Organic Shop

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2020. november 4.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Testápolás

A bio rózsa és a természetes só egy igazi álompáros minden bőrtípus számára. Regenerálja a bőrt és gyengéd peeling hatást biztosít, ezáltal a bőr rugalmasabb lesz és erős dörzsölés nélkül szabadulhat meg az elhalt hámsejtektől.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Saku28

2021. szeptember 22.

A scrub és a polish között az a nagy különbség, hogy amíg az cukorszemcsékkel radíroz, ez sóval. Igazából az illata miatt vettem meg, nem néztem, hogy ez sós lesz, és egy-két próbálkozás után rá kellett jönnöm, hogy ezt nem az én forró vizes fürdőmhöz találták ki, dupla olyan gyorsan olvad, mint a cukros társai. Pont ezért hamarabb is elfogyott, nekem nem éri meg ezt venni. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Honeyhair

2021. július 12.

Az Organic Shop cuccok elég szélsőségesen teljesítenek nálam: a termékek egyik fele kiemelkedően jó, a másik fele borzasztóan rossz. Kíváncsi voltam, ez a testradír a jó- vagy a rosszfiúk közé fog-e beállni. Nos, meglehetősen jól teljesített, hozta azt, amit ígért. Elég sűrű, krémszerű, kissé ragacsos massza, viszont ennek köszönhetően nem folyik és nem is szóródik le, tehát amit magamra kentem, az ott is marad. A radírozó hatása számomra pont megfelelő, bár az ennél kissé erősebbekre sem szoktam haragudni. Egyetlen hiányosság miatt jár pontlevonás, mégpedig azért, mert én a testradírokban azt szeretem, ha hagynak maguk után egy kis ápoló réteget, nem fullasztóan olajosat, épp csak annyit, hogy ne kelljen testápolóznom utána. Ennek viszont sajnos nem volt ilyen utóérzete, a bőröm tökéletesen sima volt ugyan, de meglehetősen száraz, ami kifejezetten kívánta a krémezést. Emiatt lett az értékelésem csak négyes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 12.

KisTigris

2021. július 3.

Notinon 800ft volt, még sosem használtam sósat, így megvettem. Már majdnem elhasználtam. Haszálat után olyan jó puha, bársonyos lett a bőröm, hogy csak na! Újra veszem és mást is kipróbálok a cégtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 3.

Puffancs007

2021. május 10.

Nekem nagyon megtetszett; barátomtól kaptam ajándékba és már első használat után éreztem mennyire puha utána a bőröm. Az állaga furi és kicsit nehezen eldolgozható. Az illata nagyon kellemes, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.