Organic Shop

Ár:   1270 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolás

Bio málnakivonat és természetes cukor nagyszerű kombinációja lágyan kezeli a bőrt. A málna táplálja, javítja a bőr megjelenését, míg a cukor tisztítja és megújítja. Nem tartalmaz SLS-t, parabént, szilikont.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

dottya

2024. június 14.

Nagyon finom az illata, édes málnás, kicsit rágógumis. Néha csak úgy rájártam szagolgatni a fürdőszobában, mert annyira finom.
Csak az illata miatt kap 3 csillagot, mert maga a termék nem jött be. Nagy, durva szemcsékből áll, az én bőrömet karcolta. Érzékeny, sérülékeny bőrre nem való szerintem.
Nem újravevős, de az illat miatt lehet kipróbálom a márka más (nem radírozó) málnás/epres termékeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 14.

Roxi14R

2024. április 30.

Nekem most ez a kedvencem, szép sima lesz tőle a bőröm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 30.

Nekem most ez a kedvencem, szép sima lesz tőle a bőröm

Liza210713

2024. február 25.

Nehezen kenhető, érdemes kézben először eldolgozni majd úgy felkenni. Kevés is elég belőle, mert jól radíroz és habosodik is. A radírszemcsék durva szemcséjűek, de a víz hatására szépen oldódnak. Nem irritálja a bőröm, puha selymes lesz tőle használat után. Az összesnek imádom az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 25.

fatime

2024. január 23.

Sóskaramellás társával ellentétben őt szerettem, sajnálom hogy nem ezt vettem újra. Kellemes illata van jól radíroz, bár elég tömör állaga van de ezt jól el lehet oszlati a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 23.

2023. február 8.

Imádom az illatát és a hatását is. Amint elfogy biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 8.

Imádom az illatát és a hatását is. Amint elfogy biztosan újra fogom vásárolni.

zdoreebaba

2022. december 23.

Engem az illata nem igazán fogott meg, egy ilyen mű pillecukor érezhető rajta valami természetellenes málna aromával. Az állaga sem a számomra megszokott történet, egy markáns, kötött állagú anyag, kicsit a slime-hoz hasonlít vagy a gyurmához hirtelen. Elég nehezen kenhető még a vizes bőrön is: kézben érdemes jól eldolgozni és úgy felkenni, ám kevés is elég belőle, mert jól radíroz, tisztitja a bőrt és habosodik is kellően. A radírszemcsék azok valóban durva szemcséjű cukorból vannak, ami a víz hatására szépen feloldódik. A radórozó hatása tökéletes!
Előnye hogy tégelyben van, mert tubusból használhatatlan lenne. Azért az illata alapján megkérdőjelezem, hogy ez mennyire organikus termék. Semmi köze nincs a málnához, csak egy ahjoz hasonlító katyvaszság. Ennyiből csalódás, de alapvetően ellátja a feladatát és alaposan tisztítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 23.

gittus0924

2022. december 22.

Az illata nekem nagyon tetszik. Szerintem megfelelo mertekben radiroz, de kozben nem irritálja a borom, finom puha a használata utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 22.

goracka

2022. november 22.

Málnás tusfürdő és testápoló mellé szerettem volna egy testradírt is... Hát nem kellett volna.
Olyan szinten irritálja a bőröm, hogy arra szavak sincsenek. Már egy órája kijöttem a zuhanyból és még mindig szörnyen viszketek. Hiába kentem rá testápolót, egyszerűen nem segít semmi

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 22.

merinikolett

2022. november 21.

Brutál jó illata van, legszívesebben megenném használat közben. Egy dolog amit sajnálok, hogy amint lemosom, utána már nem érzem a bőrömön az illatát, mint mondjuk egy tusfürdő után:( a tégely nem túl jó minőségű , eddig 2-ből 2 eltört, miután leejtettem, de nyilván ez a termék értékéből nem von le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 21.

Szaffie

2022. november 4.

Puha érzetet ad, az igaz, de annak ellenére, hogy nagy szemcsék vannak benne, nem radíroz eléggé. Epilálás miatt vettem meg, hogy ne legyen szőrbenövésem, de arra nem vált be.. Inkább vettem egy kesztyűt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 4.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.