Organix

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzsuzsa0822, Módosítva: 2015. december 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

B5 provitaminnal, búzaproteinnel és kollagénnel az erős, dús hajért

széna

2021. február 10.

Isteni illata van, nem is volt még ilyen remek illatú samponom...de sajnos olyan hamar zsírosodik tőle a hajam, hogy nem fogom újra venni. Konkrétan egy napot alig bír ki. Csak az illata miatt használom el, mert amúgy nálam az ilyen 'hatékonyságú' samponok mennek a kézmosó adagolóba...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Nonoka009

2019. szeptember 15.

Az állaga, az illata is jó és szép selymes lesz tőle a hajam. Nekem nem nehezíti el a hosszú és vékonyszalú hajam. Az ára lehetne kedvezőbb de én is akciósan szoktam megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

bettuszkaaa

2019. július 3.

Eredetileg a coconut milk samponért indultam, de az nem volt így ezt vittem haza, és egyáltalán nem bántam meg. A hajam már az első használat után nagyon puha lett balzsam nélkül is, de ami furcsa hogy mégsem zsírosodik be tőle 2 napon belül még ebben a nyári melegben sem. Számomra mindenképpen nyerő, illetve a kiszerelése is gazdaságos mert bár drága, de sokáig elég úgy hogy heti 2 vagy max 3x mosok hajat. Az illata is nagyon finom és mosás után is érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

fenye

2018. augusztus 28.

Én mindegyik Organix samponért bolondulok, elsősorban az illatuk miatt, de egyébként sem volt eddig panaszom egyikre sem.
Nem éreztem különösebb változást a hajamon, de nekem az állaga, az illata és az, hogy puha a hajam használat után, már nagyjából elég egy samponnál. A nagyobb csodát inkább a balzsamok-, pakolások- és egyéb kencéktől várom.
Kicsit drágának találom, így általában kivárom, hogy akciós legyen a Müllerben, olyankor veszek kettőt is, akár különbözőt, ami egy ideig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

olin

2017. január 16.

Még külföldön vettem jó 2 éve, amikor a párás levegő kezelhetetlenné tette a hajam, ott nagyon-nagyon szuper volt. Majd hazatérve csak 1x-1x használtam, mert nehezített a hajat, bár tényleg dúsabb, egészségesebb lett tőle, de kevesebb mint 2 napig bírta (sok volt neki a sampon + balzsam együtt). Most hogy elfogyott pár hónapja, áttértem a makadámolajos változatra (hurrá, már lehet itthon kapni!!!), ami sokkal jobb és nem nehezíti úgy el a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

perlita14

2017. január 3.

Ez annyira fura, hogy Ogx és Organix néven is fent vannak ezek a termékek. Úgy emlékszem, hogy Organix volt, de mivel nem organikus (pl. van benne szilikon), így meg kellett változtatniuk és így lett Ogx. Az enyémre is az van már írva, viszont ez a biotinos nincs fenn csak Ogx-ként csak Organixként. Apróságok, nem fontos.
UPDATED: azért választottam ezt a sampont, mert tavaly úgy határoztam javarészt a Krémmánia és a kísérletezőkedvem hatására, hogy kipróbálok valami más sampont a Bojtorján helyett, ami a tinikoromon végigkísért. A Fructis Grow Strong lett a választottam, ami gyönyörűvé tettem a hajam, viszont egy hónap múlva borzasztóan viszketni kezdett a fejem és annyira elegem volt belőle, hogy kitaláltam, hogy megveszem ezt, mert ebben kicsit kevesebb rondaság van és Pinteresten is elég jóra értékelték. Világoslila szín, vattacukor illat, ami hamar elillan. Habzása elég gyenge,ami eléggé fel szokott bosszantani, így sokat kell használnom belőle, de így is hónapokig kitartott. Viszketés harmadik napon megint, visszatértem a régi termékeimhez, viszketés még mindig...Eléggé elkeserített, már majdnem bőrgyógyászhoz mentem vele, aztán a nyár elmúltával befejeződött az a szörnyű időszak. Az ok valószínűleg az volt, hogy tavasszal-nyáron nem szárítottam a hajam, hanem hagytam, hogy magától száradjon meg. Annyira mondják, hogy ez jót tesznek a hajnak. Annak lehet, de az én fejbőröm jól megfázott tőle és attól lehetett a viszketés, amióta újra használom a hajszárítót, azóta semmi baja és nem is merek más samponhoz nyúlni, ettől szép a hajam és 4-5 napot kibír. Boldog vagyok vele, mondjuk az ára az elég horribilis, de sokáig kitart és egyenlőre nem merek újra kísérletezgetni, mert most minden jó vele végre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Toposz

2016. november 14.

Adok egy csillagot a mesés csomagolásért. Egyet a csodás illatért. Ajaj, nincs több indokom. :) Ár-érték arányban nekem egyes, de fáj lepontozni. A fürdő kis különlegessége volt, csak a feladatát nem látta el. Elnehezítette a hajamat és viszkettem is tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

juditkaa70

2016. május 12.

Fantasztikus illata van. Teljesen oda vagyok ezért a samponért. Gyönyörű csillogó,fényes tőle a hajam. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 12.

Vitaminok: Biotin

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.