Organic Shop

Ár:   1295 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. november 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Az egzotikus aromájú gránátalma és pacsuli kondicionáló illóolajai extra erőt és vitalitást adnak a hajnak.

• A bio gránátalma a hajat simává és fényessé varázsolja.
  • A bio pacsuli olaj intenzíven hidratál és a fürtöket selymesen puhává teszi.

Szoliter

2019. február 4.

Semmit sem ér... megvettem, gondoltam kipróbálom, úgyis pont akciós. Ragad tőle a hajam, és el is nehezíti. Az illata túl émelyitő nekem..
Hiába jó az adagolója, sajnos nem jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Hiába jó az adagolója, sajnos nem jó termék.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. január 24.

Nekem semmit nem használt, legalább másfél hónapja csak áll a polcon. Hajmosás előtt használva semmi hatása,mosás után pedig száll az alja, a töve pedig lelapult,zsíros. Az illata eleinte tetszett, de ma mãr fullasztó, az állaga is nagyon vizes. Hogy lehet egy ilyen minősítésű natúrkozmetikumban ennyi tartósítószer..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 24.

Hedör

2019. január 21.

Nagyon jó kis hajkondicionáló. A pacsuli illat igazán feldobja, még a 8 éves kislányom is ezt szeretné a hajára.
Gyönyörű fényes és puha lesz tőle a haj.
Talán annyi, hogy hamar fogy. Szerintem az ára nem vészes.

Kipórbáltuk a márka argánolajos balzsamját is, de az utol sem éri ennek a hatását.

Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

Gyönyörű fényes és puha lesz tőle a haj.
Talán annyi, hogy hamar fogy. Szerintem az ára nem vészes.

Újravevős!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!