Organix

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Kókusztejet, kókuszolajat és tojásfehérjét tartalmazó szulfátmentes sampon.

zalla

2018. július 2.

Az irritált fejbőröm miatt egy kíméletes sampont kerestem, és a Müllerben fellelhetők közül ennek volt a legjobb KM-es értékelése :). Az első észrevételem a termék leírása alapján nem volt egyértelmű, hogy milyen hajtípusra szánták. De mivel táplál, és erősít, gondoltam rossz nem lehet. Ugyan az SLS-t elkerülték a termék készítésekor, de így is van benne bőven felületaktív anyag, mert nagyon jól habzik. Kevés elég, viszonylag lassan fogy. Szerintem jól tisztít, nem lesz ropogósan száraz a hajam, viszont eléggé szöszös marad. Viszont a célját - miszerint a fejbőröm kevésbé irritálja- egészen jól teljesíti. Árfekvése közepes. Egy próbát megért, nem rossz, de még keresem a tökéletes kíméletes sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

timilla

2018. április 4.

Hát, hát, hát... Sajnos nem vagyok lenyűgözve tőle, pedig nagyon akartam szeretni, annyi jót olvastam róla, és mégsem. Se nem fényes tőle a frizurám, se nem jól kezelhető, inkább sprőd, és mintha nem tudnám rendesen kimosni a hajamból, amikor szárazon beletúrok, érzek egy kis ragacsot a hajtöveknél. Mondjuk nem zsírosít, de mivel 2 naponta mosok hajat, ez igazából ki sem tud derülni. Eléggé csalódás nekem, sokat vártam tőle, de közepesnél nem tudok neki többet adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 4.

Mancsoska

2017. december 29.

Már egy éve használom ezt a sampont és nem tervezem soha lecserélni. Nagyon finom kókuszos haja van, nem nehezíti el, de ápolja a hajat, jól tisztít. Egyedül a csomagolását nem szeretem, a vége felé nehéz kinyerni belőle az utolsó cseppeket, de ezen kívül imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Izabel

2017. május 2.

A márka egyik hajvégápolója osztatlan sikert aratott a hajam ápolásában, így bizalommal nyúltam a samponért is. Alapvetően kísérletező típus vagyok, szeretem a változatosságot, de megválogatom, hogy mit teszek a hajamra. A márka más samponjainak összetevőivel nem voltam maradéktalanul elégedett, de ez a kókuszos sampon egész szimpatikusnak bizonyult. Az állaga krémes, az illata szuperfinom. Jól tisztít, és hatékonyan ápol. Szereti a hajam. Ha elfogy, valószínűleg tovább keresgélek, de elképzelhető, hogy visszatérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

loccitane

2015. december 10.

Jo kis sampon, az illata is nagyon kellemes kokusz illatu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Jo kis sampon, az illata is nagyon kellemes kokusz illatu.

júliusi

2015. július 27.

Ez a sampon azért jó volt, a balzsamjával ellentétben, ezzel meg voltam elégedve. Jól habzik sls-mentes és a hajam fényessé tette. Egyszer azért elég megvenni mert ezért a "tudásért" vannak ennél jóval olcsóbb samponok is amik ugyanezt tudják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 27.

mariib

2015. június 10.

Két kedvenc samponom a márkától ez és a Brazilian Keratin Therapy. Végre találtam egy olyan sampont, ami kíméletesen tisztít, nem szárítja ki a hajam, nem okoz korpát, és nem viszket tőle a fejbőröm. Még a fodrászom is megjegyezte, hogy milyen szép egészséges a hajam.
Ha változtatnának a tubuson, és nem kellene izomból kiszenvedni belőle a sampont egy idő után, akkor tökéletes lenne! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

creammaniac

2015. június 2.

Kíváncsi voltam erre a samponra, mert külföldi oldalakon nagyon pozitívan nyilatkoztak róla. Itthon sajnos szerintem nem kapható, de Ausztriában sikerült beszereznem. :)

Összességében valóban jó kis sampon, finom kókusz illata van, ami ugyan az én hajamon gyorsan elillan, de mosás közben nagyon kellemes. Az állaga krémes, könnyen kiöblíthető hosszú hajból is, hidratál és szerintem még dúsít is, egyáltalán nem lapult le a hajam tőle, sőt!
Ami miatt négy csillagot kap, az az, hogy pont a krémessége miatt érzem úgy, hogy nem tisztít maximálisan. A géles, folyékonyabb állagú samponok nekem jobban bejönnek. De ettől függetlenül szeretem és örülök, hogy megvettem, mert széppé teszi a hajat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.