Organic Shop

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. november 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

A hajtövektől a hajvégekig erősíti a gyenge, törékeny hajat. A magas hatóanyag tartalmú bio alga és agyag összetevők kombinációja erősíti és újjáépíti a haj természetes struktúráját, egészséges megjelenést biztosít. Az organikus alga kivonat táplálja és hidratálja a hajat, miközben megvédi a környezeti hatásoktól. A bio agyag erősíti a hajtöveket és megelőzi a hajhullást. Könnyen kezelhetővé és fésülhetővé teszi a hajat.

Doomkaa0000

2021. április 1.

Alapvetően gyorsan zsírosodó, erősen korpás fejbőrre vettem még régebben, gondolván hogy szép összetevői vannak, és már annyi mindent kipróbáltam hogy nem veszíthettem vele sokat, és az ára sem olyan vészes. Nagyon-nagyon szerettem! Tényleg teljesen más állagra és hatásra is mint a többi balzsam, de számomra pont ezért tökéletes. Nem nehezíti el a hajam egyáltalán, szép fényes és puha lesz tőle száradás után. A csomagolása tényleg nem a legjobb, de őszintén én megszoktam és ilyen hatás mellett ez legyen a legnagyobb probléma!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

Ridosama

2020. július 9.

Először beszéljünk a pozitívumokról. Szép,igényes, természetességre utaló palackja van. Állandóan viszkető fejbőrre/hajra vettem. Bár nem szüntette meg teljesen a viszketést már nem viszket folyton. Selymes állagú lesz tőle a hajam. A szaga nekem közömbös, gondolom akik panaszkodnak az illatára ők nem szeretik az természetes növényekből álló dolgokat. Ha jellemeznem kell ez egy az átlagnál jobb termék.

Most pedig jöjjenek a negatívumok. Olcsó húsnak híg a leve, tartja a mondás. Még 5000ft se volt együttesen a samponjával együtt ami miatt kicsit aggódtam mivel máshol majdnem egy sampon kerül 5000ft-ba. Beültem a kádba aztán megfogtam a tetejét. Valami gáz van! Miért nem lehet felpattintani. Mi??? Csavarni kell? Hmm... oké... csavarom, csavarom, csavarom... még mindig nem jött le. Tovább csavarom és egyszer csak lejött. :D Végre! Ekkor megfogom a palackot és megnyomom mint a többi palackot. Nem jön belőle az anyag, nem is nyomódik be. Mi van már megint??? Áhá értem! Nyomni kell mint szülés alatt álló nő a gyereket. Igen ám... csak ha túl erősen nyomod meg ömleni kezd, ha gyengén akkor meg nem jön. :D Arról már ne is beszéljünk hogy amikor kinyomod a balzsamot a jobb kezeddel a palackot szorítva a bal kezedbe és bal kezed hüvelyk és mutatóujjával vissza akarod csavarni rá a kupakot akkor az bizony nem kevés idő és ha nem vagy résen akkor a balzsam ami még mindig ott van a bal kezedben kifolyik egyenesen a fürdővízbe vagy az öledbe...

Mivel az 5 csillag a csodaszer kategória így a 4 csillag megfelel a jónak de mivel olyan *** a palackja így csak 3 csillagot kap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Soraya

2020. június 28.

Szeretem a természetes összetevőjű termékeket. A márka bőrradírjait is kedvelem. Megfogott a balzsam hangzatos leírása, összetevői. Hatalmas csalódás ez a termék. Botrányosan rossz a textúrája! A víz és a sűrűbb összetevői teljesen szétváltak a csomagolásában. Erőteljes összerázás után is csomós, darabos. Először arra gondoltam, hogy romlott a termék. Sajnos azonban akció keretében többféle Organic Shop balzsamot is beszereztem, és mindegyiknek hasonló az állaga. Egyszerűen nem megfelelő az összetétele, ami egy ekkora márkánál elfogadhatatlan. Sajnos a hatása is rosszabb, mint a semmi. Egyáltalán semmi pozitív hatása sincs, inkább még gubancosabb tőle a hajam, mint bármilyen balzsam nélkül. Az illata sem fogott meg. Kénytelen vagyok lepontozni. Ezen a terméket alapvető átalakítanivalók szükségesek az üzemben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Kremcica

2020. március 13.

Update: Ha hajmosás előtt hajpakolásként használom 15-20 percre akkor egész jól puhítja a hajamat. Sima balzsamként kevés.

Félrenyúltam így a samponja helyett ezt a balzsamot vettem meg. Csalóka, vigyázzatok! :) Kívülről nagyon csinos csomagolása van, viszont belülről se billenőfej, se pumpa, se szűkítő csak a nagy nyílás a tetején.Van hogy alig jön belőle van hogy sokkal több mint szerettem volna. Az illata fura, de nem a büdös fura inkább csak nem tudom hova tenni. A hatásával viszont nem vagyok megelégedve. Nem mondom hogy nem használ, de elég nagy mennyiséget kell felkennem és fennhagynom hogy hasson. Utána is csak olyan szó-szó. Most amúgy is szárazabb a hajam a szokásosnál, így sajnos ez balzsam nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

Odinnaf

2019. október 3.

Szeretem ezt a balzsamot, könnyű kiöblíteni, jó az illata is, nem tolakodó. Hosszabb hajat viszont nehézkes egy kicsit kifésülni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Kriszti1976

2019. április 12.

Nyilván azért nem tudja kifésülni a haját a leszóló illető mert nem az a mesterséges szilikonos síkos hajérzet lesz tőle. Éppen ezért ez a balzsam tényleg hatékony, mert teljesen beszívódik a hajba. A samponnal együtt használva valami csoda. Nem zsíros a hajam és fényes erős puha a vékony hajszál is.
Maximálisan megvagyok elégedve. Többet kell használni mert tényleg nem síkosít mint más gagyik amik egyáltalán nem ápolnak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 12.

juhaszregina

2019. március 14.

A samponnal együtt használtam. Nem lesz tőle olyan síkos a haj, mint más balzsamoktól, könnyebb kiöblíteni. Ugyanakkor nekem puha és könnyen kifésülhető volt tőle a hajam, igaz fül alá érő a hossza. Meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Fenne

2019. február 6.

szeretném kivédeni a sampont, én is ezt használom. Zsíros a hajam,de amióta őt használom ki tudtam tolni a hajmosásom idejét,konkrétan 6ml(ki szoktam mérni) csikorgósra tisztít. Ezzel bőven elég a heti 2 hajmosás, a balzsamja pedig tökéletesen ápol,így nem lesz se száraz se sprőd a hajam, hanem könnyen kifésülhető és megdöbbentően puha, hajmosás után egy napig folyamatosan ámulva fogdosom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

Fannitazia

2018. július 21.

Kritikán aluli, semmit nem tesz a hajjal, alig tudom kifésülni tőle, hiába próbáltam nagyobb adaggal is. Pont arra nem jó, amire hivatott, így viszont nincs több létjogosultsága a fürdőszobában. Kuka kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine