Organic Shop

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. november 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Ragyogó fény és elképesztő puhaság a hajnak. Minden hajtípusra. A természetes, bio összetevők selymes fényt és extrém puhaságot biztosítanak. A bio Shea vaj hidratálja, rugalmassá és erőssé teszi a hajszerkezetet, míg a bio vizililiom mélyen táplálja és kisimítja a hajat.

Nem tartalmaz SLS-t, parabént és szilikont.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MelindaBB

2020. július 27.

Fantasztikus ez a sampon. Sosem szerettem a natúr termékeket, de ez annyira más, mint a többi. Selymes már mosáskor a hajam is, pedig göndör szőkített. Nem nagyon habzik, az illata sem különösebben érződik. Nagyon szeretem a hatását, annyi vonalon jó az, amit ad, hogy szinte leírni sem tudom. Jobb a tapintása, szépen tisztít, fejbőrt is szépen megtisztítja. 2x szoktam egymás után mosni vele, nekem így vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Jayf

2019. december 6.

Nagyon szeretem, leszoktatott a Head&Shouldersről. Nagyon tiszta érzetet hagy maga után, kevesebbszer mosok hajat, mióta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Elizabeth91

2018. december 14.

Szerintem nagyon jó sampon, jó az illata, tényleg fényesít nagyon szép lesz tőle a hajam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Antioxidánsok: Tocopherol