Organic Shop

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2021. július 26.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Testápolás

Édes mandula és cukor habos keveréke, mely átváltoztatja a bőrradírozási rutint egy pihentető rituálévá. A nádcukor tisztítja a bőrt és enyhe masszázzsal eltávolítja az elhalt hámsejteket. Az édes mandulaolaj az A, E és F vitamin intenzíven regenerálja, táplálja és hidratálja a bőrt. Használata után a test rugalmassá és kellemes tapintásúvá válik.

A termék parabenektől, szilikonoktól és SLS-től mentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Buklika

2022. június 13.

Dm-es kiárusításon vettem féláron, és az első termék amit használok ettől a márkától. Nagyon megszerettem, mert hatásos, de nem karistol és szárítja egyáltalán a bőröm. Igazából az illata nekem kellemes, hamar megszoktam. Arcon kívül majdnem mindenhol használom, ha elfogy, szívesen újravenném majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

ksariable

2021. november 29.

Nagy szemcsés bőrradír, iszonyú jól leszedi az elhalt hámsejteket viszont az illata nekem nagyon büdös. Újra fogom venni de másik illatban mert számomra ez elviselhetetlen, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 29.

Bebu

2021. november 12.

Csodás az illata,a bőrt nagyon puhává varázsolja. Igaz, hogy egy kicsit furcsa az állaga,de simán hozzá lehet szokni. Aki nem szereti a durvább radirokat, nekik tökéletes választás ez a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 12.

kiskacsa480

2021. október 20.

Első "testradírom", vagyis polírom mert itthon vettem észre, hogy mellé nyúltam... 🤦🏻‍♀️ Az illata fogott meg igazából és onnantól kezdve nem is néztem mit is veszek le a polcról. Az állaga nagyon nyúlós, mint egy cukorpaszta ezért nehéz használni, de teszi a dolgát és használat után pihe-puha, selymes bőrt kapok eredményként így további tapasztalat hiányában nem panaszkodom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

Noncso92

2021. október 19.

Utáltam. Több cukros radírt használtam a márkától, gondoltam kipróbálom ezt a polírt. Kár volt. Nem jó az allagaz, nekem nem is jó illatú, alig vártam hogy elfogyjon. Inkább maradok a cukros radírnál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 19.

racheldawes

2021. szeptember 13.

Nekem semmi bajom nem volt a termékkel, tudtam, mire számítsak, így nem ért meglepetésként az állaga, illetve az illatát is kellemesnek találtam. Felkenést követően 10-15 percig hagytam magamon, majd lemostam, ami a textúrájának köszönhetően nagyon könnyen ment, pihe-puha bőrt hagyva maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

MEra

2021. július 24.

Először is nem értem miért kell lehúzni. Itt az oldalon EL VAN ÍRVA A NEVE,mert ez nem testradír hanem TEST POLÍR,ami a dobozán is rajta van egyébként,tehát nyilván más az állaga mint a radírnak ami nagyon szemcsés!Attól hogy nemtudtok olvasni vagy értelmezni, még pontosan azt hozza amit ígér!!!!

Nade a vélemény.Szóval az illata nagyon finom,édeskés de nem cukorka meg ilyen idegesítően émelyítő,hanem kellemes. Az állaga: kevesebb a szemcse mint a radírjaiban(amiket szintén nagyon szeretek) talán kisebb szemcsék is, ezzel nem lehet olyan durván radírozni,de maradnak lemosásig,nem olvadnak. Sűrű állagú mint ahogy azt megszokhattuk tőlük, viszont tényleg kicsit nyúlósabb,mint egy cukorpaszta mondjuk.Felkenésnél úgy habzik mint egy borotvahab,olyan krémesen sűrűen,de nekem ez is tetszik, más bőrradír csak úgy lepotyog,ez legalább krémes és kenhető lesz mire végzünk. A bőröm ezután szép matt és puha,a lábam borotválás,vagy epilálás után pár nappal szépen kifényesedik ahogy kell... (szőrtelenítés előtt a radírjait szoktam használni,után pedig ezt a polírt) . Én mindenképp ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 24.

janka.s

2021. május 21.

Same here. Nagyon szeretem a márka kávés/málnás/papayás radírjait, gondoltam teszek egy próbát ezzel az illattal is. Hát nem kellett volna. Teljesen más az állaga, mint a többinek, nagyon nyúlós és furcsa. Fele annyira sem radíroz, mint a társai, kb. mint egy ilyen mikrogyöngyös kamubőrradír tusfürdő. Kicsit csalódott vagyok, mert igazából így nem tölti be a bőrradír funkcióját, az illata meg annyira nem extra, hogy tusfürdőnek elhasználgassam mindennapra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

AkInImOd

2021. május 21.

Hát én is a csalódottak táborát erősítem. Elhasználom, de nem veszem újra. A mandula illat mellett van valami fura háttérzöngéje. Felhabzik, de igazából minek? Nem válik teljesen habbá, darabosan leesik, és fura az egész.... Azon kívül, hogy szórakoztató volt belenyúlni az állagába, nem a legjobb. A talpamra elhasználom, de alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

k.boglarka

2021. április 11.

Az illata kellemes. Viszont az állaga nagyon fura. Nem igazán radíroz összeáll egy csomóba majd alig lehet, radírozni. Többet ilyet biztosan nem veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.