Organic Shop

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lábápolók

Megújítja és hidratálja a bőrt, eltávolítja az elhalt hámsejteket. A bio lótusz kivonat intenzíven táplálja és puhává varázsolja a bőrt, a természetes cukornak gyengéd hámlasztó hatása van, selymes és finom érzetet nyújt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Honeyhair

2020. október 28.

Otthoni pedikűr-szeánszaim utolsó előtti lépése mindig valamilyen lábradír, lehetőleg jó erős, mint amilyen ez is. Ahogy alaposan végigdörzsölöm a lábam minden négyzetcentiméterét, az felér egy spa élménnyel. Utána a lábfejem, a körömágyam, a sarkam olyan sima, mint a selyem. De nemcsak ezt a terméküket használom és szeretem, mert az Organic Shop cukor- és sóradírokban nagyon erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 28.

Dumitutoj

2020. június 3.

Nagyon-nagyon kedvelem ezt a terméket!
Bár lábra való, de én egész testre használom. Néha, zuhanyzás közben a vizet elállítva jól átmasszírozom vele a bőrömet a lábamtól a nyakamig. Jó érzés a sok cukorszemcse a kéz alatt, ami először radíroz, majd ahogy olvad el, puha, krémszerű anyaggá változik. Utána a bőröm olyan sima, mint a babapopsi. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 3.

Nagyon-nagyon kedvelem ezt a terméket!

Fannitazia

2018. július 22.

Az egész lábamra használom, jól működik, szeretem, 695 ft és sokáig elég, az összetevőkkel sincs gondom, szerintem újra veszem majd, de lehet, h kipróbálok más fajtát a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.