Organic Shop

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Kategória:   Testápolás

A testformáló szuflé könnyed jutalom a bőr számára gyönyörű formáló hatással és energetizáló narancsos aromával. A marokkói argánolaj hidratálja, a narancsolaj tónusossá teszi a bőrt. A fahéj és szerecsendió-olaj segít megakadályozni a naracsbőr jeleinek megjelenését.

Juccimo

2020. július 14.

Ajándékba kaptam, amúgy nem volt szükségem testápolóra, mert van raktáron vagy öt :D
Kezdjük a pozitívumokkal: isteni az illata, vicces az állaga, hatalmas kiszerelés, szóval gazdaságos, sokáig elég lesz, puha lesz utána a bőr.
És a negatívumok: szintén a kiszerelés, ha az ember hajlamos ráunni termékekre, akkor ne ezt vegye meg. Nekem az is "gondot" okoz, hogy az ilyen erősen gyümölcsös illatokat nyáron szeretem magamon, ennek a cuccnak az állaga viszont kemény, pudingszerű, amit inkább a téli hidegben tudok elképzelni, hogy használjam, nyáron könnyebb, folyékonyabb testápolókat szeretek használni. Illetve, valóban képez egy réteget a bőrön, amit leginkább a következő zuhanyozásnál lehet észrevenni.
Összességében 4 csillag. Alakformáló hatást nem vettem észre, de ilyen hívószavaknak nem is szoktam bedőlni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

postareb

2020. április 23.

Én már 2 tégelyt is elhasználtam ebből a csodából. Nagyon imádom az állagát, nekem a pudingot juttatja eszembe. Általában testpeeling után szoktam alkalmazni, hogy még jobban kifejtse a hatását. A bőröm nagyon meghálálja, hogy ezt a terméket használom, ugyanis extra puha, finom bőröm lesz a használata után. Nagyon kellemes érzés, ahogy "körül öleli" a testemet. Én mindenképpen továbbra is ezt a terméket fogom megvásárolni. Érdekes, hogy sokan "panaszkodnak" a nagy méretére....szerintem tök jó ár/érték arányban van és valóban sokáig elég, de nekem pl 4-5 hónap fogyott el egy tégelynyi (tehát nem fog évekig a polcon állni, ha szereted váltogatni a termékeket).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Dorci94

2019. február 5.

Ajándékba kaptam ezt a gigantikus tégelyt. (Szerintem lefelezhették volna ezt a 450 ml-t , mert egyedül az életben nem használom el.)
Egyértelműen őszi/téli testápoló. A szuflé állag valóban helytelen, mert sokkal inkább hasonlít a testvajhoz. Az illata kellemes, finom narancsos cukorkára emlékeztet. Vicces, hogy amikor magamra kenem egy jó kis fürdőzés után és felöltözöm olyan, mintha lenne rajtam egy aláöltözet, mert olyan finom meleget áraszt a bőröm. Szóval így télre az intezív hidratáláshoz szuper, de magamtól nem valószínű, hogy megvenném már csak a mérete miatt sem. Plusz én jobban szeretem a könnyebb állagú termékeket, mint például a Bodyshop testjoghurtok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

yokkoa

2018. december 3.

Kitaláltam, hogy nekem kell egy organic shop testápoló, és amik a müllerben épp fellelhetőek voltak, azok közül ez volt a legfinomabb illatú. Ennyit a motivációimról. Annak külön örültem, hogy ez pont a feszesítő-alakformáló-naarncsbőrellenes változat, de azt ki kell emelnem, hogy amúgy egyáltalán nem hiszek abban, hogy egy krém mondjuk fogyasztana. Vagy elmulasztaná a marancsbőrt. De feszesíteni tényleg feszesít, egy hete van meg és látható, érezhető a változás. Az más kérdés, hogy egyébként úgy csinálja, hogy csak egy része szívódik fel, a többi zsíros-olajos rétegként szépen ott csücsül a bőrön és így tölti ki az egyenetlenségeket. Szóval szerintem csak az vegye meg, aki ezzel ki tud békülni. Kencézés utáni következő fürdésnél megy szépen a lefolyóba. Egy része. Egy másik részét még a tusfürdő sem szedi le. Én nem bánom, mert így védi is a bőrömet, de aki erre nem vágyik, jobb ha ezzel tisztában van. Ami nagy csalódás volt, az az állaga. Szuflénak nevezték, ez alapján egy habkönnyű, levegőbuborékos krémet képzeltem el, de ennek olyan az állaga, mintha kb fagyott margarint próbálnék szétkenni a testemen. A kéz hője sem sokat javít rajta. Az valamicskét, hogy a kb 30°os fürdőszobában tárolom, de félő, hogy így meg hamarabb romlik. Egyébként óriási kiszerelés, fél életre elég, főleg, hogy kevés is kell belőle. A design imádnivaló, a kivitel mégis valahogy olyan olcsó bóvli benyomását kelti...
Mindezek ellenére 5*, bár mire elhasználom lehet, hogy már nem is fogják gyártani, de ha mégis, nem hinném, hogy kívánom majd újravenni xD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract

Kivonat, amit a ceyloni fahéjfa szárított kérgéből nyernek. A ceyloni fahéj a babérfélék családjába tartozó fa, ami Sri Lankán és India déli részén őshonos, nem azonos a cassia fahéjjal, mely utóbbinak magas a kumarin tartalma. A ceyloni fahéj kivonata antimikrobális, antioxidáns, összehúzó, nedvesítő, illatosító, a bőrt kondicionáló és védő hatású összetevő.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3