Organix

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   385 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Senoritaa, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A gazdag brazil kakaódió olajjal kombinált hidrolizált keratin fehérje azonnal simává és fényesé teszi a hajat, ami ezáltal egészséges kinézetű ragyogást kap. Szulfát-mentes formula gyengéden tisztítja és hidratálja a hajat. A termékben található antioxidánsban gazdag szerves kókuszolaj erősíti a hajat, míg a szerves avokádó olaj és kakaóvaj egyenesé, erőssé és csillogóvá teszi a hajat.

Ár: 2200 ft , Eladó: rekamartsa
Állapot: új, sosem használt, Helyszín: Győr, fizetés: fizetés banki átutalással, foxpost küldés, házhoz küldés, személyes átvétel
BlairM

2018. december 15.

Kedvelem az illatát, hosszantartó, a hajmosás követő 3. napon is intenzíven érezhető. Maga a sampon átlagosnak mondható, vékonyszálú hullámos hajra használom, szépen kisimítja, puhává varázsolja a hajam. Mosás közben nekem nem habzik fel annyira, így lehet, hogy a kelleténél többet is elfogyasztok egy alkalommal. A csomagolása tényleg nem túl praktikus, ugyanakkor szerintem kissé csalóka, mert bár sokan írják, hogy drága, de mennyiségben pedig több van benne az átlagnál. Én egy másik termékcsalád hajvégápolójával együtt használom, ami következtében nem érzékeltem, hogy szárítaná a hajam, nem zsírosít, nem lesz korpás a fejbőröm. Összességében elégedett vagyok a termékkel, de ha elfogy, biztosan valami mással próbálkozom (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

fenye

2018. augusztus 28.

Én mindegyik Organix samponért bolondulok, elsősorban az illatuk miatt, de egyébként sem volt eddig panaszom egyikre sem.
Nem éreztem különösebb változást a hajamon, de nekem az állaga, az illata és az, hogy puha a hajam használat után, már nagyjából elég egy samponnál. A nagyobb csodát inkább a balzsamok-, pakolások- és egyéb kencéktől várom.
Kicsit drágának találom, így általában kivárom, hogy akciós legyen a Müllerben, olyankor veszek kettőt is, akár különbözőt, ami egy ideig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Rumina

2018. június 24.

A csomagolása tényleg nem a legjobb, de magát a terméket nagyon szeretem. Kellemes illata van, tartósan egyenesített vastagszálú hajamra használom. Nem korpásít, kezelhetővé teszi a hajat. Sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Lilith6

2017. szeptember 10.

Zsírosította és lelapult tőle a hajam, a végét viszont nagyon kiszárította.
Az illata viszont nagyon jó!
Kis mennyiség is szépen felhabzik, tehát sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Zsírosította és lelapult tőle a hajam, a végét viszont nagyon kiszárította.
Az illata viszont nagyon jó!
Kis mennyiség is szépen felhabzik, tehát sokáig elég.

VBr

2017. március 20.

Jó kis sampon, de mellette mindenképpen használj hajpakolást, balzsamot!
Az illata finom, viszont szerintem drága.
Nekem ezzel semmi bajom nincs a termék hatását tekintve, de az ára miatt tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Jó kis sampon, de mellette mindenképpen használj hajpakolást, balzsamot!
Az illata finom, viszont szerintem drága.

editok

2016. október 24.

Nekem sajnos nem vált be. :( A balzsamával együtt használtam.
Pozitívumok:
- hajmosás kozben szuper puhanak éreztem a hajam, nagyon lágy a habja
-jók az összetevői
Negatívumok:
-iszonyatosan szaritotta a hajam veget, hiaba tettem ra akármilyen olajat, hajkondicionalot, nagyon sprod lett a hajam
-gyorsabban zsirosodott tőle a hajam...bar ez lehet a sok más kondicionalotol van, amit a hajmosas utan fel kell kennem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Nekem sajnos nem vált be. :( A balzsamával együtt használtam.
Pozitívumok:
- hajmosás kozben szuper puhanak éreztem a hajam, nagyon lágy a habja
-jók az összetevői
Negatívumok:

szzsuzsa0822

2015. november 6.

Mindig is ki akartam próbálni, hát eljött az ideje. Külföldön szereztem be tavaly nyáron, sampon+ balzsam és imádtam!!!!! A hajam csak úgy szívta magába, illata fenomenális. Egy nagyon jó termék, kár, hogy itthon nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

pandimancimami

2015. szeptember 4.

Kb 2 honapja vettem, ugyhogy egeszen jo mennyiseget adnak. Bar sajnos en nagyobb teljesitmenyt vartam az arahoz kepest. Sajnos az en hajam jelentosen szarazabb lett mint elotte volt igy a hajmosas utani fesulkodes elegge maceras. Az uveg kialakitasat illetoen vannak fenntartasaim, mivel mar kicsi van benne igy kin szenvedes kipreselni belole a maradekot, es nem is lehet fejjel lefele tarolni. Viszont mellette szol hogy az illata isteni, imadom es nagyon sokaig erezni az edes illatat :) De most valahogy ugy dontottem, hogy inkabb valami mast probalok ki. Nem valoszinu hogy ujra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 4.

gabbica

2015. június 12.

update: Rosszul írtam, nem natúr sampon, csak szulfát- és parabénmentes! (legalábbis a doboz szerint, nem merültem el az összetevőkben, ennél sajnos drágább az időm, minthogy ilyesmivel foglalkozzak...) Szóval aki teljesen natúr samponra vágyik semmiképp ne ezt válassza!

Mostmár több, mint 2 éve, hogy áttértem a natúr samponok használatára. Ezzel a tettel annyit értem el, h a hajam teljesen tönkrement, olyan lett mint egy szénakazal, akármennyit próbáltam ápolni, száraz, sprőd kutyaszőr lett, holott különösebb próblémám előtte sosem volt, pedig nem kíméltem és 25 éven át mostam az elvileg legrosszabb samponokkal (elseve, fructis és társai). Viszont visszaút nincs, amikor a szüleimnél vendégségben megmostam anyukám samponjával a hajam, azt hittem letépem a fejbőröm, annyira iritálta a hagyományos parabénes, szilikonos kezelés...Szóval elkezdtem elszántan keresni egy jó natúr sampont, és elég sok próbálkozás utána azt hiszem ezzel nagyon elégedett vagyok! Én Ausztriában szereztem be a bipában, mivel 385ml egy flakon, ezért nem is extrán drága, azt hiszem 8euro volt. Alaposan megtisztít, és kivételesen nekem ezzel a samponnal elég egyszer átmosni a hajam. Az állaga egészen sűrű, nem kell belőle kétmaroknyi egy váll alattig érő hajra....Jól habzik és az illata szerintem isteni és nagyon tartós! A balzsamjával együtt használom és selymes, fényes egészséges végre a hajam. Tegyük hozzá,hogy egy bő 20 centit le kellett vágatnom sajnos a hajamból, így alapból jó állapotú mostanság a hajam, megelőzni szeretném, hogy ismét tönkremenjen...
Nekem eddig ez a kedvenc organikus samponom, ki fogom próbálni a márka többi samponját is, erre megy az 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Panthenol, Dimethicone, Glycol Stearate
Emulgeálószerek: Glycol Stearate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-4, Laureth-23, Cocamidopropyl Betaine, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12
Fényvédők: Polyquaternium-6
Szilikonok: Dimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Sodium Cocoyl Isethionate, PPG-2 Hydroxyethyl Coco/ Isostearamide, Glycol Stearate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-4, Laureth-23, Cocamidopropyl Betaine, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.