Organic Shop

Ár:   1270 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolás

Bio málnakivonat és természetes cukor nagyszerű kombinációja lágyan kezeli a bőrt. A málna táplálja, javítja a bőr megjelenését, míg a cukor tisztítja és megújítja. Nem tartalmaz SLS-t, parabént, szilikont.

evasimonyi

2020. június 30.

meg csak egyszer hasznaltam, de mar most a kedvenc borradirom
eddig inkabb suru tusfurdo allagu semmisegeket hasznaltam nehany szemcsevel, de ez igazan szuper allagu, szinte csak szemcsekbol all, amik istenien radiroznak
nincs kimondottan szaraz borom, epilalas elott fogom hasznalni, illetve max heti 1-2x mert eleg massziv, de nagyon jol teszi a dolgat, pont ilyet kerestem, ami igazan eros radir
isteni az illata is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 30.

meg csak egyszer hasznaltam, de mar most a kedvenc borradirom
isteni az illata is :)

makeupqueen1

2020. június 22.

IMADOM. Nagyon puha utana a bőröm, es az illata is kellemes. En kifejezetten a szemcsesebb radirokat kedvelem. A combomra is szoktam használni, és radirozas utan sokkal feszesebbnek, egyenletesebbnek tunik.
Nagyon jó árban megvásárolható és elég sokáig elég.
Számomra tokeletes es mindenkinek ajanlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

Nagyon jó árban megvásárolható és elég sokáig elég.
Számomra tokeletes es mindenkinek ajanlom.

kataveronika

2020. június 9.

Nem szerettem, de elhasználtam a tavaly nyáron. Komolyabb hibát nem tudok felhozni, de az első pár használat után bántam, hogy megvettem... bár az is igaz, hogy nem volt drága. Talán a legbosszantóbb tulajdonsága az, hogy nagyon nehéz letakarítani az akrilkád faláról. Krémezni viszont kell utána; normál bőrt nyáron is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

Agnes91P

2020. június 5.

Elég sűrű és durva szemcséjű, viszont jól felélénkíti a vérkeringést és puha lesz utána a bőr. Az illata is tetszik, heti 1-2 alkalommal jó egy kis plusz kényeztetés :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

fischerlilla

2020. május 27.

A mangósat használtam amikor megláttam, hogy van málnás is. Egyből meg kellett vennem :). Az illata nem olyan jó, mint a mangósnak, kicsit jobbra számítottam, de ettől függetlenül nagyon jó termék. Nagyon puha és sima bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

racheldawes

2020. május 22.

Ez az első termékem a márkától, igazából a málna miatt vettem meg, mert imádom az illatát. Hetente egyszer használom, kíméletes radírozó hatása van, az illata pedig mennyei, legszívesebben megkóstolnám :). Én a bőrbe történő masszírozást követően addig szoktam fent hagyni, míg teljesen elolvad, így pihe-puha bőrt eredményez. Ár-érték arányban is szuper, sokáig elég, szóval biztosan ki fogom próbálni a többi változatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Kitti06

2020. április 22.

Nagyon száraz a bőr a karomon, 1x használtam és gyönyörűen leszedte a hámlást! Igaz utána elkél nekem legalábbis még egy testápolózás biztosan mert anélkül próbáltam de amiért vettem arra hibátlan. Nem akartam több ezer forintot rákölteni. Kicsit talán durva a szemcséje de 3 percet ki lehet bírni a végeredményért! Más illatút biztosan ki fogok még próbálni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 22.

vyllam95

2020. február 10.

Nagyon jó illata van. Nekem tényleg kicsit sűrű és nehéz vele bánni de az eredmény magáért beszél, a használata után puha és selymes a bőröm. Imádom! Már a 2. alkalommal vettem meg. Ha elfogy kipróbálom a mangósat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.

BRebi

2019. december 10.

Számomra nagyon sűrű volt, túl soknak éreztem benne a cukrot és a radírozás már néha kellemetlen volt. Az illata valóban nagyon finom, de a hideg kiráz, ha csak arra gondolok mennyire súrolta a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

bertasinanna

2019. december 4.

puhává varázsolja a bőrt és nagyon finom az illata, ez az egyik legjobb testradít amit eddig használtam. pozitívum, hogy pálmaolajmentes és természetes összetevőket tartalmaz. már többször is vettem belőle, kipróbálom majd a többi illatot :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.