Organic Shop

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2024. január 6.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Testápolás

• Testradír bio tökmagolajjal
  • Fahéj és a barna cukor puhító hatásával
  • Táplálja és hatékonyan megújítja a bőrt
  • Cosmos Natural minősített natúrkozmetikum
  • Újrahasznosított csomagolásban

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

cattitude

2024. március 24.

teljesen átlagos hatása volt, az illata se tetszett annyira, elhasználtam, egynek jó volt, de nem veszek több ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 24.

Juccimo

2024. március 24.

Általában szeretem az organic shop testradírokat, mindig ezeket használom, sokféle van belőlük, így általában tavaszra-nyárra valamilyen gyümölcsöset, őszre-télre pedig fűszereset választok. Idén (vagyis tavaly ősszel) ez fogott meg legjobban, a pumpkin spice hívószó működött, dobtam is a kosaramba.
A hatása mint a többi organic shop cukros testradírnak, azzal nem volt gond. Az illatával viszont nem tudtam megbarátkozni, nekem kellemetlen volt, nem tudom pontosan megfogalmazni, miért, de nem is tökös, nem is lattés, hanem valami egyéb kellemetlen mellékszaga volt. Nem volt vészes, de szerintem nem fogom újravenni, vannak ennél jobb illatú testradírjai a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 24.

drebeka

2024. január 30.

Ez a testradír a legújabb kedvencem! Imádom az illatát, a hatása is remek, és ár-érték arányban szerintem nagyon is jó. Heti 2-3 alkalommal szoktam használni tusolás közben. A használata után a bőröm kellemesen puha és hidratált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 30.

kottazur

2024. január 25.

Olcsó, sokáig elég, nem lesz tőle sebes a bőröm. Illatra inkább tökös pite, mint latte, de nem hagy maga után kívánnivalót. Vagyis de, a sütit azt megkívántam az illatától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 25.

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract
Hidratálók: Sucrose, Glycerin, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.

Kivonat, amit a ceyloni fahéjfa szárított kérgéből nyernek. A ceyloni fahéj a babérfélék családjába tartozó fa, ami Sri Lankán és India déli részén őshonos, nem azonos a cassia fahéjjal, mely utóbbinak magas a kumarin tartalma. A ceyloni fahéj kivonata antimikrobális, antioxidáns, összehúzó, nedvesítő, illatosító, a bőrt kondicionáló és védő hatású összetevő.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.