Organic Shop

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   450 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pappetra99, Módosítva: 2021. június 9.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• A organikus mandulaolaj táplálja a bőrt és védi a nedvességvesztéstől.
  • méz - nagy mennyiségű vitamint és ásványi anyagot tartalmaz.
  • tápláló testhab,

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Pappetra99

2021. október 22.

Update2.: Ki nem állhatom most már az illatát. Első pár használatkor egészen szerettem, de most már nagyon nem. Túl intenzív. Maga a termék szépen teszi a dolgát, csak ez a brutál intenzív illat kénes közben elviselhetetlen. A termék hidratáló hatása 5*, viszont az illata elvész belőle nagyon sokat.

Update: Immár 2 hete használom, majd csak nem hűségesen lassan de biztosan fejti ki a hatását. Napról napra egyre hidratáltabb a bőröm tőle. Az illatát már nem annyira kedvelem, de nem mondanám rossznak, hanem inkább túl intenzív. Ezek alapján már 4 csillagot adok.

Az egyik online oldalról rendeltem, mert nagyon tetszett a méz és mandula kombója, és szinte 100%-ig voltam benne, hogy nagyon jól fog hidratálni, akár csak egy TBS mandulás mézes testvaj. Pár napja használom az iszonyatosan száraz bőrömre de eddig nem nagyon tapasztaltam változást. Az illata kellemes, nekem kissé virágos, az állaga nagyon jó, valamint bőrre felkenve nagyon hamar beszívódik. Még tesztelem huzamosabb ideig és jövök updatelni, de addig is 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 22.

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract
Hidratálók: Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Honey

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak