Organic Shop

Ár:   1270 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolás

Bio málnakivonat és természetes cukor nagyszerű kombinációja lágyan kezeli a bőrt. A málna táplálja, javítja a bőr megjelenését, míg a cukor tisztítja és megújítja. Nem tartalmaz SLS-t, parabént, szilikont.

Odinnaf

2019. október 3.

A legjobb bőrradír amivel eddig találkoztam. Finom az illata, a cukor pedig radírozás közben szépen elolvad a bőrön. Egy tégely nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

rebszint

2019. szeptember 21.

Az illata egyszerűen csodás és a bőröm is puha és hidratált használat után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Az illata egyszerűen csodás és a bőröm is puha és hidratált használat után.

asszembocicsoki

2019. augusztus 27.

Ár-érték arányban eddig a legeslegjobb! Én úgy használom, hogy először letusolok jó meleg vízzel, majd radírozok és rajtahagyom "elolvadni" a bőrömön. Ettől az utolsó lépéstől lesz szuper puha és hidratált a bőröm. :) Véletlenül jöttem rá erre a trükkre de világmegváltó!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Formidable

2019. augusztus 27.

Ami az illatát illeti, pontosan azt nyújtja, amit a neve ígér: kellemes, cukros-málnás aromát. Az adag hatalmas, amint kifogy, update-elek, de jelenleg kb. 3-4 hónapon át tartó, heti 2 teljes testre kiterjedő használat után a tégely felénél járok. Sűrű, testes állaga van, telis-tele közepes méretű cukorszemcsékkel, amik szépen radíroznak - bár hozzáteszem, én a kifejezetten durva szemcséjű radírokat preferálom, mint amilyen a Balea Icy Berry Bodypeeling-je. Számomra az volt az a bőrradír, ami minden elhalt hámsejtet szépen leszedett, még télen, az extra száraz részekről is - ez az organic shopos testradír ennek nem tesz eleget: sajnos belefutottam abba többször is, hogy a használata után nem sokkal, mikor törölköztem, egy-egy durvább törölközőm még fel tudott dörzsölni bőven ottmaradt elhalt hámsejteket. Ennek ellenére úgy gondolom, itt inkább az a ludas, hogy többet kéne hidratálnom, vagyis a nem ilyen extrém problémákkal küzdő használóknak ezzel nem lesz gondjuk. Apropó hidratálás: a szép összetevőinek hála nem csupán radíroz, de a bőrt is szépen hidratálja.
Összességében hatalmas adag, jó áron, kellemes használni, jól radíroz (ezt fenntartom az előbb említett problémám ellenére is, ugyanis leszámítva a problémás területeket, remekül végzi a dolgát és hihetetlen puhák lesznek a kezeim is tőle), s az illata bár számomra nem kedvenc, egyáltalán nem kellemetlen, úgyhogy bár nekem nem ez az igazim, de mégis szeretettel ajánlom bárkinek (és mivel az "igazimat", a fent említett baleásat csak limitált ideig lehetett kapni, én is maradok ennél a márkánál, csak más illatokkal is fogok kísérletezni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Mano1234

2019. augusztus 12.

Ez az első termékem a márkától, de biztos hogy nem az utolsó. Szimpatikus, hogy természetes összetevői vannak, műanyag nélkül. Az állaga jó sűrű, közepes cukorszemcsékkel, alaposan radíroz, de nem durva, az illata isteni finom, édes málnás. Használat után a bőröm nagyon puha, a benne lévő sheavaj érezhetően hidratál. Biztosan kipróbálom a többi illatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

emeseee6

2019. július 19.

Ez ,és az összes "testvére" a filléres csoda kategória. Komolyan mondom,életemben nem volt ilyen jó testradírom mint ezek.Háromszor ennyit is megérne,csodát tesz,hihetetlen selymes és hidratált marad utána a bőr,mégis mindent leradíroz. Néha csak kéz- vagy lábradírnak is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

justfanny7

2019. július 5.

nagyon jó illatú és hatású testradír végre mikroműanyag nélkül :) ha nem iszunk darált kávét kiváló alternatíva a radírozásra
már a második adag málnásat fogyasztom, sajnos a mangósat nem láttam már egy ideje boltban :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

lovecreams

2019. július 5.

Nem nagyon hittem a testradírokban..EDDIG. Ez valami álom..finom, édes illat, kellemesen radíroz, pihe-puha bőrt hagyva maga után! Nyáron must have.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 5.

cigarettamacska

2019. április 30.

Nem viccelek, akárhányszor megérzem az illatát, összefolyik a nyál a számban egyszerűen, annyira jó. Egy tégely nekem heti 1x használat mellett kb 3 hónapig volt elég, bár nem mindig használtam egész testre. Nem karcoltak a szemcséi, kellemes az állaga és nagyon jól radíroz, használat után mindig pihepuha volt a bőröm. Már a második tégellyel használom, de ez biztos nem az utolsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

VictoryFord

2019. február 11.

Az organic shopos tesdradírok a kedvenceim. Szuper jól radíroz és hidratál is.
Ezt a málnásat is többször újravettem már. Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Az organic shopos tesdradírok a kedvenceim. Szuper jól radíroz és hidratál is.
Ezt a málnásat is többször újravettem már. Én csak ajánlani tudom.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.