Organix

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   385 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Scara, Módosítva: 2015. november 17.

Lelőhely:   Müller, online külföldről
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Töredezettség elleni balzsam.

Segítség a töredezettség és a szálló haj ellen.

veganita81

2020. február 17.

Hosszú egyenes és vékonyszálú, picit szárazvégű hajam van, különösebb gond nincsen vele. Hajmosás után használom, egész jól táplálja feltölti a hajszálaimat, azonban ennyi pénzért nem csodaszer. Keresem tovább az igazit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

pont

2017. december 4.

nem rossz, de csodát nyilván ez se tesz, bár megdicsérték a hajam, mikor elkeztem használni, hogy fényesebb lett (és tényleg az lett!), de szerintem ez inkább csak annak szól, hogy az előző balzsamom botrányosan gyenge volt. kicsit túlárazottnak érzem és igazából az illatát meg a színét is utálom, olyan 'öregasszonyos' és túl fullasztó, de szerintem azért még teszek próbát a márka más termékeivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

hógolyó

2017. október 4.

Nem szerettem meg. Vékony szálú hajamból alig bírtam kimosni. Az illata mesés, de nálam a funkcióját nem töltötte be. Ott porosodik a kád végében.
A flakonból izomerővel kell kivarázsolni. A kezed vizes, csúszik, sietni kell. Áhhh őrület...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Redlips

2017. szeptember 19.

Nagyon kellemes illata van a balzsamnak, ami sokáig érződik száraz hajon is. A terméknek fura az állaga, de hatásos. Selymes, könnyen kifésülhető lesz tőle a haj, az egyik legjobb balzsam, amit valaha használtam. Igaz, hogy kicsit drága, de dupla akkora kiszerelés, mint más balzsamok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

ZsofiaJazmin

2017. szeptember 15.

Elég nagy csalódás ez a többi általam kipróbált Organix termékhez képest. A lila flakonosat használtam előtte, attól fényes, puha lett a hajam, ettől viszont (mint már rájöttem, minden keratinos balzsamtól, olajtól és pakolástól) őrülten száradt és frizzy lett a frizurám. Biztos nem venném meg máskor, nem is tudom, mihez kezdek ezzel a flakonnal. Próbáltam sokat, keveset, hosszabb időre, rövidebb időre, az eredmény ugyanolyan lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Cicc1234

2017. július 31.

Eddigi legjobb balzsamomnak mondanám (pedig nem keveset kísérleteztem, sajnos). Kb. 4 hónapja használom, de még mindig sok van a flakonban (nem látok bele ugyebár, de úgy tippelném, hogy félig). Imádnivaló illata van, állaga krémes, nagyon jó tapintású és puha lesz tőle a hajam, de nem nehezíti el.
Töredezettség ellen nem tudom, mennyire hatásos, mivel vasalom a hajam. De ha már kiegyensúlyozza a hatását, boldog vagyok :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

haaszrebekaanna

2017. június 8.

találomra választottam ezt a balzsamot, de nagyon bevált, 100 csillag a márkának.
kicsit talán húzósnak tűnik az ára, de mivel nagyon sűrű textúrájú, ezért sokáig elég (én novemberben vettem, és most van 1/3-ig a flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

e0106

2017. március 26.

A kék változat helyett vettem legutóbb, a hatása kb. ugyanaz, de az illata nekem nagyon nem jön be. Ha elfogy, visszatérek a kékhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

lenastewart

2016. május 11.

Az illata mesés, szebbé teszi a hajvégeim, mások is dicsérték már. A hajam sokkal könnyebben kezelhető mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

szzsuzsa0822

2016. április 28.

Imádom!!!!! Nagy kedvenc lett.Illata fantasztikus, selymesebb és fényesebb lesz tőle a hajam, nagyon szépen ápolja és kezelhetővé teszi a hajat. Árát maximálisan megéri, és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol