állaga, az íze, megfelelően tisztít, frissít, és nagyon jól kezeli a fogérzékenységet is. Néhány márka fogkrémjeit váltogatom, ezt is többször újravettem már, és fogom is. Az ára sem vészes, akciós duo packban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 15.

balkri

2023. április 13.

Praktikus kiszerelés, sokszor kapható duo verzióban, úgy az ára is igen kedvező. Könnyen habzik, jól tisztít, kellemes az íze és én úgy érzékelem, hogy azt nyújtja, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 13.

kivike

Korcsoport: >54
2023. április 7.

Néhány hete azt vettem észre, hogy a metszőfogaimon az alsó barázdáknál mintha elvékonyodott volna a fogzománc, egy kissé áttetszővé váltak a fogaim. Megijedtem, hogy törékenyebbé válnak, így mielőtt drasztikusabb fogorvosi beavatkozásra szántam volna el magam, elkezdtem kutatkodni a neten. Mondanom sem kell, százával jöttek a reklámok, amelyek gyors eredményt ígértek. Volt egy-kétezer forintos ajánlattól több tízezresig, győzze az ember pénzzel. Úgy gondoltam, első körben valami olcsóbb megoldást próbálok ki, így jött szembe ennek a fogkrémnek a reklámja. Elhatároztam, hogy másnap veszek egyet, de eszembe jutott, hogy néhány hónapja a Rossmannban akciósan, 1400 ft-ért már vásároltam egy duócsomagot, amire még nem került sor.Teljesen impulzus vásárlás volt, leginkább az ár miatt. El is kezdtem használni, persze szkeptikus voltam, de kb. egy hét után bizony meglátszódott az eredmény. Már alig látszanak át a barázdák, kezd egyenletesebbé válni a fog fellülete. Alig hiszem egy, hogy egy 700 forintos fogkrém ilyen csodára képes. Ezen felbuzdulva még annyi pluszt adok a fogamnak, hogy fogmosás után egy kis fogkrémet beledörzsölök , de azt már nem öblítem le. Hsb a tortán, hogy a fogkrém állaga, íze is nagyon jó, a lepedéket is eltávolítja, szóval csak szuprlatívuszokban tudok róla beszélni. A többi márkás fogkrém ehhez képest sehol sincsen, úgyhogy egy darabig biztos maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. április 7.

Platina890413

2023. február 27.

Kellemes használni, nincs azaz erős mentol” íze”. Jól habzik, fogmosás után érezhető a friss érzés. Nem használtam eddig a márka más fogkrémét így elsőnek ez nagyon jó választás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 27.

melus11

2023. február 12.

Nagyon szeretem. Tetszik az állaga,tetszik az íze.Nem hiszem hogy annyira nagyon fehérítene.
Ami a legjobban tetszik, hogy fogmosás után nincs az a száraz rossz érzés a számban.
Most már csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 12.

Most már csak ezt használom.

Nairam

2022. május 11.

Szeretem az Oral B fogkrémeket. Kellemes mentás ízű, nem marja le a szám,nem irritálóan erős. Jól tisztít, sokáig megmarad a frisseség. A fogkrém állaga nagyon tetszik, nem az a nagyon folyós krémes majd habos,hanem inkább masszív polír paszta jellegű, ami valóban tisztítja a felületet. A csomagolása is minőségi, sok nyomkodás után is egyben marad a tubus,nem deformálódik el könnyen.5 csillagot akkor adok,ha hosszabb távon is beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 11.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az élelmiszeriparban cukorpótlóként használt (édes ízű) anyag. A kozmetikumokban vízmegkötő és sűrítő anyagként használatos.

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.

A karragén hínárból előállított kivonat. Lásd Chondrus Crispus.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.