Organic Shop

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2021. július 26.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Testápolás

Édes mandula és cukor habos keveréke, mely átváltoztatja a bőrradírozási rutint egy pihentető rituálévá. A nádcukor tisztítja a bőrt és enyhe masszázzsal eltávolítja az elhalt hámsejteket. Az édes mandulaolaj az A, E és F vitamin intenzíven regenerálja, táplálja és hidratálja a bőrt. Használata után a test rugalmassá és kellemes tapintásúvá válik.

A termék parabenektől, szilikonoktól és SLS-től mentes.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

racheldawes

2021. szeptember 13.

Nekem semmi bajom nem volt a termékkel, tudtam, mire számítsak, így nem ért meglepetésként az állaga, illetve az illatát is kellemesnek találtam. Felkenést követően 10-15 percig hagytam magamon, majd lemostam, ami a textúrájának köszönhetően nagyon könnyen ment, pihe-puha bőrt hagyva maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

MEra

2021. július 24.

Először is nem értem miért kell lehúzni. Itt az oldalon EL VAN ÍRVA A NEVE,mert ez nem testradír hanem TEST POLÍR,ami a dobozán is rajta van egyébként,tehát nyilván más az állaga mint a radírnak ami nagyon szemcsés!Attól hogy nemtudtok olvasni vagy értelmezni, még pontosan azt hozza amit ígér!!!!

Nade a vélemény.Szóval az illata nagyon finom,édeskés de nem cukorka meg ilyen idegesítően émelyítő,hanem kellemes. Az állaga: kevesebb a szemcse mint a radírjaiban(amiket szintén nagyon szeretek) talán kisebb szemcsék is, ezzel nem lehet olyan durván radírozni,de maradnak lemosásig,nem olvadnak. Sűrű állagú mint ahogy azt megszokhattuk tőlük, viszont tényleg kicsit nyúlósabb,mint egy cukorpaszta mondjuk.Felkenésnél úgy habzik mint egy borotvahab,olyan krémesen sűrűen,de nekem ez is tetszik, más bőrradír csak úgy lepotyog,ez legalább krémes és kenhető lesz mire végzünk. A bőröm ezután szép matt és puha,a lábam borotválás,vagy epilálás után pár nappal szépen kifényesedik ahogy kell... (szőrtelenítés előtt a radírjait szoktam használni,után pedig ezt a polírt) . Én mindenképp ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 24.

janka.s

2021. május 21.

Same here. Nagyon szeretem a márka kávés/málnás/papayás radírjait, gondoltam teszek egy próbát ezzel az illattal is. Hát nem kellett volna. Teljesen más az állaga, mint a többinek, nagyon nyúlós és furcsa. Fele annyira sem radíroz, mint a társai, kb. mint egy ilyen mikrogyöngyös kamubőrradír tusfürdő. Kicsit csalódott vagyok, mert igazából így nem tölti be a bőrradír funkcióját, az illata meg annyira nem extra, hogy tusfürdőnek elhasználgassam mindennapra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

AkInImOd

2021. május 21.

Hát én is a csalódottak táborát erősítem. Elhasználom, de nem veszem újra. A mandula illat mellett van valami fura háttérzöngéje. Felhabzik, de igazából minek? Nem válik teljesen habbá, darabosan leesik, és fura az egész.... Azon kívül, hogy szórakoztató volt belenyúlni az állagába, nem a legjobb. A talpamra elhasználom, de alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

k.boglarka

2021. április 11.

Az illata kellemes. Viszont az állaga nagyon fura. Nem igazán radíroz összeáll egy csomóba majd alig lehet, radírozni. Többet ilyet biztosan nem veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Enne

2021. február 11.

Hű... hát ez valami borzalmas! Nagyon sajnálom, hogy az egyik kedvenc bőrradírmárkámról így kell írnom, de itt mi a fészkes fene történt??? Direkt nem vettem a citromfüvesből utánpótlást, mert ezt ki akartam próbálni. Gondoltam, ugyanaz a minőség, más illatban. Hát most nagyon csalódott vagyok! Most mehetek vissza a drogériába, hogy vegyek olyan bőrradírt, ami radíroz, merthogy ez a dolga. De ez a termék semmilyen értelemben nem nevezhető radírnak, se polírnak (ahogyan promózzák). Néhány szemcse elvétve található benne és azok is szinte azonnal elolvadnak. Ráadásul felvitelkor égetni kezdte az ujjaimat, lemosás után pedig a kezelt bőrfelület is bizsergett tőle és extrán kiszáradt. Még nem dobom ki, mert utálok bármit kidobni. Egy kezemen meg tudom számolni, hány kozmetikum végezte kukában első használat után, ezért ennek is adok még egy esélyt. De ránézni is utálok, olyan, mint a mumus a szekrényben. Az illata ér egyetlen csillagot. Többet nem adhatok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Zsuzsiyes

2021. január 20.

Nekem szuper volt! Puha és bársonyos lett a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 20.

Nekem szuper volt! Puha és bársonyos lett a bőröm tőle.

Honeyhair

2021. január 17.

A DM-ben vettem. Impulzusvásárlás volt, mert nagy testradír-rajongó vagyok, de nekem nem vált be. Barna, ragacsos, nyúlós, melasz-szerű massza, felkenve fehéres, borotvahab-szerű réteget képez a bőrön, ami a nevével ellentétben nem habzik. Nem is hiányolnám egyébként ezt a tulajdonságát, mert én a testradírokban nem a habzást keresem. A radírozó hatást viszont annál inkább, csakhogy abban meg nagyon gyatra. Alig van benne radírozó szemcse, azok is elolvadnak, eltűnnek egy szempillantás alatt. Az összetevőlista második helyén a só szerepel, de az a termékben nem érződik, csak néhány cukorszemcse, aminek a mennyiségét mutatja, hogy a lista nyolcadik (!) helyén áll. Olyan érzést keltett, mintha valami borotvakrémmel kentem volna be a bőrömet, pici csiklandozó érzéssel kísérve. De hagyjuk is! Semmire sem jó, pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 17.

zita98

2021. január 15.

A kávés tesójáról már nagyon sokat olvastam, mindig is szerettem volna kipróbálni egy testradírt ettől a márkától.
Rá esett a választás, kellemes az illata, jól radíroz. Ha elfogy lehet kipróbálok egy másik illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 15.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.