Organic Shop

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. november 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

A hajtövektől a hajvégekig erősíti a gyenge, törékeny hajat. A magas hatóanyag tartalmú bio alga és agyag összetevők kombinációja erősíti és újjáépíti a haj természetes struktúráját, egészséges megjelenést biztosít. Az organikus alga kivonat táplálja és hidratálja a hajat, miközben megvédi a környezeti hatásoktól. A bio agyag erősíti a hajtöveket és megelőzi a hajhullást. Könnyen kezelhetővé és fésülhetővé teszi a hajat.

Odinnaf

2019. október 3.

Szeretem ezt a balzsamot, könnyű kiöblíteni, jó az illata is, nem tolakodó. Hosszabb hajat viszont nehézkes egy kicsit kifésülni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Kriszti1976

2019. április 12.

Nyilván azért nem tudja kifésülni a haját a leszóló illető mert nem az a mesterséges szilikonos síkos hajérzet lesz tőle. Éppen ezért ez a balzsam tényleg hatékony, mert teljesen beszívódik a hajba. A samponnal együtt használva valami csoda. Nem zsíros a hajam és fényes erős puha a vékony hajszál is.
Maximálisan megvagyok elégedve. Többet kell használni mert tényleg nem síkosít mint más gagyik amik egyáltalán nem ápolnak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

juhaszregina

2019. március 14.

A samponnal együtt használtam. Nem lesz tőle olyan síkos a haj, mint más balzsamoktól, könnyebb kiöblíteni. Ugyanakkor nekem puha és könnyen kifésülhető volt tőle a hajam, igaz fül alá érő a hossza. Meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Fenne

2019. február 6.

szeretném kivédeni a sampont, én is ezt használom. Zsíros a hajam,de amióta őt használom ki tudtam tolni a hajmosásom idejét,konkrétan 6ml(ki szoktam mérni) csikorgósra tisztít. Ezzel bőven elég a heti 2 hajmosás, a balzsamja pedig tökéletesen ápol,így nem lesz se száraz se sprőd a hajam, hanem könnyen kifésülhető és megdöbbentően puha, hajmosás után egy napig folyamatosan ámulva fogdosom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

Fannitazia

2018. július 21.

Kritikán aluli, semmit nem tesz a hajjal, alig tudom kifésülni tőle, hiába próbáltam nagyobb adaggal is. Pont arra nem jó, amire hivatott, így viszont nincs több létjogosultsága a fürdőszobában. Kuka kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine