Oral-B

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hanamizuki, Módosítva: 2019. augusztus 14.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Ar fogínyvédő és zománchelyreállító fogkrém nemcsak klinikailag igazoltan segít revitalizálni a fogínyt és helyreállítani a fogzomncot, de a fogmosást is rendkívüli élménnyé varázsolja.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Nikolett9

2021. április 30.

Nagyon jól tisztít, apró mikroszemcsék vannak benne, ami rendesen leviszi a szennyeződéseket, anélkül, hogy hosszú percekig sikálnám erősen a fogamat. Az íze nagyon kellemes, gyerekfogkrémre emlékeztet, nem túl mentolos, mégis jól frissíti a lehelletet. Habja nem nagyon van, de enélkül is jól működik, csak hozzá kell szokni. Fehérítő hatást nem nagyon tapasztaltam, de egy fogkrémtől sem várhatunk el vakítóan fehér fogakat. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 30.

Tündérvirág

2020. július 11.

Tökéletesen tisztít, sokkal frissebb a lehelet utána, mint más fogkrémek után. Ezek után csak ezt veszem nappalra (éjszaka mást hazsnálok).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 11.

Fiszuli

2020. május 18.

Meglepődtem, mikor pár hete felfedeztem a TV reklámokban, hogy új fogkrémként hirdetik, hiszen én már valamivel több mint fél éve használom. Kettős érzéseim vannak vele, pl nekem piszok nehezen habzik, teljesen mindegy, hogy mennyit használok belőle. Ez nagyon idegesít. Fehéríteni sem fehérít jobban, mint más, ezt a hatást ígérő fogkrémek. Ami miatt viszont mellette maradtam, hogy nagyon sokáig friss tőle a leheletem, nagyon jól tisztít, semmi lepedék nem marad tőle a fogaimon és a zománc helyreállító hatás sem parasztvakítás, és ezt még én is nehezen hiszem el, de így van. Még az ősszel történt, hogy ivás közben neki koccant az üveg a metsző fogamnak és lepattant a zománc róla, amitől piszkosul kibuktam. Pár milliméter volt az egész, de láttam az elszíneződést és éreztem, hogy érdes lett a fogam. Ez a fogkrém tette rendbe (akkor volt új a drogériák polcain), nagyjából egy hét alatt, ami nálam megintcsak a hihetetlen kategóriába tartozik. Összességében tökéletes. Nem fogok tőle megválni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Zsuzsi216

2019. november 11.

Tényleg nem fehérít jobban a többi fogkrémnél.
Csak reggel használom, este a szokásos Himalaya fogkrémemnél maradtam.
Friss lesz a lehelletem tőle, valóban jól tisztít.
A habja vékony és hamar megfolyósodik mosás közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

Tényleg nem fehérít jobban a többi fogkrémnél.
Csak reggel használom, este a szokásos Himalaya fogkrémemnél maradtam.
Friss lesz a lehelletem tőle, valóban jól tisztít.
A habja vékony és hamar megfolyósodik mosás közben.

manocska81

2019. szeptember 25.

Ez de jó. Barátnőmnél Londonban használtam Oral-B fogkrémet először, itthon akkor még nem volt kapható. Gyengéd szemcsés, nem fehérít jobban, mint más fogkrém, amit Whitening jelzővel illettek, viszont reggel sokkal frissebb a leheletem, mint más fogkrém használatával. Napközben is délután 2-3 körül úgy érzem, mint, ha nemrég mostam volna fogat. Ez nagyon tetszik benne. Nem érzem a lepedéket a fogaimon. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1